PDA

View Full Version : Cerere unban Pinkysor



Ceausescu
05-03-2016, 12:54 PM
Nume : Pinkysor
IP : 86.126.4.44
Data/ora/harta : 05-03-2016 12:27 fy_buzzkill
Admin : dcdaifa

Fac cerere unban in numele jucatorului Pinkysor pt ca el nu se pricepe , eram langa el cand a fost banat si am vazut toata faza . A fost banat pe motiv de wall , nici vorba sa fi avut , nu i s-a facut poze , demo sau wcd , i-am cerut dovezile adminului si a zis ca are martori , nici vorba de vreo dovada . Rog sa i se scoata banul si alta data adminul sa respecte regulamentul !

dcdaifa
05-03-2016, 01:13 PM
poate am gresit recunosc dar am stat si m-am uitat 5-10 runde pe el se ducea direct in jucatori
si inca ceva mie unu nu imi convine sa inceapa x si y sa faca gura mare ca te cunoaste pe tine sau
ca esti tu langa el sa prinda tupeu ca na domne cunoaste un admin
+ stie majoritatea adminilor de pe serverele pe care sunt admin imi poti face si 500 de ss nu mi se salveaza in pc
si pot sa fac si 200 de demo tot degeaba nu le gasesc,
ceausescu daca tu nu ereai langa el si il puneam sa faca wcd si nu stia isi lua ban

ADRI suport consecintele

Ceausescu
05-03-2016, 02:52 PM
dcdaifa ,n-a facut nimeni " gura ca ma cunoaste pe mine " , pur si simplu am luat initiativa sa fac asta pt ca sunt unii admini care abuzeaza si de data asta s-a intamplat sub privirea mea .
Eu personal am adus multi jucatori aici si crede-ma ca daca as avea grad care sa-mi permita , i-as bana fara mila daca i-as prinde cu ceva , chiar daca imi sunt prieteni ! Toti vrem sa ne jucam in liniste fara sa fim deranjati de codati , dar nu putem sa banam fara dovada ! Bafta la joc !

Esky
05-03-2016, 03:11 PM
Scuzuti-ma ca intervin. @CEAUSESCU, daca vezi un codat ca are AIM,mai stai sa-i faci WCD?

Ceausescu
05-03-2016, 03:16 PM
Ii fac un demo in care sa se vada clar ca are aim , ca sa nu existe probleme !

dcdaifa
05-03-2016, 03:39 PM
ai dreptate ceausescu
poate gresesc ce spun acu din cate am observat eu cand i-am dat bag lu Pinkysor
hop a sarit cineva cu gura ca vezi domne erea langa el ca e curat ca nu are wall si mai esti si tu acolo
acu poate gresesc ce spun de unde stiu eu ca ei doi fiind pe server nu au facut monitorie sau cum ii spune
si aici am gresit nu incerc sa imi fac dreptate imi asum raspunderea pentru ce am facut.bafta si astept sa decida ADRI

ADRI
05-03-2016, 03:46 PM
daca nu sunt dovezi, ban scos
:locked: