PDA

View Full Version : Reclamatie Mr,a



hellchatte (alex)
19-02-2016, 08:29 PM
NICK: dRw # HellChatte
IP nu se schimba
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT Mr.a
MOTIV da kick degeaba si ban
DOVEZI :<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> dc iai dat kick ma e injuratura ? <b>You have to register to ba able to see this link</b> cu ce ocazie imi da kick? ca l-am intrebat pe 3m4ricika daca ii face reclamatie iar asta nu e de ajuns si ii da si ban PACAT CA NU AM FACUT SS dar admini daca au curaz sa spuna si ei il caut in lista da banuri dar nu apara
Acest admin a facut de mai multe (figuri)
SA se ia masuri !!
DOVATA imaginile de mai sus si admini daca au curaj sa spuna si ei

G|Nico.
19-02-2016, 09:32 PM
:dudecomeon: Daca va gasiti sa comentati aiurea deciziile adminilor. :) Aiurea, reclamatie inutila.

hellchatte (alex)
19-02-2016, 09:35 PM
Daca ai sti de cate ori a facut asta si dece ai dat kick ma nu e motiv pt ban

Mr.A
20-02-2016, 12:17 AM
Daca ai sti de cate ori a facut asta si dece ai dat kick ma nu e motiv pt ban



Pe viitor sa va vedeti de farfiuria voastra ! Nu stau sa-ti dau eu tie explicatii de ce ii dau kick unui player sau de ce dau ban altuia !

Si ban a primit (playerul respectiv ) pentru Insulta si amenintare la adresa adminului ! O sa-ti fac reclamatie ! ai reclamatie ! putin imi pasa mie ca faci tu reclamatie .. atata timp cat nu ai dreptate si te legi de decizia adminului . Adminul nu este obligat sa-ti dea tie explicatii de ce da kick sau ban unui player !

Este caracteristic varstei sa faceti reclamatii si sa va bagati nasul unde nu va priveste !

hellchatte (alex)
20-02-2016, 07:09 AM
Ar fi bine să fie ansa c zici tu ai ai ru grad și ești mai șmecher noi aiștilalți suntem mai fraieri.

Savarinaa
20-02-2016, 08:17 AM
Nu zice nimeni asta "că voi sunteţi mai fraieri", voi vă băgaţi aiurea. Dacă vă pricepeţi mai bine în a fi admin, de ce nu avansaţi în grad? Să vezi şi tu cum e ca un player fără experienţă să-ţi ceară ţie explicaţii şi tot el să aibă gura mare. Fiecare admin procedează în felul său. Nu cred că eşti în măsură de a-i cere explicaţii. Să-ţi fie învăţătură de minte să nu te mai bagi aiurea în treburi!

Anotimp
20-02-2016, 02:15 PM
Daca tu vezi un admin care greseste , fa ss 100% va mai gresi mai fa inca unul sau doua si pridel , fa reclama cu dovezi care arata ca e incapabil , dar aici nu vad cu ce a gresit Mr.A cum zice si Savarina creste in grad ia si tu macar Premium si dupa vezi cum e , daca vin 3 ca tine pe zi si ia adminul la intrebari , adminul acela va fi luat de prost , si acum ca admin trebuie sa te impui si tu , de ce spun asta pentru ca si eu am fost doar un Player pe acest sv si da am facut si eu prostia de a lua adminul la intrebari de ce face asa si nu altfel si acum am ajuns sa fac parte din ei si mi-am dat seama ca nu este asa simplu .

hellchatte (alex)
20-02-2016, 04:47 PM
Eu nu l-am întrebat nimic alt jucător și după ce ia dar kick a intrat iară și a spus ca îi face reclamație și eu lam întrebat dacă îi face reclamație și mr
A mi-a dat kick mie dece? Pe mr.a nu l-am băgat în seamă

XeLa
22-02-2016, 07:48 PM
Nu zice nimeni asta "că voi sunteţi mai fraieri", voi vă băgaţi aiurea. Dacă vă pricepeţi mai bine în a fi admin, de ce nu avansaţi în grad? Să vezi şi tu cum e ca un player fără experienţă să-ţi ceară ţie explicaţii şi tot el să aibă gura mare. Fiecare admin procedează în felul său. Nu cred că eşti în măsură de a-i cere explicaţii. Să-ţi fie învăţătură de minte să nu te mai bagi aiurea în treburi!

idem
:locked: