PDA

View Full Version : Reclamatie ptr nzor



kata
03-10-2010, 10:14 AM
Sall si respect all....am facut aceasta reclamatie deoarece astazi am intrat pe zm...si eram cu matrix in echipa si vb cu el na....dupa un timp a intrat nzor si mi-a spus asa"BosS!^_^ vrei sa iti pierzi slotul" la care eu iam spus nu dc?......el a spus k am facut reclama:| de unde....el facea reclama si spunea k eu fac:| Max si ceilalti admini care imi sunteti prieteni va rog sa luati masuri:| am aici dovada si martor pe matrix...si screen;)
DOVADA:
amx_boss: ma stii k nzor a spus k ma lasa fara slot?k fac reclama?
Ruben Evelyn:nu ma ala a facut reclame dupa ce ai iesit tu..
Ruben Evelyn: ala a facut reclama de 2 ori

Ruben Evelyn: dupa ce ai iesit
amx_boss: ala
amx_boss: aha
amx_boss: da?
amx_boss: nzor a facut reclama?
amx_boss:
Ruben Evelyn: da
amx_boss: imd o sa ramana fara admin
amx_boss:
Ruben Evelyn: si primea gag si ilk scotea
Ruben Evelyn is typing...
Ruben Evelyn: stai sa vad dak pot sa fac poza
amx_boss: imd merg pe site si fac reclamatie ms;)
poza va urma sa o posteze matrix ms mult;)

-=MATRIX=-
03-10-2010, 10:15 AM
dovada:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Rapid1923
03-10-2010, 10:57 AM
Sifonareala si prostie multa, topic inutil si aiurea din punctulmeu de vedere. Ar trebui sa renuntati la balacariile astea si sa va mai maturizati putin.

kata
03-10-2010, 11:07 AM
Sifonareala si prostie multa, topic inutil si aiurea din punctulmeu de vedere. Ar trebui sa renuntati la balacariile astea si sa va mai maturizati putin.

bay te sfatuiesk sa taci dak nu stii despre ce este vb ok?;)
ms;)

Rapid1923
03-10-2010, 11:18 AM
Eu te sfatuiesc sa pui mai mult accent pe scoala si pe gramatica limbii romane in detrimentul cs-ului da?
Nu tre` sa-mi explici mai mult, sifonareala nu-i agreata in comunitatea noastra.

Max, eu zic sa-i mai strunesti putin pe pustanii astia.

kata
03-10-2010, 12:24 PM
Eu te sfatuiesc sa pui mai mult accent pe scoala si pe gramatica limbii romane in detrimentul cs-ului da?
Nu tre` sa-mi explici mai mult, sifonareala nu-i agreata in comunitatea noastra.

Max, eu zic sa-i mai strunesti putin pe pustanii astia.

frate eu as spune sa dai add la id meu:amx_boss/cata_the_best@ymail.com si in primul rand nu sunt pusti si nu ma lua pe mn cu gramatica;) ....in fine nu vreau sa ma cert cu nimeni.....dak tu ai cv cu mn spune direct;)!!!!!Good Luck;)

AnOnIm
03-10-2010, 01:00 PM
Bhai cu vorbele de gen "imediat ramane fara admin" DOAR OWNERII SPUN CINE RAMANE FARA ADMIN SAU NU . Sa fie clar lucru asta ,si TERMINATI cu sifonareala si suferintele.
Kata daca nu il cunosti pe Rapid taci !

kata
03-10-2010, 01:21 PM
Bhai cu vorbele de gen "imediat ramane fara admin" DOAR OWNERII SPUN CINE RAMANE FARA ADMIN SAU NU . Sa fie clar lucru asta ,si TERMINATI cu sifonareala si suferintele.
Kata daca nu il cunosti pe Rapid taci !

OK lasati asta o singura data inclusiv ptr tn anonim o sa-l las pe nzor.....fie de la mn dak o data se mai intampla fac si ptr tn si ptr el;)ok?
ms nu mai luati in considerare asta....!

AnOnIm
03-10-2010, 02:20 PM
1. N-am nici o treaba cu Nzor,maxim salut si atat.
2. Nu inteleg ce faci si pentru mine,incearca sa folosesti romana.
3. Sa inteleg ca e amenintare sau ce ?
4. Du-te pe la scoala .

TnT | Profesional*
03-10-2010, 02:59 PM
=))

-=MaX=-
03-10-2010, 05:04 PM
O sa vb cu Nnzor, a luat cfg de pe net sau a jucat pe alt server care ii bindeaza taste...
Si grija mare cum vorbiti cu alti admini! Rapid si Anonim sunt de 3 ani pe-aici asa ca, putin respect!

luys
03-10-2010, 09:39 PM
nnzor face reclama de astea cate o data am si eu 1 poza cu el dar nu vrea sa faca .. ma rog..