PDA

View Full Version : Propunere !



AlexCroitoru
01-04-2016, 02:52 PM
Heii salut ! Vreau sa propun să se adauge pe server comanda /invis deoarece aceasta ajută ca să îi facă pe ceilalti invizibil dar pe tero nu ! Dar mai important e că unii jucători nu ar mai avea lag! Aștept un răspuns !

dRw # SiLeNTT
01-04-2016, 04:27 PM
:pro: o propunere buna poate asa o sa avem si ceva mai multi playeri...

mugurhaiduc
01-04-2016, 08:46 PM
Ar fi foarte interesant :) :pro:

Dracke ♪
01-04-2016, 08:57 PM
:pro: Te duce capul la ceva :))

Nutella :3
02-04-2016, 03:09 PM
Invizibilitate este in shop. Daca e pusa comanda asta, o sa fie toti invizibili, tero ar fi dezavantajat, iar daca tero ar avea si el invizibilitate, o runda ar dura 30 de minute pana se omoara careva. ;) Din partea mea :contra:

Mda, acum am inteles si eu despre ce e vorba cu comanda asta..:)) scz,ma :)) :pro:
p.s suntem fete..ne prindem mai greu :3

wLady | Kamelia
02-04-2016, 03:23 PM
:contra:..cum spune nutella

acum am inteles si eu..dupa ce mi-ai explicat tu pe sv...:pro:

dRw # SiLeNTT
03-04-2016, 10:56 AM
Voi nu ati inteles cum functioneaza comanda...Face doar coechipieri invizibili si se poate si dezactiva!

AlexCroitoru
03-04-2016, 11:12 AM
ce ziceti ar fi o idee buna???

~TraNda~
03-04-2016, 07:56 PM
O sa discut si cu Tiger si o sa vedem ce facem pana in weekend.

AlexCroitoru
03-04-2016, 10:59 PM
Sa știi că ar fi o idee foarte buna pentru server si in același timp pentru a ajuta sa nu mai fie lag !

~TraNda~
10-04-2016, 01:24 AM
Cand revine Tiger, o sa raspunda la aceasta propunere. El se ocupa de pluginuri.

Shieldon
16-04-2016, 01:15 PM
Hmm, cu aceasta comanda, cT poate profita, de exemplu, ct ii da arma lui tero, mai vine un CT, isi pune /invis, no, si dupa omoara tero-ul fara probleme

~TraNda~
16-04-2016, 06:36 PM
Ca sa fie inteles. Aceasta comanda nu face CT invizibili. Doar persoana care o activeaza ii dispar skinurile pentru ai creste fps-ul. Tero ii vede pe toti, iar toti CT il vede pe tero :) .
PS: Propunerea ramane inca activa pana cand revine Tiger.

dRw # SiLeNTT
27-04-2016, 11:00 PM
Oke ,dar Tiger unde e plecat? Ca asta e propunere de 2-3 sapt. incoa nu mai bine ti-ar da si tie acces ca el nu se prea ocupa...

Dracke ♪
27-04-2016, 11:44 PM
Oke ,dar Tiger unde e plecat? Ca asta e propunere de 2-3 sapt. incoa nu mai bine ti-ar da si tie acces ca el nu se prea ocupa...

E in absenta mai are aprox 2 luni

~TraNda~
15-05-2016, 11:03 AM
Aceasta propunere cade. Nu are rost sa incarc serverul cu un plugin in plus degeaba si asa avem cateva probleme cu lagul.
:locked:

RaZz0R
16-05-2016, 10:45 AM
Tranda, imi pare rau ca ma bag peste tine.
Dar, dragi jucatori ai dr-ului, daca vreti mai putin lag, nu trebuie sa bagati pluginuri, trebuie sa usuram sv. De ex, se poate scoate trailurile (niciodata nu le-am vazur rostul, inafara faptului ca aduce lag), se pot scoate Pointurile de pe mape (pot fi lasate la inceput si la sfarsit), se pot scoate din mesajele HUD pentru a lasa ecranu mai liber si nu a pune procul si placa video sa stoarca din putere pentru niste mesaje, si tot asa...
Din nou, scuze Tranda ca m-am bagat peste tine.

~TraNda~
16-05-2016, 03:29 PM
Nu-i problema but.
Stiu ce zici, sunt constient ca serverul este destul de incarcat. De trail nu stiu ce sa zic, mi s-ar parea aiurea server de DR fara trail, cat despre checkpoint-uri nu cred ca ingreuneaza asa rau serverul.
Adica pe o mapa fara checkpoint-uri este acelasi lag ca pe o mapa cu checkpoint-uri. Vom vedea, o sa scot din ele, sa le pun mai rare, sa vedem cum este.
Eventual lasam unu la sfarsit :-? cred ca-i mai buna ideea asta.
Trebuie otimizat putin serverul, dar cine sa o faca? Tiger deabia are timp sa imi scoata mapele pe care nu le doresc, acum mna..
Om trai si om vedea.