PDA

View Full Version : propunere



k1dd.
13-02-2016, 11:00 AM
Deci amu' ca am admin o să făc niște propuneri:

1) arme noi la ct vad ca anterioara mea propunere nu îi terminată :))

2) am văzut ca sunt pluginuri în care de auto șlap la ct dacă fac câmp
<b>You have to register to ba able to see this link</b>*********.com/forum/amxmodx/pluginuri-folositoare-furien-t204772.html

3) în tot de a una când intru pe sv văd ca sun aceleași mape... Aș ruga admini superiori să nu mai facă pe placul playerilor și să bage mape noi ( sau mai vechi ) ..., ( de nu va trec eu mape mai vechi folosite de mine)

4) dc nu bagti eventuri am văzut ca wick o facut un concura cu bhop.cfg ... Faceci și voi așa ceva sau mai faceci același concurs

5) auto gag văd ca nu are toate cuvintele ... ( va spun ca am văzut ce înjurături spun ăștia) bagati la auto gag mai multe înjurături ... (Știți la ce mă refer)

6)nu mai enervati playeri X(X(X(X( văd ca câțiva admini ( nu spun cine ) dau șlap aiurea
(TURN BACK NU ESTE CAMP OAMENI BUN ... Este atunci când te intorci pe unde ai venit pentru ca ai văzut un furien ..)

7) cucite noi la furien... <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Și cam astea au fost sper să va placa și să le mai aplicați


NU STIU DE CE LA 2 NU MERGE PAGINA!!! (nu vaganditi ca înjur)

Dracke ♪
13-02-2016, 11:21 AM
:pro: Dar sa stii ca a mai fost cerere de lame/cutite nu sa acceptat ! Eu te sustin..Bafta

mafia12
13-02-2016, 01:30 PM
Mihai,cea ce doresti tu nu se poate,skinuri pe arme,dc?? Pt ca nu suporta addonsu,trebuie sa iei totu de la 0 deci , :contra:

k1dd.
13-02-2016, 02:59 PM
Frate!! Noi arme nu de la 0 luati cateva arme și bagati inapoi altele

mihai3d
13-02-2016, 03:48 PM
:contra: serverul e frumos asa cum e, daca tie nu iti place nu esti obligat sa joci.

mafia12
13-02-2016, 04:13 PM
Ce nu intelegi? Ca sa bagi arme noi trebui sa fie scripturi normale ce ceri tu alea trebuie luate de la 0

hellchatte (alex)
13-02-2016, 04:54 PM
Știu ca nu am vre un grad pe srv și nu m dreptul de axomenta dar vreau să adaug Ca idea cu cuțit nou la furieni este una bună.

Star|WarGods ★
13-02-2016, 10:23 PM
:contra: (nu inteleg nimik ) =))

Esky
13-02-2016, 11:11 PM
Dupa ce ca esti agramat,partial sau total afon,tu intelegi ce-ai scris acolo? Eu nu prea. :contra:
P.S: Degeaba ai folosit diacritice.

-WickedSick-
15-02-2016, 04:52 PM
In primul rand , se vine cu o propunere , nu cu "10" . In al 2-lea rand daca observai , majoritatea propunerilor , au fost deja propuse de catre altii , urmand apoi sa fie respinse , cum de altfel vor fi si astea..
:locked: