PDA

View Full Version : Propunere acces !!!



M3S3RiAsU
24-03-2016, 12:08 AM
Daca se poate ceva de genu acces la slay sau sa ii poti pune spectator ca nu se poate juca e jale cu codati seara sau dimineata macar la cei cu Superslot asa vad si daca cineva raporteaza un codat ca cei cu slot nu vad. Cred ca se poate. Nu sa dam banuri sa fie probleme dar sa ii putem opri cu slay sau spec daca nu ma insel era comanda aia care lua slay la inceperea rundei nu mai stiu cum era.
Multumesc !!!

ADRI
24-03-2016, 06:14 AM
Gradele au fost in asa fel concepute incat fiecare admin sa poata sa lucreze dar in limita competentei lui tinandu-se cont atat de cunostiintele adminului, personalitatea lui si de activitatea lui de-a lungul timpului. Fiecare are acces la cat se considera ca este destul de resposabil sa foloseasca.

WarGods | KGB
24-03-2016, 12:24 PM
Faci cerere up cand e timpul tau si vei avea acces la cat primesti!!

M3S3RiAsU
24-03-2016, 10:04 PM
Eu ma refer la cei ce au superslot si stiu sa admineze cred ca cei ce fac cerere de slot sau superslot stiu majoritatea a admina. Pe viitor o sa faci si cerere up pentru helper dar pana atunci daca se poate baga o comanda la cei cu superslot sau un plugin dar preferabil e la cei cu superslot sau ceva de genu doar cei ce detin steam si au superslot Ms de intelegere

dns
15-05-2016, 11:19 AM
sloturile si supersloturile isi spun statuturile prin denumire,nu se pot folosi nici un fel de comenzi pe player.sunt alte statuturi pentru comenzi,astea doua ar fi aberant sa ai comenzi de adminat pe slot :)) sau super slot .

Mr.A
12-07-2016, 01:26 AM
:locked: