PDA

View Full Version : Vrei sa castigi 300euro?!



RaZz0R
07-04-2016, 12:32 PM
Salut! Recent am descoperit un site interesant in care ai sansa sa castigi 300 de euro foarte usor.

Tot ce trebuie sa face-ti este sa va creati un cont propriu cu datele personale, apoi, in in fiecare zi vi se va oferii cate 5 chestionare de la diferite companii (ex: coca-cola, samsung, etc) care platesc site-ului anumiti bani pentru completarea chestionarelor.
Practic, nu trebuie decat sa te inregistrezi si sa completezi zilnic chestionarele, fiecare chestionar valorand 3 euro, iar din start primesti 10 euro bonus.

Banii ii poti retrage cand acumulezi suma de 300 de euro, banii ti se vor fi livrat intr-un cont paypal.
Odata inregistrati, in pagina principala va aparea un link pe care il puteti da prietenilor, dudelor, familiei, pentru a se putea inregistra si pentru a putea primii un bonus de inregistrare.

Mai jos este linkul meu de inregistrare:
Vrei sa castigi 300 euro, CLICK pe link si inregistreaza-te!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>



ATENTIE! Nu incercati sa fraudati, sau sa creati mai multe conturi pentru ca riscati blocarea acestora si pierderea sumei de bani acumulate pana atunci.

RMax
07-04-2016, 12:39 PM
Facatura.

Esky
07-04-2016, 02:03 PM
Ii interesant site-ul,is curios daca ai primit aia 10 euro,Razzor but.
Am vazut ca s-a termiant concursul zilele astea. Sa-mi zici cum apare concursul,deoarece nu-mi arata casuta de log in. Nu stiu din ce cauza ii.

RaZz0R
07-04-2016, 02:23 PM
Ii interesant site-ul,is curios daca ai primit aia 10 euro,Razzor but.
Am vazut ca s-a termiant concursul zilele astea. Sa-mi zici cum apare concursul,deoarece nu-mi arata casuta de log in. Nu stiu din ce cauza ii.

Am primit bonus 3 euro. pentru fiecare cont care se inscrie de pe linkul meu, 10 euro ii primesti tu cand te inscrii + 15 euro daca faci cele 5 chestionare pe zi.

Esky
07-04-2016, 02:56 PM
Eu is curios daca chiar ai primit aia 3 euro,deoarece am accesat link-ul tau.

RaZz0R
07-04-2016, 03:02 PM
Da, i-am primit. Site-ul e cat se poate de serios, cunosc pe cineva care a scos cei 300 de euro, si inca un baiat care se aproprie de suma.

Dracke ♪
07-04-2016, 04:22 PM
E foarte misto. Poti face chear si din alta tara. :)

--------------- Added after 18 minutes ---------------

Dar cand imi apare unde sa pun contul de Paypal? Ca nu mia aparut asa ceva.

Esky
07-04-2016, 04:57 PM
Iti faci un cont PayPal,si gasesti acolo la setari si dai in jos pana vezi ceva de genu : Email PayPal si-l scri pe contul tau de awsondaj.

RMax
07-04-2016, 11:08 PM
Da, i-am primit. Site-ul e cat se poate de serios, cunosc pe cineva care a scos cei 300 de euro, si inca un baiat care se aproprie de suma.

Ce usor va lasati pacaliti de niste porcari. Cine credeti ca ar da 3 euro pentru o simpla inregistrare de tip referinta? Dar 300 de euro? I-ai scos in mana cumva sa spui ca i-ai primit? Fara rude, cunostiinte si altii din aceasta categorie, asa pot spune si eu ca am fost al 1 000 000 cumparator dintr-un magazin si am castigat 1000 de euro. Unde este dovada? A mai fost o chestie asemanatoare in urma cu cativa ani, totul a fost o pacaleala imensa cu scopul de a stranga date despre oameni si fara a ii rasplati intr-un fel.

Dream'S ♪
22-05-2016, 12:58 PM
Am o intrebare : Astia care vati inregistrat etc ati primit suma de bani? Sau e cum a zis RMax o minciuna?:))

WarGods | KGB
22-05-2016, 01:01 PM
Inca mai sunt oameni care "pun botul" la asa ceva ,pierdere de timp plus dezamagire totala .
Personal m-am ferit de asa ceva ...tampenii..:))

o parte mincinoasa din acest proiect -->> "De asemenea, primiți și % din banii câștigați de partenerii Dvs.! " hahaha

Dream'S ♪
22-05-2016, 01:05 PM
Inca mai sunt oameni care "pun botul" la asa ceva ,pierdere de timp plus dezamagire totala .
Personal m-am ferit de asa ceva ...tampenii..:))

Asa ma gandeam si eu :)).Poate RazZ0r a castigat :)) daca tot a facut acest topic :))

-WickedSick-
29-06-2016, 09:34 PM
Altă păcăleală..

Esky
30-06-2016, 12:27 AM
Si eu m-am luat dupa Razzor, de cand a inceput si el si am ajuns la nu mai stiu cati euro si primesc un mail in care imi zice ca s-a resetat contul. :))

ADRI
26-07-2016, 11:17 AM
sa ma anunti si pe mine cand iti dau aia ceva

dns
30-07-2016, 01:44 PM
O sa deshid linku razzor sa mai faci 3 euro :))
pot sa-ti accesez linku si sa fac inregistrari cu sutele
Ar trebui sa-ti dea astia rpd 300 de euro :))!
Ce zici batem palma ? !! :)))

--------------- Added after 7 minutes ---------------

În cazul în care ați adunat 58 de prieteni activi, la sfârșitul celei de a doua săptămâni deja participați la tombola cu posibilitatea de a primi unul dintre cele 10 premii (250 $)
deci daca ai adunat 58 de prieteni ai sanse sa fi extras la tombola.nu e sigur :)))

dns
30-07-2016, 03:24 PM
Am facut deja 40 euro in nici o ora, : <b>You have to register to ba able to see this link</b> o sa fac rpd 300 sa vedem. :)))