PDA

View Full Version : Retragere S.V-C



S.V-C
28-02-2016, 08:25 PM
NUME: S.V-C
DURATA: probabil permanent..
MOTIV: am dezamagit cateva persoane, imi e rusine si sa mai intru pe server , totul dintr-o prostie .
MENTIUNI: In urma deciziei luate de Alex am decis ca ar fi mai bine sa ma retrag. Intr un fel sunt multumit ca am luat unban pentru ca poate pe viitor am sa mai joc aici.. Probabil nu meritam sa iau unban indiferent daca a fost sau nu vina mea.. Ma simt prost fata de multi dintre voi .. In special imi e rusine de Alex.. Dar nu pot da in cap unui copil de 12 ani pentru asa ceva, totusi este un joc si jucam 4fun.. As fi vrut sa raman alaturi de voi mult timp dar probabil asa a fost sa fie .. Iar ca raspuns pentru cei care spuneam ca am jucat cu cod .. Nu ma incalzeste cu nimic sa joc cu , cod dupa peste 10 ani de cs.. Am facut zeci de wcd pe serverul asta .. Nu ai ce castiga sa joci pe un public cu , cod . Va salut si va respect. Sa aveti grija de voi si sa ne auzim cu bine !

DarkRed
28-02-2016, 09:12 PM
Eu zic ca n-ai de ce sa-ti fie rusine sa intri pe server .
Nu asculti si nu bagi pe nimeni in seama si totul e OK .
Alex ti-a lasat slot numai cu motivul ca te stie baiat bun .
Poate peste ceva timp ai fi putut lua din nou gradul de Helper si de ce nu ceva si mai mare ,daca nu te retrageai .
Oricum sper sa-ti "retragi cererea de Retreagere" .

Savarinaa
29-02-2016, 02:13 PM
Păi svc-ule... Ce să zic, renunţă la cererea asta absurdă şi rămâi cu slot-ul. Nu-l mai tot deranja pe Alex întruna că poate tu vrei up că ai revenit sau nu. Rămâi cu slotu ca n-are nimeni treabă cu tine. Controlează-ţi cs-ul mai des după ce se joacă nepotul tău. Hai pe server şi termină astea. Toţi am greşit la un moment dat, dar nu am renunţat. E uşor sa renunţi decât să înfrunţi. Nu fi aşa laş. O să fi pus mai des la wcd, dar ce-i mare lucru? Totul se iartă şi se uită. Oricum, vreau să vorbim noi ceva :).

gogu_nebunu
29-02-2016, 05:40 PM
Pacat, nu te cunosc de mult timp...dar in acest scurt timp pe sv. mi-a facut placere sa joc alaturi de tine. Sper sa mai joci alaturi de noi si sa ajungi din nou la gradul pe care il aveai.

lenoxxx
02-03-2016, 04:50 PM
Si eu zic sa renunti la cererea asta de retragere.Nici eu nu am prea jucat atata timp cu tn dar cand am zis sa-mi faci wcd sau sa bagi wac-ul ai facut-o fara sa comentezi ca altii.::)))

S.V-C
02-03-2016, 06:19 PM
Am vorbit cu mai multe persoane de aici .. a trecut aproape o saptamana de la incident..si au fost tot felul de pareri .. in ultimele zile mai multi colegi m-au cautat si am vorbit .. Voi ramane pe server.. sper sa fie o decizie buna.. si sa nu ma judece nimeni .. Il rog pe Alex sa inchida topicul .. Multumesc :) .

lenoxxx
02-03-2016, 07:26 PM
eu akm am intrat si am raspuns

daca am vazut ca topicul nu a fost inchis

Mr.A
02-03-2016, 08:36 PM
Nu te judeca nimeni. E doar un joc .. sa fie invatare de minte pentru toata lumea. si cand jucati un joc sa stiti ce aveti in el !

Si nu incurajeaza nimeni codati .. daca asta spune unu si altu de pe aici. Toti gresim la un moment dat.

Ai revenit la slot cu timpul poti creste in grad. Dar sa sti ca a doua oara nu se mai considera gresala.

XeLa
03-03-2016, 02:13 AM
La cererea de unban am zis ce am avut de zis.
:locked: