PDA

View Full Version : Reclamatie



k1dd.
14-02-2016, 03:51 PM
decand am primit admin targa si max1 incep sa ma calce pe nervi!!!!

Data 14.02.2016
Nick-ul tau : TheBlackRainbow
Nick reclamat : MaX1 si targa
Motiv : max1 facea un wcd la unu si iam explicat eu la ala ce sa fac din cate vad max1 are un tupeu ca se poate trage cu tunul!!
Martori : era si targa si playeri normali
Dovezi : am si poze : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

EU NU ASTEPT SA IMI RASPUNDA ADMINI RECLAMATII AM DESTULE DOVEZI CA SA IMI RASPUNDA DIRECT WICK + STIU CA BANUL O SA DISPARA DA CHIAR MA CALCA PE NERVI

STIU CA NU AM VOIE SA MA BAG PESTE ADMINI DAR CUM AM VAZUT CA MAX1 NU RASPUNDEA IAM RASPUNS EU

mafia12
14-02-2016, 04:00 PM
1. targa mia zis sa iti dau.
2. nu imi zici ce sa fac si nu te bagi peste mine cand fac wcd la cineva
3. cine esti tu sa il ameninti pe targa cat si pe mine?

Esky
14-02-2016, 04:04 PM
Unu la mana,nu esti admin.
Doi la mana lipseste restul din consola dupa ce am zis ca : Se rezolva daca vrei.
Trei la mana,si tu ai nervi mai baietasule? Vezi sa nu faci riduri la o varsta atat de frageda si in crestere.
Patru la mana, ti-am zis sa te calmezi si ai bagat paie pe foc.
Cred ca 50 de minute iti sun prea putine pentru tine.
BANUL IL IAU ASUPRA MEA,MAX NU ARE NICI-O VINA!

k1dd.
14-02-2016, 04:05 PM
Te am amenintat cumva !! Imi dadeati llama si dupa aia a spus targa vrei ban!! Voi ma ati amenintat pe mine eu as spus (inainte de a da banul) ca daca il dai te joci cu focul
eu nu mam bagat peste tine cand faceai wcd eu doar iam explicat tu nu erai on nu stiu dc si daca zice targa ce? Daca iti spune sa te arunti peste pod te arunti??

mafia12
14-02-2016, 04:06 PM
cer advertisment pt TheBlack tupeu maxim!

Esky
14-02-2016, 04:07 PM
Baiete,vezi ca deja calci pe becuri. Unde naiba te crezi? Crezi ca daca ai slot,esti Dumnezeu? Si da, pentru amenintare ai luat si ban. Domul cu tine!

k1dd.
14-02-2016, 04:12 PM
dar ce slot ? mai targa pentru ca am slot nu ma cred god inteleg nu eu am tupeu max1 CI TU.. AI INCEPUT SA IMI SPUI DE CE MA BAG PESTE TINE .. TU NU ERAI ON NU STIU DE CE CAND IL BAGI SPEC II PUI PAGINA DE CATE ORI VREI SI DUPA AIA II EXPLICI CUM AM VAZUT CANU II EXPLIICI IAM EXPLICAT EU CUM AM VAZUT CA NU-I EXPLICI MAM PUS EU SA II EXPLIC FARA SUPARARE.. ATUNCI VINE TARGA IN ACEL MOMENT NE-A VAZUT CERTANDUNE DAR MI-A DAT MIE LLAMA NU-S DE CE EL CREDE CA DACA SUNT UN SIMPLU JUCATOR POT SA VORBESC SI EU NU? SAU ACUMA VORBITUL COSTA BANI.. EU NU AM TUPEU SUNT UN COPIL BINEEDUCAT NU AM INJURAT NICI NIMICA.

Dracke ♪
14-02-2016, 07:04 PM
De acord cu TheBlakRainbow..Targa daca are Owner pe respawn se crede si dumnezeul depe furien..Se Pune la cearta cu toti..Si chear cu mine sa pus o data.Si targa ce conteaza varsta? Toti suntem egali pe acest server..Si nu crede ca TheBlak sa se crea da dumnezeul depe server..Cred ca tu esti acela..Sunt doar vre-o 4-5admini cu care nu te-ai certat..Nu meriti admin pe acest server ..Sa nu mai zic inca cate injuraturi faci tu pe acest server..A facut o greseala wick ca tia dat grad pe acest server.Cat si del depe respawn..Cer pentru tine downgrad nu avertisment pentru TheBlak.

Esky
14-02-2016, 07:16 PM
Ma copile,tu esti un copil disperat! Te doare capul de mine? Si sa sti,doar cu tine m-am certat ,deoarece esti cel mai prost om posibil. Ai nevoie de un psihiatru copile. Tu nu ai ce cauta pe server,esti pe langa cu adminatul. Regulamentul zice : Fiecare admin are voie doar odata sa dea bonus pe o mapa,tu ca bootul desigur, de 3-4 ori ca nu ai bani pentru KNIFE! Get out!

Dracke ♪
14-02-2016, 07:23 PM
M-a infla rasul cand vad ce ai zis :D Dar cu Wolw3rine cine sa certat eu?Si alti..Totusi numi vine sa cred ca ai 19 ani..serios iti spun..cat si despre bonusuri am dat 500 esti dus smr..Nu mai am cuvinte pentru un om dus cred ca ar trebui sa donam pentru a-ti face operatie..Nu te oftica ca ti-am spus cred ca stiai si tu asta deja.

