PDA

View Full Version : Probleme lansare cs



IRB | Walles
10-03-2016, 10:29 AM
Salut prieteni,am constatat in dimineata asta dupa ce am dat un restart pc-ul ca dupa ce imi activesc wac-ul si intru in cs,mi se inchide jocul :)) am incercat de vreo 5 ori si la fel de fiecare data...coulden`t open xmf.wad :D ce inseamna? am dat si restart la steam si in zadar

RMax
10-03-2016, 10:43 AM
Descarci acel fisier de pe internet si il pui in cstrike.

RaZz0R
10-03-2016, 02:20 PM
xmf.wad e o textura pe care clientul tau nu a putut-o descarca de pe ftp ( ca sa iteleaga lumea, intra in cs, incearca sa intre pe sv, si apoi crapa si apare acea "eroate").
Daca inca nu ai gasit acel .wad, l-am descarcat eu de pe ftp pentru tine.
Poftim: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Il pui in cstrike

IRB | Walles
10-03-2016, 09:26 PM
multumesc razor,acum imi merge fara sa fi facut nimic,momentan :)) daca o sa am iar aceeasi problema il voi lua de aici,multumesc frumos !

ADRI
11-03-2016, 07:03 AM
iti merge acum pentru ca fisierul xmf.wad apartine unei mape si o sa patesti la fel doar pe mapa aia.

~TraNda~
11-05-2016, 03:49 PM
Revin si eu cu un reply aici pentru a nu mai face alt topic, pentru ca am o problema, dar nu de lansare a CS-ului ci de intrare pe server.
Problema este „could not connect to server” . Am incercat clasica rezolvare cu stergerea fisierului VALVE din REGEDIT dar se pare ca pe CS nu s-a rezolvat. Pe celelalte servere pot intra fara problema.
O solutie ceva?

Mr.A
14-09-2016, 11:49 AM
Tiger va poate ajuta.

:locked: