PDA

View Full Version : Reclamatie G|Nico



mugurhaiduc
03-04-2016, 07:48 PM
Nick: dRw # rogVAIV
IP:46.214.248.16:30587
Numele adminului: G|Nicu
Motiv: Eram pe clasic (nu joc foarte mult clasic, deci nu stiu pe ce harta) fiind intr-un tunel impreuna cu stafful blocandu-mi trecerea pentru a campa. Am primit slay de la el pe motiv ca l-am blocat.Eu am incercat sa-i explic ca acesta nu e un motiv de slay si ca nu e vina mea ca el campeaza, apoi am primit kick.
Dovada: - (din pacate nu am dovada, pentru ca nu mi sa mai intamplat sa fac reclamatie cuiva, si nu stiu cum sa fac poza)
Mentiuni: I-am spus ca nu are motiv sa foloseasca comenzi slay/kick asupra mea deoarece am citit regulamentul si nu zice undeva ca nu ai voie sa blochezi pe cineva (in orice caz eu nu am blocat , el nu m-a lasat sa trec de el) Am admin pe deathrun si stiu cum si cand trebuie folosita o comanda...

dns
03-04-2016, 10:17 PM
Editez: Numele adminului: G|Nicu ,defapt e o fata, G|Nico un admin cu experienta, dupa cum te ,,zmiorcai" in reclamatie insinuezi ca tu find partea feminina in cazul asta considerandu-te victima lui ,,G|Nicu" daca chiar a folosit comenzile reclamate de tine,cred ca a facuto cu un motiv bine intemeeat.
Ps:Blocajele se pedepseste ca atare,in cazul tau sa rezultat cu slay si kick,simplu.
Nu esti pe sv deathrun sa faci blocuri ,,topaiind' .

Mr.A
03-04-2016, 11:00 PM
Reclamatie Inutila.

Esky
03-04-2016, 11:29 PM
Idem dns.
Reclamatie inutila.

XeLa
04-04-2016, 05:35 PM
:locked: