PDA

View Full Version : UnBan dRw # SiLeNTT.



dRw # SiLeNTT
22-03-2016, 09:35 PM
NUME: dRw # SiLeNTT
IP: 46.214.82.195
VARSTA: Pentru cine nu stia am 13 :|
STEAM ID: -
ID DE STEAM: -
DATA: 22.3.2016
ORA: 21:16
HARTA: deathrun_arctic
ADMINI PE SERVER: WarGods | R.R.M.
MOTIV: Wall dar nu eu am fost banat ci fratele meu .(avand acelasi ip la net ...)
DOVEZI: Nu am dovezi deoarece nu mi-a aparut nimic...
MENTIUNI:Nu vorbesc de nebun ...Nu eu am luat ban ci Applyknow (nu stiam ca are ca daca stiam il scoteam), imi pare rau ca am fost banat si eu dar poate voi lu-a unban.(daca este nevoie voi juca de placere si Fara Grad! numai sa iau unban :( )

RaZz0R
22-03-2016, 10:08 PM
pe pc-ul tau a luat fratele tau ban?
Daca da, bafta cu cererea, o sa ai nevoie!

Dracke ♪
22-03-2016, 10:50 PM
pe pc-ul tau a luat fratele tau ban?
Daca da, bafta cu cererea, o sa ai nevoie!

Nu cred ca depe acelasi pc deoarece eu iam vazut pe amândoi o data pe server..Sillent e de triaba,sper sa se ia o decizie buna.

dRw # SiLeNTT
23-03-2016, 12:24 AM
Nu , nu eram pe acelasi pc.... El are pc-ul lui eu pe al meu dar ip-ul de la net il avem la fel.

~TraNda~
23-03-2016, 03:11 PM
Tinand cont ca, erati amandoi pe server in timpul banului s-a demonstrat ca nu jucati de la acelasi PC si ca tu implicit aveai si WAC dar n-ai fost detectat cu vreun cod, deci tu esti curat, primesti unban! Gradul iti ramane acelasi, nu ti se aplica nicio sanctiune!

Implicit o sa primeasca si fratiso unban, fiindca au aceasi conexiunea, adica acelasi IP, asa ca, fratito (applyknow) daca va fii prins pe server fara WAC ON atunci primiti amandoi ban permanent!