PDA

View Full Version : O mica incercare



RapDavid
04-10-2010, 03:59 PM
Salut m-am intors cu o noua creatie facuta de mine !
este un User-Bar ptr forum !

1 ) in definite .png : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sper ca Max sa acepte aceasta lucrare .. si daca vrea poate sa o si retuseze el in PS .. :D

AnOnIm
04-10-2010, 10:25 PM
Vreau si eu unele detalii .
In ce a fost facut ?
Si daca ma poti ajuta cu un link de download,vreau sa invat sa fac si eu niste dastea...:D

-=MaX=-
05-10-2010, 12:17 AM
Pentru cei cu PC bun recomandat e PhotoShop, pentru cei cu PC cu manivela (ca al meu) recomand GIMP (de preferinta 2.6x), e asemanator cu PhotoShopul si are functii interesante... de tutoriale e plin netul...

FragNSTein
05-10-2010, 09:17 AM
Photoshop si Illustrator. Daca sunteti incepatori recomand rabdare! :D

RapDavid
05-10-2010, 11:13 AM
Ano .. a fost fkt in ps .. daca vreti fac un Topic cu creatii ! xD Warlords !

E-Alex
05-10-2010, 12:25 PM
Nu pot sa cred ca ai numit asa ceva "creatie".
S-a ajuns prea de tot cu asa numitii designeri, sincer o mare porcarie ce ai facut cu acolo.
Pune mana pe o documentatie, cateva tutoriale, mai incearca si revino cu altceva.

T3ddYpRaF
05-10-2010, 01:07 PM
Nu pot sa cred ca ai numit asa ceva "creatie".
S-a ajuns prea de tot cu asa numitii designeri, sincer o mare porcarie ce ai facut cu acolo.
Pune mana pe o documentatie, cateva tutoriale, mai incearca si revino cu altceva.



ai vrut sa ne arati caracterul tau infect ? nu era nevoie te cunoastem deja . Am inteles ca o arzi cu bill gates si steve jobs da pe noi nu ne impresioneaza , chiar ni se rupe . David s-a apucat si el de ceva dragut si te-ai trezit u sa comentezi , el la 10 ani are mai multa educatie decat o sa ai u vreodata .

Ps David ignoral pe equ-alex saracu traieste in alta lume iar prezenta lui aroganta nu merita atentie

RapDavid
05-10-2010, 01:28 PM
multumesc teddy .. ca sa il oftic am facut lucrari .. credetima ca toate sunt facute de mine ( nu sunt excroc sa copiez lucrarii ! )

1 ) signature WASH ! ( my graffiti tag ) : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
2 ) avatar WASH : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
3 ) CIA RADIO avatar -=DaViD=- : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4 ) Break Dance avatar : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
5 ) Break dance signature : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
cam atat .. sper ca l-am ofticat .... -equ-Alex .. e grea romana asta nu ? :))

-=Paul=-
05-10-2010, 03:50 PM
nea equ-alex .... ....taci dracu din gura si pana la urma cum a zis si teddy la 10 ani stie mai multe decat tn la cati ani ei avea :))


si pana la urma ce problema ai tu cu ce face unu si altu ?


mai bn veziti de treaba ta .......

vorba lu sky:BINE PA !!!


Bravo david .... :bv:

RapDavid
05-10-2010, 03:52 PM
ms bro ! ...

vorba ta !!

Daca esti prost.....stai acasa :))

AnOnIm
05-10-2010, 03:59 PM
Bha mie imi plac,bravo david .

RapDavid
05-10-2010, 03:59 PM
multumesc mult baietii !! ..

FragNSTein
05-10-2010, 04:20 PM
Pot sa pun si eu asta? <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RapDavid
05-10-2010, 04:30 PM
sa o pui unde ?! :))..

-=MaX=-
05-10-2010, 11:14 PM
Bravo David, o sa fac curand o sectiune cu creatii unde va puteti face cate un topic si sa va postati creatiile ;)
Plus de asta la profil va puteti crea album foto si puteti lasa linkul catre albumul foto personal ;)

de exemplu albumul meu: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

zeRk__
06-10-2010, 11:25 AM
Fara suparare dar in prima poza nu ai facut nimic la ea :|...ai scris warlords si atat..si daca se poate sa postezi si tu psd-urile la creatiile celelalte ar fi ok :)

Sky
06-10-2010, 03:51 PM
Are 10 ani ba frate,eu acu 16 ani cand eram de varsta lui probabil ca inca ma incaltam cu caciula gen cagula de era tipica copiilor comunisti :)))
@Equ: Eu credeam ca sunt cel mai arogant "son of a *****" de aici dar se pare ca a aparut altul mai al dracu ca mine.Oricum eu faceam arogante la modul de caterinca,tu le iei mai in serios din pacate si pui suflet in ele.Sfatul meu ar fi sa o lasi mai moale ca te vad baiat destept si nu are rost sa te pierdem de pe langa noi din cauza unor rautati pe care le expui in mod public.

E-Alex
08-10-2010, 11:37 AM
nea equ-alex .... ....taci dracu din gura si pana la urma cum a zis si teddy la 10 ani stie mai multe decat tn la cati ani ei avea :))


si pana la urma ce problema ai tu cu ce face unu si altu ?


mai bn veziti de prostia ta .......

vorba lu sky:BINE PA !!!




Bravo david .... :bv:

Nu inteleg de ce va agitati atat, am dat o parere la modul subiectiv, nu mi-a placut.
Si Paul, te rog numai veni cu afirmatii gen la adresa mea, uita-te la tine si apoi vorbeste de altu'.

-=Paul=-
08-10-2010, 02:55 PM
e-qua ...... sincer mai bn laso cum a cazut .......ca stii bn ce ai vrut sa faci ..... dar din fericire nu ai reusit !!!


asa ca du-te tare man !

kiLLaH
15-10-2010, 02:19 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> by me ...:D ( photoshop cs4)