PDA

View Full Version : Reclamatie la "panarama"



kRmNo1
27-01-2016, 05:05 PM
Nick : Parfum de Jar ! ;x
Ip : 95.76.166.127
Adminul Reclamat : G.I. Joe Nico (sau ceva de genul) :))
Motiv reclamatie : Imi face block, trag in ea sa se dea la o parte si nu se da, iar tot ea e cu gura pana la pasarica si ma ameninta cu slay, ii zic ca e but(a) (am inteles ca e fata) si imi da slay, apo ii zic pe u@ ca e un admin de rahat, apoi imi da un ***** de comanda (cu toate ca nu face nimic, chiar as vrea sa mi-o mai dea de 2 ori)... Why? Because she it's a God ? Asa admin sa tot ai... Nico dati cu benzina pe tine si arunca bricheta... No offense, dar n-ai o treaba cu adminatul... App sa ma anunti daca iti pica netul :D
Dovada : Ce dovada? Sa aduca ea dovada pentru acest "ban", dar nu stie... habar are de soarta ei


PS : Xela... un sfat, daca nu ti-a donat pentru admin, dai remove (si nu pentru ca mi-a dat mie ban, ma doare undeva... oricum nu joc aici) pentru ca nu e prima oara cand se crede Zeita (te mai si alint "draga") si imparte comenzi cum vrea :)

negrutzu
27-01-2016, 05:12 PM
Alo piftel unde te crezi? Ramai cu ban fără nici un fel de comentariu.

kRmNo1
27-01-2016, 05:19 PM
Alo piftel unde te crezi? Ramai cu ban fără nici un fel de comentariu.

Bai piftie... asta care ai cazut in tuci cand erai mic... Pentru ce sa raman cu ban? Ca e ea panarama... Ti-a dat pasarica de ii iei apararea? Hai zi, nu-ti fie rusine :D

dcdaifa
27-01-2016, 06:02 PM
tinere ai grija la limbaj pentru ca admini isi fac datoria si tu daca esti tare in gura asta e problema ta
daca tu incepi sa jignesti un admin pe u@ atunci ti-o faci cu mana ta

G|Nico.
27-01-2016, 06:15 PM
Are rost sa ma mai complic? Sa ma cobor la nivelul tau ? :)
Plus ca nu eu te-am "corentat" nu ca nu as fi facut`o la ce limbaj colorat ai dar nu am apucat .
Unban nu o sa primesti, si nu stiu ce ai fi crezut ca rezolvi prin reclamatia asta , ai dat dovada doar decat de TARAN poti fii.

CIus. O seara placuta !

Anotimp
27-01-2016, 06:22 PM
Ai primit ban pentru limbaj , copil p.... ce esti , punct banul ramane.

--------------- Added after 9 minutes ---------------

P:S daca vrei sa iti etalezi atitudinea de taran fao acasa cu familia prieteni sau in alt loc nimeni nu este obligat sa iti suporte tie atitudinea asta.

XeLa
27-01-2016, 06:45 PM
Apar astfel de specii zilnic, ban`ul ramane !