PDA

View Full Version : Reclamatie Jet Lee



Ceausescu
03-03-2016, 06:12 PM
Fac aceasta reclamatie deoarece de mai multe ori am banuit ca Jet Lee foloseste uneori wall-ul , poate mi s-a parut mie si sper ca doar mi s-a parut , pt ca e un jucator vechi si foarte bun al serverului nostru . Nu am stat sa-i fac niciodata un demo , insa ieri ( 2 - 03 - 2014 ) mi s-a parut din nou ca ceva nu e in regula cu el , m-am dat spectator si am facut acest demo . Va las si pe voi sa urmariti cu atentie demo-ul si sa va dati cu parerea !

Demo : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
03-03-2016, 06:17 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ai acolo toate rapoartele wcd facute de el. Plus de asta, daca ar fi incercat sa bage wall ar fi fost banat de WAC, iar ADRI verifica regulat evidenta WAC pentru a afla cine a indraznit sa foloseasca programe ajutatoare.
Scuze de interventie.

Jet Lee
03-03-2016, 08:33 PM
.........accept oricand orice control, de care si cum vreti voi.........nu am ce sa ascund!!!!!

Esky
03-03-2016, 08:53 PM
Scuzati-ma ca ma bag.
Jet Lee,este un jucator peste nivelul vostru. Pot sa recunosc ca ma nenoroceste cum vrea el. Si pe Respawn a facut WCD si a fost totul ok. Domnul cu voi!

WarGods | KGB
03-03-2016, 10:53 PM
Jet lee, un player experimentat
Nimic de adaugat!
Joaca bine ,da head shot!
Nu poti sa te-ascunzi ,deloc,
Deh,mai are si bulan,
Mai sparge si cate-un geam,
Daca ai luat hs prin el , (geam)
Nu te mai pune cu el. PUNCT...!!!

Am spus totul!! Jet Lee dai o bere ....LA LADA!! :))

Ceausescu
04-03-2016, 04:19 PM
Acum am aflat si eu ca se fac rapoarte wcd ! Nu prea ma pricep , joc doar de vreo 3-4 ani cs , si serverul pe care jucam inainte nu avea chestiile astea ( banuiai pe unu' de ceva , faceai un demo , postai , lumea isi dadea cu parerea si gata )
Succes tuturor , ne vedem in joc !

ADRI
04-03-2016, 07:24 PM
:locked: