PDA

View Full Version : Reclamatie PUSKA



PhenomenaL
09-03-2016, 08:16 PM
Nick-ul tau: WarGods | PhenomenaL
Varsta: 14 ani
Nick-ul adminului/player-ului reclamat: PUSKA
Ora si Data: 20:12 ; 9.03.2016
Motiv: limbaj neadecvat
Dovezi:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
09-03-2016, 08:46 PM
Ce tentativa de prostie ar trebui sa fie asta? :| Nu vad nicio dovada..

PhenomenaL
09-03-2016, 08:57 PM
UPS! Nu am pus poza

Esky
09-03-2016, 09:06 PM
Tot tu vorbesti de limbaj copile? Zice si PUSKA din an in pasti o perla pe chat si repede reclamatie.
RECLAMATIE PUERILA!

Itachi
09-03-2016, 11:51 PM
Ai facut cererea asta fara nici un sens.

WarGods | KGB
10-03-2016, 08:00 AM
Bate vantul.....de ce nu ai pus poza si cu ce ai zis tu??? Suntem curiosi :P

~TraNda~
10-03-2016, 09:13 AM
Wow, stai asa, cata injuratura.. E o jignire banala aia, care nici nu se baga in seama :) . Sper deosebire de tine sau altii care faceau asa, cand le lua mort,ii la rand tuturor playerilor :) . Reclamatie puierila. Copil :-j .
Mai atent data viitoare PUSKA!

PUSKA
10-03-2016, 06:42 PM
frate pot sa iau si remove de data asta dar chiar esti tampit.....Incercam sa iti explic ce inseamna cand un player face block am pierdut o gramada de timp cu tine dar cred ca nu ai mai mult 11 ani...te tin minte macar de imi facea altu reclamatie dar tu?<b>You have to register to ba able to see this link</b> asta e linku tau...cred ca e diferenta mare asta inseamna un limbaj neadecvat!! ar trebuie sa primesti remove si de la slotu` ala care il ai..

PhenomenaL
10-03-2016, 08:20 PM
Daca tu pe zm_infantry_max2 in gaura aia din turn lasi zm sa intre si dupa pui un lm la inceput nu faci block? Daca zm vrea sa iasa ca sa nu-l omori cum o face?
Invata sa joci zm frate..

WarGods | KGB
10-03-2016, 08:50 PM
Ce sa mai zic , va certati ptr un block,reclamatie degeaba ,ar trebui sa se explice iar ,clar , ce este block de la om si block de la zm.
Cer T.C.

dcdaifa
10-03-2016, 09:22 PM
am pierdut 5 minute sa citesc o asa zisa reclamatie

PUSKA
10-03-2016, 09:27 PM
probabil stiti gaura pe zm_infantry_max2 desupra cutiei rosii SE REFERA LA FAPTU CA EU PUNEAM UN LASER DUPA CE INTRA DIN SPRE PERETELE OPUS IAR LINIA LASERULUI NU`I MAI PERMITEA SA IESE SI MUREA DAR AIA SE CHEAMA TACTICA SAU EXPERIENTA! Asa ca Phenomenal un block se face numai cand un om sau un zm nu pot incapea printr`un spatiu foarte ingust
DE EXEMPLU pe zm_infantry nu poti pune un laser pe tub numai in laterale adica stanga si dreapta ca tu nu prea intelegi...Iar daca pui un laser pe partea de sus sau de jos nu se poate trece fie ca esti zm sau om...ASA CA INVATA TU SA JOCI CS SI NU MAI COMENTA AIUREA MAI BINE DUTE SI AGATA BULETINU ALA PE SARMA CA VAD CA INCA NU TI`SA USCAT CERNEALA PE EL..

--------------- Added after 23 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


la faptu asta ma refeream
se poate vede cu ochiu liber cum am pus laseru cel rosu peste cel albastru si am putut trece...
Asa ca la gradinita :)

~TraNda~
10-03-2016, 09:52 PM
Draga PhenomenaL, Blockul se refera la:

Cand pui LM in asa fel incat sa blockeze fizic iesirile (nu raza laserului, ci corpul laserului sa blocheze)
Cand stai ca butu in tunel si nu te misti si se strang in spatele tau 5 persoane!!


Ca sa intelegi, corpul laserului este chestia aia care se "lipeste de perete" si din care iese raza laserului!
Daca tot nu intelegi ce e blockul, spune-mi si iti voi face un desen..

PUSKA
10-03-2016, 09:53 PM
chiar am insistat sa fac poze pt tine sa iti arat ca se poate trece Phenomenal mai bine te lasi de jocu asta:)

grasuxxl
10-03-2016, 10:00 PM
ala nu e block nus cine tia zis tie ca ala e block

Adr1aN
10-03-2016, 10:05 PM
reclamatie inutila,puska nu mai arata tactici de zm ca se invata lumea si nu mai facem fraguri pe sv :))

-WickedSick-
10-03-2016, 10:49 PM
Reclamatie puerila..!

RaZz0R
11-03-2016, 10:34 AM
Reclamatie facuta la nervi, am senzatia ca asteptai sa prinzi pe cineva sa ii faci o reclamatie sa te razbuni pentru ca tu nu esti in stare sa-ti ti gura.
Puska, te rog sa te controlezi pe viitor.