PDA

View Full Version : Cerere Recuperare



Shieldon
14-03-2016, 04:09 PM
GRAD: Admin icsde
NICK: numele cu care joci pe server (toate): Shieldon
VARSTA: varsta reala, nu minciuni : Reala este, 19 dau si cnp
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]: Crack-uit
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678): Nu stiu
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail
EXPERIENTA: experienta in adminat : 100% am avut 5 sv :)) la o firma de host nu dau nume am platit 5 euro pe luna si mi le-au inchis pe motiv: Beau Cafea
TIMP JUCAT: orele de pe server (le aflii scriind /ore in chat): Am avut muulte, dar s-a dat reset, am fost pe vremea lui cristi, angel meh
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) Cand vin de la scoala c-am 2 ore
MOTIV: motivul pentru care doresti admin: Vreau sa ajut serverul, sa scap de hackeri, si Da, sa dau mute la cei care injura xD, kick/ban la cei care scurteaza si da.. Sper ca voi fi acceptat.
Ce culoare are ursul? : Trebuie sa fii Logat pentru a vedea acest link. Daca nu ai cont, inregistreaza-te AICI! Daca esti deja logat trebuie sa iti activezi contul pentru a vedea acest link sau administratorul trebuie sa iti activeze contul! Acolo vei afla culoarea !
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc) De toate inafara de harti, php si scripting
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Redirecte (daca tineti si cate tineti), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc) : Reclama, boost (poate)
Ce culoare are ursul?: Brun Roscat

Nutella :3
14-03-2016, 04:20 PM
Pe gametracker cu nickul Shieldon ai 3,4 ore, se incepe de la slot si imi place foarte mult culoarea ursului..;) :contra: ;)

Shieldon
14-03-2016, 04:26 PM
Pe gametracker cu nickul Shieldon ai 3,4 ore, se incepe de la slot si imi place foarte mult culoarea ursului..;) :contra: ;)
Ma scuzi, nu am vazut acea parte, si da ma vezi cu 3-4 ore fiindca s-au resetat orele.

edit

Nutella :3
14-03-2016, 04:30 PM
scuze dar :contra: din nou :)) ...citeste regulamentul :) ;)

puncT.
14-03-2016, 04:39 PM
:contra:

Shieldon
14-03-2016, 04:46 PM
Stiti ce? Imi place membru, raman cu el.

dRw # SiLeNTT
14-03-2016, 07:29 PM
:contra: Nu mai puneti cereri aiurea daca nici ore nu aveti!

alexicutzz
14-03-2016, 07:48 PM
:contra: nu ai citit regulamentu

Dracke ♪
14-03-2016, 08:52 PM
:contra: Si multa bafta :D

hellchatte (alex)
15-03-2016, 07:39 AM
Contra

~TraNda~
15-03-2016, 02:48 PM
Regulamentul este acelasi pentru toti. Nu conteaza ca esti vechi sau nou, nu se fac favorisme, mai ales cand iti e lene sa citesti un regulament!
:cerererespinsa: