PDA

View Full Version : Reclamatie PuncT.



metin
14-03-2016, 05:27 PM
Nick-ul tau: Metin
Varsta: 21
Nick-ul admin-ului/player-ului: PuncT.
Ora si Data: 18:15 , 14.03.2016
Motiv : abuz de grad/ban
Dovezi:

[Deathrun CheckPoint]: Ai trecut de checkpointul #1 si ai primit $100.
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Deathrun.WarGods.ro # Cautam admin
Map: deathrun_projetocs3
Admin: puncT.
Your name: Metin
Your IP: 109.97.200.139
Your AuthID: STEAM_0:0:496217665
Ban Reason: calmeaza-te.
Ban Minutes: 120 minutes
Time/Data: 11:11:31 <> 14/03/2016
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check

Mentiuni: m-a tot flamat adica imi zicea : nu mai scurta dar nici macar nu se uita pe mine nu ma vazuse , nu scurtasem si nici nu avea dovezi , doar ca sa se bage in seama

Dracke ♪
14-03-2016, 05:34 PM
:contra: Ai primit ban-ul pe merit scurtezi . +Esti si tupeist si vii pe forum cu minciuni ..
EDIT: Astea sunt dovezi la tine?..Ca tia dat ban nu e o dovada poate sa te gaseasca si pe lista de ban-uri.

puncT.
14-03-2016, 05:38 PM
te rog eu arata-mi alte motive. si o dovada

--------------- Added after 6 minutes ---------------

stateai la portal cu k1 ceea ce este interzis scrie in regulament daca l-ai citi. :| dupa eram T am scrie /free nu mi-ai dat arma ti-am dat kick.. la alt player i-ai facut la fel.. eu numai am ce sa zic. :|

metin
14-03-2016, 06:48 PM
1. ce dovada vrei sa pun ? nu imi merge ssu si la dovezi scrie ca pot da copy la consola . 2. ai o dovada ca am scurtat ? aa ca ii esti prieten si il aparei e alta . 3. da am stat cu k1 la portal : 1 DATA si am primit direct kick , fara slay fara avertizment cum scrie in regulament , dupa kick urma ban dar eu am facut-o o singura data si nu ai respectat sanctiunile

~TraNda~
14-03-2016, 08:31 PM
Reclamatie puierila, facuta din fustrare si nervi.
@metin: nu esti cruce de inchinat, te stiu cat de "mult respecti regulamentul". Data viitoare respecta-l asa cum trebuie si nu te mai lua in gura cu adminii.
:locked: