PDA

View Full Version : Cerere Grad Mylo



MyLlo
12-03-2016, 11:17 PM
GRADUL: Slot
NICK: Mylo
VARSTA: 16 ani
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ADRESA CONTACT: Mess :claudiu_alex36@yahoo.com sau Skype Klau.klau75
EXPERIENTA: 1 an si 3 luni ani
TIMP JUCAT: 15 ore si 11 minute
PERIOADA: Ziua 1 - 3 ore si Noaptea pana dimineata
MOTIV: Pentru a ajuta jucatorii cu informatii
CUNOSTIINTE: AMX
PROMOVARE: SKYPE + FB + MESS
INTREBARE DE SIGURANTA: Respecta regulamentul permanent

PUSKA
13-03-2016, 01:04 AM
deci te-am tot intrebat cand erai spectator daca joci sau faci ore...si ti-am si spus LA 15 ORE SA NU TE VAD PE FORUM CU CERERE dar vad ca abia asteptai sa faci orele necesare mai ai de jucat nu merge cu (stam spectatori si ne facem admini peste noapte...) mai ai de acumulat ceva ori dar incearca sa le faci jucand! daca imi reprosezi ca nu te`am avertizat de multe ore ca stai spectator ai grija ca nu sunt singurul ca vede ....in fine CONTRA

MyLlo
13-03-2016, 01:17 AM
deci scuze ca fac off topic , m-ai intrebat si ti-am raspuns ca am stat 2 minute pt ca mancam ceva ...............

Esky
13-03-2016, 01:26 AM
:pro: slot ! Nu va fura mancarea de la gura ! Ii doar sloat,nu admin !

Itachi
13-03-2016, 11:03 AM
ii dau un :pro: pana la urma vrea slot pt nume rezervat. pe viitor daca sta afk si e admin o sa fie luate alte masuri..

~TraNda~
13-03-2016, 07:26 PM
De la mine :contra:
De ce? Pai normal ca daca la fiecare slot care face orele spec dam :pro: "ca e doar slot" asa vor face si ceilalti. Tot ce facem e sa incurajam activitatea facuta spec, dand pro-uri.

Esky
13-03-2016, 07:52 PM
@Trando,nu cred ca tu ai fost mai sfant si ai facut orele 100% cinstit.

MyLlo
13-03-2016, 08:23 PM
deci mai intervin odata sa lamuresc
Am stat spec odata si i-am spus dc 2 minute nu mai mult a durat , asa ca nu o mai tine pe asta cu spec si eu nu am vb urat am folosit odata cuvantul Noob si am primit gag de la sv , si inca odata am facut un admin copil ca dadea slay aiurea .
Uitativa si la argumente .

RaZz0R
15-03-2016, 11:11 AM
acceptat.
Inainte sa sariti ca tatele, face-ti o comparatie pe gtrs intre timpul jucat si scorul facut pe server, si o sa vedeti ca nu difera, prinurmare mylo a jucat nu a stat.