PDA

View Full Version : Reclamatie Admin cotoi



Prince
06-10-2010, 07:04 PM
Reclamatie Admin cotoi:

Deci el face reclamatie la un servar de ZM, adica cum max ie ala prostu care se chinuie cu servarul asta si el ie smecher si face reclamatie cand nu sunt admini...

Poza 1 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Poza 2 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Poza 3 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Max io zic sa ii dai remove sau sa-i scazi gradu

TnT | Profesional*
06-10-2010, 07:28 PM
ok am inteles , dar nu creca a fost cotoi probabil frasu cum spune ano..

ms paper pentru discurs . ;)

WarGods | AbySs
06-10-2010, 07:42 PM
baaaa deci m-am saturat bai fratex( de atatea reclamatiii ! Prince ma omule de cand te-a adus vantu in comunitatea asta faci reclamatie in fiecare zi ba omule ba.. ai vreo 2 saptamani de cand ai inceput sa joci pe servarul de zombie si te plangi atata k o fetita de 6 ani asta nu merita reclamatie trebea sa vb cu max pe mess. si max lua masuri..crezi k ne intereseaza pe noi k face reclama ? bv lui :)) e treba lui ce face.

Profesional tu ai de comentat mereu inpotriva tuturor. Mai lasa lumea in pace ca nu esti purtator de cuvant frate. Cum sa nu faca reclamatie ma cand adminu face reclama la alte servere? O sa ajunga playerii sa taca si sa plece de pe server din cauza voastra ma. Nu stiti sa apreciati atunci cand un player strange dovezi si face o reclamatie pe merit. Deci Profesional mai lasate de protestarile astea inpotriva tuturor ca nu castigi nimica.
Max eu ti-am spus ca acest cotoi este incredibil de..... "nesimtit" cu tot ce a facut pana acum. Este timpul sa iei masuri ca deja este a 3 a oara cand face prostii.

AnOnIm
06-10-2010, 07:52 PM
Treaba sta asa. Cotoi mai are un frate,care joaca cu adminul lui vad.
Cand o sa il intalnesc pe server am sa vorbesc sa nu mai joace frasu' cu adminul,defapt nu e normal . E bine ca a aparut asta aici .

Frasu daca vrea admin sa procedeze ca toti ceilalti .

cotoi
06-10-2010, 09:41 PM
ma nebunule io nu sunt unu de 12 13 ani am mai vb despre asta cu mai multi jucatori io leam esplicat ca daca pun parola ramane salvata asa ca o sa vb sami schimbe parola sa nu mai fie discuti ok

-=MaX=-
06-10-2010, 10:52 PM
Hmm, din ce am vazut in poze e vorba de o raclama de care nu cred ca stie nici cotoi ca o face... e luata de pe alt server... asta fac unii cu sreverele lor disperati sa si le populeze...

Deci treaba e asa... cotoi da cu Search in foldeul cu counterul si cauta fisierul config.cfg si cand il gaseste il stergi, sa scapi de reclama...
Si sa nu mai intre frate sau altcineva cu adminul tau ca schimba harti cand il taie capu, da kick si slay la toata lumea fara motiv si e posibil ca reclama sa fi fost facuta intentionat...
De preferat sa nu mai intre pe servere straine...
Da-mi PM cat poti de repede cu o parola noua...

AnOnIm
07-10-2010, 10:22 AM
Cotoi, ma "nebunule" aici nu e vorba de varsta,nu ma intereseaza ce varsta ai,nu te stiu de ieri de azi,eu doar am vrut sa mentionez,ca nu erai tu pe server,ci fractu' care joaca cu adminul tau ? Intelegi ? Si daca se poate sa nu o mai faca !
Apropo,iti schimba degeaba numele,ca parola tot o sa ramana salvata daca fractu joaca cu acelasi nume ca al tau. Invita-l sa-si faca rost de un nume al lui ... ;)

MaThIaS
07-10-2010, 01:59 PM
Eu nu cred nimic!

luys
07-10-2010, 04:28 PM
Pff nuj ce sa zic cotoi si nnzor nu mai faceti reclama reinstalativa cs si sa nu mai intrati pe sv de zm decat pe asta ca e cel mai misto!!
EU as zice ca cn face reclama ar trebui banat 100 min indiferent ca e admin sau player sau ma rog!

-=MaX=-
07-10-2010, 05:02 PM
sa va iese din cap ideea cu banul dat la alt admin! sanctiunile aplicate adminilor nu constau in ban decat in cazuri extreme!

cotoi
08-10-2010, 01:38 PM
iam cerut lu max sami schimber parola casa nu mai poata intra pe adminul meu casa nu mai poata fi discuti

petryca
08-10-2010, 07:24 PM
io cu cn mai beau???
,,da-i cu bere da-i cu vin,da-i cu vin da-i cu bere''

Sanchez
08-10-2010, 07:48 PM
Penibil....

luys
09-10-2010, 08:24 AM
max a fost propunere eu nu dau stai linistit