Esky
14-02-2016, 07:31 PM
Ma oftic la maxim pentru ce ai spus tu,boss.

wLady | Kamelia
14-02-2016, 07:38 PM
sorry ca ma bag dar eram si eu atunci pe server
max si targa au dreptate intr-un fel...
tu te-ai luat in gura cu ei...si ai cautat-o cu lumanarea..nu mai provocati adminii oricare ar fi ei..normal ca nu iti convine cand un player te ia la misto ....si te ameninta ca iti face reclamatie(nustiu daca se vede pe screen-uri dar stiu ca a zis ca ii face reclamatie daca ii da ban)

k1dd.
14-02-2016, 08:09 PM
Mai ... Intr-un fel aproape toți aveți dreptate... Targă intro zii ai īnceput să mă iei peste picior ... Am spus targă la noi si tu ai să īmi spui ca cine īs eu ca să īți comand ,.... Cānd cineva te supăra īncep să te răscoli... Īncep să ne transmiți ca esti preaaa mare ca să vorbești cu niște simpli playeri... intr-un fel eu și max am greșit .. Kami eu nu am spus nik de daca da ban o să fac reclamație totul a īnceput cānd ma-m băgat peste un admin mai mare decat mine ( nu trebuia să fac asta) dar nici ei nu trebuiau să se deie mare īn gură ... Targă cum a vazut asta a īnceput și el mai mult decāt max1 atunci o inceput targă să bage paie pe foc ... A īnceput ... Dar tu cine ești ca să raspunzi așa la un admin mai mare ... atunci eu am aprins focul ... Targă īi spunea lui max1 să īmi deie ban !!! Deci chiar atunci am īnceput să fac reclamația ... Targă se crede cel mai Dumnezeu de pe sv .... Cānd eu spun exemplu (ceva īn glumă) "targa scoate aimul" el īncepe să faca ca toți draci ( scuzati limb.) el īncepe să se creadă Dumnezeu pentru ca un simplu player ia spus ăia la un cineva m-ai presus de el ...


Eu ce spun e ca targă are tupeu pe lāngă ca se crede GOD

Nu vreau să se ajungă foarte departe + dacă malboro da bonus Ce ? TE OFTICI ... El da cānd intră și intră aproape mereu... Pentru ca el este activ!!!

Esky
14-02-2016, 08:49 PM
Da dragule,ai iara dreptate. Tu stii tot. Ma oftic din nou si va dau dreptate. Domnul cu voi.:))

k1dd.
14-02-2016, 08:58 PM
Deci asta faci tu.... Ai tupeu!!! Eu nu știu tot sunt īncă un adolescent ... Asta este dreptatea .... Asta faci tu !!! Te comporti ca un copil... Ai foarte mult tupeu și poată să īți spuna oricine

~TraNda~
14-02-2016, 09:20 PM
Sa fie toata lumea impacata:
- TheBlak , Targaryen, Max1, toti sunteti vinovati. De ce? Pai, Max1 sta afk cand pune pe cineva sa faca wCD(ceva anormal), iar TheBlak are tot dreptul sa explice ce si cum face wCD(avand chiar slot!) , Targaryen pentru ca s-a bagat in cearta lui Max1 si TheBlak , TheBlak pentru ca s-a luat la cearta cu Max1, puteai frumos sa il lasi in pace, sa nu ii mai raspunzi si nu se ajungea aici

Stiu ca nu am nicio treaba cu furienul, si probabil Wick imi va da o palma pentru ca am luat oarecum o decizie :)) , dar terminati cu cearta, faceti o imagine proasta a serverului si comunitatii!!
Targaryen, aratati varsta pe care o ai si cedeaza primul, nu mai jignii in halul asta ca nu te aveantajeaza cu nimic, nu uita, cel mai destept cedeaza si evita asa ceva.
Si indicat ar fii sa terminati cu reply-urile pe OFF (adica aiurea) si sa asteptati frumos decizia lui Wick, o data ce v-ati argumentat raspunsurile, puteti continua sa va certati pe o conferinta pe skype, mess, facebook, ce vreti voi, dar nu pe forum!

Wick, imi cer scuze inca o data de interventie :"> .


@Tranda stii doar ca nu ma supar , poti venii oricand cu cate-un argument util aici , cum ziceai si tu denigreaza atat imaginea serverului cat si a forumului ,si nu ne place asta ..

Star|WarGods ★
15-02-2016, 12:15 AM
reclamatie puerila !!! doar pe acest forum vad reclamti adresate din partea colegilor(admini).Va certati ca 2 copii nu dati dovada de maturitate :/ !!

zeNo
15-02-2016, 03:46 PM
Reclamatie puierila!

-WickedSick-
15-02-2016, 04:47 PM
Reclamatie puerila , te sfatuiesc sa stai in banca si sa nu le mai explici tu cum se face wCD-ul , din cate tin minte ai slot , cand vei avansa in grad , poti face si tu altor jucatori, sunt mai mare in grad decat tine, si au mai multa experienta , asculta de ei , si nu te mai baga peste deciziile lor , cum am mai spus , tot ce fac ei , fac pe raspunderea lor
:locked: