PDA

View Full Version : Reghecampf a facut instructie dupa 0-3 cu Ludogorets si i-a trezit pe jucatori.



✞ஐAdyTzu_YTஐ☠
05-02-2016, 01:03 AM
Steaua 2-2 Djurgardens | Stelistii au condus cu 2-0, dar s-au vazut egalati. Cu toate acestea, Laurentiu Reghecampf a fost multumit de jucatorii sai, laudand atitudinea mult imbunatatita fata de cea de la meciul cu Ludogorets.

"Sunt multumit in primul rand de randamentul si atitudinea jucatorilor pe parcursul meciurilor. A fost foarte important sa-i vad pe Tamas, Chipciu, dar si pe ceilalti jucatori. Incet-incet vom ajunge la nivelul dorit. Cred ca mai avem timp, pentru ca mai sunt zece zile pana la inceperea campionatului.

A fost o cu totul alta atitudine fata de meciul cu Ludogorets. La meciul cu bulgarii am fost preocupati mai mult sa ne certam cu arbitrul. Dar le-am explicat jucatorilor, am avut un alt discurs si ei au inteles si au avut o alta atitudine.

Tamas vine dupa opt luni in care nu a jucat, Gebhart dupa un an, e normal ca ei sa intre mai greu in forma. Dar vor intra. Acum avem insa rezerve, suntem dublati pe fiecare post si asta ma bucura.


Sursa: SportRo