PDA

View Full Version : cerere unban HELLBOY1



HELLBOY1
13-03-2016, 12:13 PM
NUME: HELLBOY1
IP: 89.136.127.58
VARSTA: 16
ID DE STEAM: n-am
DATA: 13.03.2016
ORA: 11:30
HARTA: nu am vazuto
ADMINI PE SERVER: Star wargods
MOTIV: no wcd
DOVEZI:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: a venit star a schimbat mapa si mi-a dat wcd am incercat sa fac dar era wcd vechi si am intrat pe cs si zic cuvintele exact cum i-am zis si lui star trebuie sa updatez wcd si nu am pc bun o sa dureze am dat in bara cs am updatat dar dupa ce am facut wcd am intrat pe cs si scria ai fost dat afara ca pingul a fost prea mare si cand incerc sa intru pe servar ca facusem wcd fara sa ies de pe cs imi scrie ce vedeti din poza de mai sus

P.S Am mai facut wcd de cred doar 15 ori saptamana asta de ce ar fi de dasta asta diferit si as minti ca am cod
P.P.S daca vreti dau specul la pc meu

Star|WarGods ★
13-03-2016, 12:24 PM
ai primit ban pentru ca ai iesit ...daca mai vrei sa joci plateste taxa unban !!

Dracke ♪
13-03-2016, 01:23 PM
Star, cu ce-i el de vina? Ca la scos pentru ping? Atunci daca pe el la scos sv pentru ping si ai vazut ,tu acuma ar fi trebuit sa ai ban. Tot pentru-ca nu ai vurut sa faci wCD :) . Si ai zis pe loc că nu faci wCD si ai iesit

Esky
13-03-2016, 01:39 PM
Eu sunt :pro: unban,deoarece si eu l-am pus de vreo 2 ori la wcd si nu are nimic.

HELLBOY1
13-03-2016, 02:48 PM
ai primit ban pentru ca ai iesit ...daca mai vrei sa joci plateste taxa unban !!

Am primit ban ca cineva nu a facut treaba bine si a lasat ca pe playeri sa updateze singuri wcd inloc sa aiba auto update daca ar fi avut nu as mai fi luat ban

Star|WarGods ★
13-03-2016, 03:11 PM
Malboro chiar nu inteleg ce zici dc sa am e ban. la scoslagu am asteptat sa vad daca intra nu a intrat l-am banat.

HELLBOY1
13-03-2016, 03:25 PM
Malboro chiar nu inteleg ce zici dc sa am e ban. la scoslagu am asteptat sa vad daca intra nu a intrat l-am banat.

Am vrut sa intru ca am facut wcd dar mi-a luat 15 minute sa-l updatez ca nu-am pc bun ti-am scris mai sus ca daca vrei iti dau specul de la pc sa vezi ca chiar mi-a luat 15 min

~TraNda~
13-03-2016, 07:43 PM
Am primit ban ca cineva nu a facut treaba bine si a lasat ca pe playeri sa updateze singuri wcd inloc sa aiba auto update daca ar fi avut nu as mai fi luat ban

La wCD nu face nimeni niciun UPDATE! Ai versiune pentru fiecare windows in pare: XP , Vista, 7, 8&10 . Nu e nimeni de vina ca tu nu stii pe care sa-l descarci!

ATENTIE (13.03.2016): Se fac mici modificari la structura, este posibil sa va dea eroare cand se trimite raportul! Incercam remedierea acestei probleme cat mai rapid!
Dar degeaba scrie mare cu rosu pe prima pagina cand intri la wCD, ca e greu de citit..

HELLBOY1
13-03-2016, 08:29 PM
La wCD nu face nimeni niciun UPDATE! Ai versiune pentru fiecare windows in pare: XP , Vista, 7, 8&10 . Nu e nimeni de vina ca tu nu stii pe care sa-l descarci!

Dar degeaba scrie mare cu rosu pe prima pagina cand intri la wCD, ca e greu de citit..

Scuzama ca m-am grabit sa nu imi iau ban ca imi mergea pc greu si nu l-am luat eu la luat un priten pentru mine si m-ia rrimiso prin mess

HELLBOY1
14-03-2016, 07:08 PM
Deci ce se intampla cu banul?

k1dd.
14-03-2016, 08:20 PM
Ho mă ca TREBE sa raspunda wick stai liniștit va dura :)):)):)):)):))

-WickedSick-
19-03-2016, 01:45 PM
Ramane , platesti taxa !
:locked: