PDA

View Full Version : Reclamatie Malboro



CsCatalinGo
28-02-2016, 12:27 PM
Data 28.02.2016
Nick-ul tau : CsCatalinGo
Nick reclamat : MalBoro
Motiv : Am zis ca merg sa mananc si am zis sa ma bag spec sa nu pierd bani ... , si sa trezit nenea admin sa ma baneze 120 de minutele ...
Martori : Nu stiu cine era pe server ....
Dovezi : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca nu am facut dupa model va rog dati-mi un link catre model si refac tot reclamatia ! :)

Esky
28-02-2016, 12:51 PM
Malboro,hai sa fim seriosi si sa lasam copilariile deoaparte ca si tie iti place sa mai stai spec. Macar trebuia sa-i dai kick,nu ban.Mai mult nu ma pronunt!

Dracke ♪
28-02-2016, 01:00 PM
Dece nu spui eri cat timp ai stat spec? Stateai juaci 5 min si 2 ore spec... Serios? De cate ori aseara intrai si te puneai la spec si nici nu erai ON ? Si azi intru dimineata erai spec iti dau kick dupa 2-3 ore intru si earasi spec si nu erai ON??

CsCatalinGo
28-02-2016, 01:07 PM
Azi la ora 01:17 m-am pus spec ca m-am dus sa mananc si la 01:30 am revenit si nu mai era nimeni asa ca am iesit de pe sv si m-am culcat ...
Tot azi la ora 09 si ceva cand am intrat erau 2 hacker si m-am pus pe spec (aveau wall ....)
Si tot azi cand am plecat sa mananc mi-ai dat tu repede ban ...

Dracke ♪
28-02-2016, 01:18 PM
Serios? Esti locul 1 la minciuni vad.. Ce drq minti ca eri doar la ora 01:17 teai pus spec ? Ca de cand ai intrat de la ora 12-13 nush precis ora ai intrat si steteai spec.. Mai intrai cate o data in 2-3 ore si jucai 5 min si te vedeam din nou spec pe urma..Si daca te tot duci si mananci asa de des nu te poti deconecta?s

CsCatalinGo
28-02-2016, 03:02 PM
Ultimul meu post e asta :

Treaba ta daca ma crezi sau nu mincinos .... , si da mananc foarte mult o mica problema de a mea ...
Si te rog lasa si pe alti sa isi spuna parerea ...

mafia12
28-02-2016, 04:14 PM
advertisment,
nu vad de ce i-ai dat ban 2 ore? cu un kick puteai sa rezolvi

hellchatte (alex)
28-02-2016, 06:00 PM
Scuzati ca mă bag dar Malboro A procedat corect și ai butonul disconect. Nu ne aparat să stai spec și dacă ești nevinovat adu dovezile nu mă īntre ca nu ai cānd faci o reclamație o faci cu dovezi solide.

CsCatalinGo
28-02-2016, 06:12 PM
Scuzati ca mă bag dar Malboro A procedat corect și ai butonul disconect. Nu ne aparat să stai spec și dacă ești nevinovat adu dovezile nu mă īntre ca nu ai cānd faci o reclamație o faci cu dovezi solide.

Off , a dat dumnezo si oameni care nu se prind numai daca le dai mura-n gura ....

1 . Reciteste primul post , acolo o sa vezi si o poza cu dovada banului .
2 . Daca te uiti la ce a postat *MaLBoro||Wargods* o sa-ti dai seama ca recunoaste el singur ca mi-a dat ban .
3 . Si tot in posturile lui o sa iti dai seama singurel ca eram spec cand am primit banul .
4 . Si daca tot nu ai inteles despre ce e vorba , reciteste primu post de 5-6 ori pana ce iti dia seama !

Si nu inteleg fix tot ce ai scris ... , dar sper ca te-am ajutat sa iti dai seama de ce se intimpla in acest topik ...

hellchatte (alex)
28-02-2016, 06:32 PM
Frate pot să fie minciuni vreau poza.

k1dd.
28-02-2016, 08:16 PM
Reclamație puerilă , adu dovezi solide īn care te prezinți ca ne vinovat și malbo fă primi avertisment pānă atunci lasa replyurile ... SI ADU DOVEZI


EDIT: BOSS IA MAI VEZI CU MINCIUNILE CA CALCI PE PAIE... ai zis cală 1:30 ai plecat de pe sv <b>You have to register to ba able to see this link</b> ai primit banul la 1:45 īnseamnă ca cānd te ai băgat pe sv banul nu mai era .. Ori ora sv e greșită ori neminți

Esky
28-02-2016, 08:50 PM
@HellChette,nu ai nici-un grad pe server sa-i ceri playerului ceva dovada.
@TheBlackRainbow,tu intelegi ceea ce ai scris?
Aceasta reclamatie este facuta degeaba.

Star|WarGods ★
29-02-2016, 09:01 AM
Malboro nu trebuia sa dai ban cu un kick rezolvai.Si tu tot afk esti frate daca ai treaba iesi de pe sv. (nu fa ore spec) reclamatie puerila.

-WickedSick-
01-03-2016, 04:52 PM
@Malboro , citeste regulamentul inca odata , poate n-ai retinut anumite lucruri, lasa-l sa stea spec pana ii bubuie pc-u , se vede pe gametracker daca orele-s facute pe spec sau jucand , iar tu data viitoare vi cu dovezi (poze atasate , sau un demo) .
:locked: