PDA

View Full Version : Cerere unban



Dracke ♪
04-04-2016, 11:36 PM
NUME: Smok3 / *MaLBoro||Wargods*
IP: 151.74.120.73
VARSTA: 14 ani
ID DE STEAM: --
DATA: 04.04.2016
ORA: 23:30 aproape
HARTA:fy_snow
ADMINI PE SERVER: Boutique,Soriin
MOTIV: Scrie la mentiuni.
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Am intrat cu nick Smok3 si stateam spec ma uitam pe playeri.. Si Soriin mia zis sa fac un wcd daca tot stau spec .. Stiu ca ma punea sa fac wcd cand videa ca joc nu cand stau spec aproape de o mapa intreaga.. Asa si am facut eu wcd dar nustiu ce sa blocat si nu puteam scrie in chat mi sa mai intamplat asta dar facusem wcd-ul .. Cred ca Soriin ia spus lui Boutique si mia dat shock nu am cum sa fac poze ca mia dat shock ca ma scos direct din cs si mia aparut o tablita si scria FATAL EROR .. Si nu mai pot intra in cs de loc.

--------------- Added after 10 minutes ---------------

EDIT: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Uitativa la ce ora mia dat ban si la ce ora am facut wcd.

Star|WarGods ★
04-04-2016, 11:50 PM
boss asa te-am rugat si eu de mai multe orii si am trecut cu vederea ! dar sa decida wick.

Dracke ♪
04-04-2016, 11:52 PM
Am facut wcd-ul .Ce sunt eu de vina ca mi se blocheaza chat-ul pe servere si nu pot scrie? Uitativa la ora cand am primit shock si cand am facut wcd.Si mi se pare ca am facut tot timpul wcd cand ati cerut

Soriin
04-04-2016, 11:59 PM
Malboro , eu ti-am scris de m-am saturat , trebuisa macar sa iesi si sa intri iar , daca se blocase ,intelegeam , spuneai ! Eu te-am rugat sa faci wcd , chiar am spus dupa ce ai intrat cu "smoke" ai jucat si dupa te-ai bagat spec , am spus daca tot te-ai bagat fa un wcd , iar apoi nu ai mai raspuns , am strigat de m-am saturat . Dar cum vine asta , ai facut wcd la 20:04 ? Inteleg ca italia are fusul orar diferit , adica cu o ora in urma , dar la tine apar 2 ore si 26 de minute .. ce sa inteleg din asta ? Eu nu am nimic cu tine , puteai sa iesi si sa intri , apoi explicai

Star|WarGods ★
05-04-2016, 12:02 AM
nu stiu sigur dar cred ca ora de pe sv e cu 2 ore in spate asa stiam eu :) ! Edit: sorry pt post..! EDIT2: si ma rog dc erai cu alt nume?

Dracke ♪
05-04-2016, 12:06 AM
Malboro , eu ti-am scris de m-am saturat , trebuisa macar sa iesi si sa intri iar , daca se blocase ,intelegeam , spuneai ! Eu te-am rugat sa faci wcd , chiar am spus dupa ce ai intrat cu "smoke" ai jucat si dupa te-ai bagat spec , am spus daca tot te-ai bagat fa un wcd , iar apoi nu ai mai raspuns , am strigat de m-am saturat . Dar cum vine asta , ai facut wcd la 20:04 ? Inteleg ca italia are fusul orar diferit , adica cu o ora in urma , dar la tine apar 2 ore si 26 de minute .. ce sa inteleg din asta ? Eu nu am nimic cu tine , puteai sa iesi si sa intri , apoi explicai

Tot asa se intampla.. Nu e prima data .. Ai vazut ca am mai iesit o data inainte sa fac wcd si muream cum se incepea runda .. Si pe urma sia revenit si mam bagat spec si iarasi se blocase .. Daca puteam iti scriam.. Cum de fiecare data am facut si acuma nu asi face ? Cat despre orar uitete ca la voi era ora 23:25 si la mine era ora 22:25 cand am facut wcd .. Scrie foarte clar (CS opened at: 04.04.2016 22.23.21
wCD TimeStamp: 04.04.2016 22.25.48
System TimeStamp: 04.04.2016 22.25.55 )

EDIT: Orarul sa pus dupa ora din tara de unde am facut wCD de aia e ora 22 .

Dracke ♪
05-04-2016, 03:31 PM
EDIT2: si ma rog dc erai cu alt nume?

Ce conteaza cu ce nick eram?

