PDA

View Full Version : Cerere remove VIP



Ceausescu
28-01-2016, 11:26 PM
Salut , de cand am VIP observ ca joc foarte slab , nu stiu daca e din cauza mea sau a gradului , vreau sa mi se scoata VIP-ul , jucam mult mai bine inainte sa il am , multumesc !!

Jet Lee
29-01-2016, 12:34 AM
Cum joci mai slab cu VIP, ai avantaj fata de playeri!!!!

DarkRed
29-01-2016, 01:11 AM
Dupa parerea mea este o porcarie sa fie introdus plugin de VIP pe un server ,mai ales pe unul de GunGame .(scuzati limbajul)
E logic sa joci mai slab (acum) ,joci bine primele zile de cand ai VIP-ul ,dar dupa parca nici nu mai ai chef de joc .
Si eu faceam aceasta greseala inainte ,dar acum cunosc adevaratul inteles al grupului de cuvinte "Counter Strike" ,mai exact jocul trebuie sa fie cum a fost initial conceput sa fie ,clasic .
Nu trebuie sa ai avantaj daca esti admin sau ceva pe server ,deoarece avantajul acela se va intoarce inpotriva ta .
Cred ca va ganditi ca doar am citit cateva carti d-ale lu' domn' poet Eminescu ,dar nu nu am citit ,iar apoi am transcris aici ,dar am vrut sa imi sustin punctul de vedere cat de bine am putut ,deoarece cum am mai spus si eu am trecut prin asa ceva ,si anume ,jocul jucat fara chef .

ADRI
29-01-2016, 07:04 AM
VIP scos
:locked: