PDA

View Full Version : Propunere REMOVE



~TraNda~
11-02-2016, 02:18 PM
Dupa cum bine au citit unii in chat, Ady<3 a fost prins cu OpenGl32 in raport wCD pe serverul Knife.WarGods.Ro. Nu stiu ce facea el cu wall pe knife :)) (opengl32 = wall), e treaba lui.
Eu propun sa primeasca REMOVE si pe zombie. Pe DeathRun si Knife a primit deja ban+remove.
Dovada raport: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Dovada IP: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Itachi
11-02-2016, 03:37 PM
cat timp nu a fost prins cu wall pe zm nu cred ca ar fii ok sa primeasca ban . sunt :pro: cu REMOVE pe ZM dar nu cu ban pana nu sunt dovezi pe sv respectiv

~TraNda~
11-02-2016, 04:38 PM
cat timp nu a fost prins cu wall pe zm nu cred ca ar fii ok sa primeasca ban . sunt :pro: cu REMOVE pe ZM dar nu cu ban pana nu sunt dovezi pe sv respectiv

=)) Omul stii ce inseamna "comunitate"? Regula este: ai ban pe un server oficial, ai ban pe toate serverele oficiale WarGods. Citeste si tu regulamentul forumului inainte sa te pronunti cu aiureli.

RaZz0R
11-02-2016, 04:51 PM
=)) Omul stii ce inseamna "comunitate"? Regula este: ai ban pe un server oficial, ai ban pe toate serverele oficiale WarGods. Citeste si tu regulamentul forumului inainte sa te pronunti cu aiureli.

OFF:Nu's deacord cu banul pe comunitate, de aceea pe zm nu se baneaza jucatorii care se baneaza pe alte sv, dar in aceste exceptii de cod pentru wac/wcd se baneaza.
ON: ady a primit remove, de ban va ocupati voi.