Esky
05-04-2016, 04:14 PM
Sincer,ai merita sa stai cu banul. :pro: unban!
Nu cred ca vei mai primi o a doua sansa. Alta data sa stai cu numele tau,desteptule.

k1dd.
05-04-2016, 04:20 PM
:pro: unban ... Vezi ca nu ai voie să intri cu alt nume ... P.s nu mai sta atāta spec

Dracke ♪
05-04-2016, 06:35 PM
Bine ba .. Cum ai vurut sa-ti zic ca am facut wcd ?? Dupa ce am primit amx_stfu ? Ce oameni frate ..
Edit: Si pun pariu ca nu am ptimit shock de la Boutique . Dar de la Star ..Stiu ca Star are parola lui Boutique ..Si star sa faca tot sa am ban ca a primit downgrade din cauza mea si ia spus lui Soriin in u@ sa ma puie sa fac wcd si mia dat stfu .. Si am vorbit cu Boutique si nu ea mia dat shock .. Si singurul care stie parola e Star asa ca data viitoare nu ma mai pune sa fac wcd si pe urma folositi comanda amx_stfu pe mine..
Si soriin zici ca am jucat si pe urma mam pus eu spec si tu meai dat sa fac wcd .. Nu este asa . Ati folosit o data stfu pe mine cand eram spec si eu am iesit din cs si am intrat inapoi poate o sa mearga .. si nu a mers si am ramas in joc si la inceputul rundei muream .. Cum sa rezolvat chestia aia mam pus direct spec .. Si am intrat cu fost-ul nume pe server sa ma uit pe playeri . nu am intrat pe acest nume care am momentan grad sa nu ziceti ca stau spec sa fac ore .. Si cu orele pe numele Smok3 nu am ce face cu ele de aia am intrat cu acel nume.. Star merita si remove. Poate Soriin nu are nici o treaba .. Poate nici el nu stia ca am primit stfu de la el.

Star|WarGods ★
05-04-2016, 08:25 PM
ai dovada ca ti-am dat eu shock sau stfu? te rog nu acuza fara dovezi..da stiu eu merit remove =)) (eu am dat ban pe motiv "nu mai loa arma de jos=))"

Dracke ♪
05-04-2016, 08:33 PM
ai dovada ca ti-am dat eu shock sau stfu? te rog nu acuza fara dovezi..da stiu eu merit remove =)) (eu am dat ban pe motiv "nu mai loa arma de jos=))"


Ce dovezi mai vrei ? Alt ceva nu mai este decat sa-mi fi dat unul din voi stfu .. Nu avea de ce sa nu pot scrie si sa mor de odata cum se incepe mapa . Doar cand erai tu pe server primeam stfu cand ma puneai sa fac wcd .. Si despre banul pe nu lua arme de jos , tot de la tine am luato.. Tu dadeai slay lui P!nk ca lua arme din casele depe mapa de_cliff .. Si tu meriti remove si inca ban meriti.. Ca nu faceai wcd cand te puneam. Lui Wick ia fost mila si tia dat doar downgrade. Dar nu cred ca si acuma o sa fie asa.

Soriin
05-04-2016, 08:43 PM
Uite Malboro , eu nu ti-am dat stfu , eu pur si simplu te-am pus la un wcd , atat , tu ai jucat cat ai jucat , ai intrat cu smoke , ai jucat si cu numele ala 3-4 runde , apoi te-ai bagat spec , si am zis dacaa tot te-ai bagat spec , fa si un wcd , eu inteleg dupa tot ce ai zis tu mai sus ca ai facut , daca ai fost asa cum zici tu , ai vazut de cate ori ti-am spus si nu ai zis nimic , nu am dat eu shock , nu am acces nici la ban si categoric eu nu ti-am dat stfu , ce as fi avut cu tine ? doar te-am pus la un wcd , iar tu nu raspundeai , atat , eu am inteles situatia , se vede ca ai facut wcd , se confirma din dovezile aduse

Star|WarGods ★
05-04-2016, 08:51 PM
=)) faza cu wcd ca ma pus wick!! dc..pentru ca a intrat cu alt nick si imi zicea sa fac wcd eu find spec ocupat normal ca nu am facut... sunt sigur ca nici alti nu ar fi facut daca iar fi zis la altul..iar cuu slay pt arma te rog sa imi arati o dovada ca eu am dat ban,sau slay..(done) sa decida wick.

Dracke ♪
05-04-2016, 08:53 PM
Soriin nu am zis nimic rau de tine. Nu zic ca tu ai folosit stfu pe mine .. Dar el pentru a nu putea sati zc ca am facut wcd si pentru a primi shock


=)) faza cu wcd ca ma pus wick!! dc..pentru ca a intrat cu alt nick si imi zicea sa fac wcd eu find spec ocupat normal ca nu am facut... sunt sigur ca nici alti nu ar fi facut daca iar fi zis la altul..iar cuu slay pt arma te rog sa imi arati o dovada ca eu am dat ban,sau slay..(done) sa decida wick.

Eu team pus nu wick. Lasa ca Wick are dovezele in care team pus si tu ai zis ca nu faci.Si doresc sa intervina si P!nk in acest topic sa spuna cum primea slay de la tine ca lua arme din case.

Star|WarGods ★
05-04-2016, 09:02 PM
te rog sa il contactezi sa isi spuna si el opinia =)) ca eu dadeam slay :)) "esti but" asteapta raspunsul lui wick si dupa mai vb in privat..

k1dd.
05-04-2016, 09:11 PM
Mă dă cei aici chat? Gata ma!!! Decizia o ia wick dar taceci odata din gura! Pentru a scrie mai mult avet un BUTON CARE SCRIE... EDIT!!

Star|WarGods ★
05-04-2016, 09:13 PM
malboro sper sa fi heppy ;)

-WickedSick-
05-04-2016, 09:16 PM
Unban acceptat !, cat despre cei 2 , au primit amandoi remove!, motivele le stiu ei destul de bine .
:locked: