PDA

View Full Version : Retragere



RaZz0R
27-01-2016, 01:28 PM
Titlul spune tot. Sa raspund la o intrebare care probabil va venii. de ce? Era o reclama pe la tv odata si spunea la final: N-ai cu cine...! De azi nu mai raspund la nimic din ce tine de mine si dupa cum probabil s-a observat, activitatea mea nu prea mai e, singurul server pe care inca am mai jucat e dr, desi si acolo imi cam inchei activitatea. Serverul de knife, e la Tranda si sv de zm nu ma mai bag, nu mai e sv meu. Nu are rost sa mai lungesc discutia.... Va salut si numai bine, Ne vedem pe CS:GO :D Pace!

AraGoN#
27-01-2016, 02:20 PM
De ce faci greseala asta? :(

Esky
27-01-2016, 02:48 PM
Mdam..observ ca ai vorbit serios atunci cand ai zis catre mine ca te retragi
Imi pare foarte rau de tine , deoarece ai fost foarte bun cu noi , cat ca am avut momentele noastre proaste. Sper sa ne mai vedem candva pe aici. Toate cele bune si numai bine ! Te pupa Daiha :*
P.S : O sa mai vorbim pe skype. ^^
Domnul cu tine !

zeNo
27-01-2016, 06:12 PM
Ce faci mă??? De ce te retragi?? Ne-ai ajutat foarte mult pe noi si ai fost acolo cānd am avut nevoie de tine... Daca tu ai luat aceasta decizie eu ti-o respect.. Sper sa ne mai auzim si toate cele bune frate.. DOMNUL FIE CU TINE!

-WickedSick-
27-01-2016, 07:33 PM
Nu lua decizii pripite si in graba , avem nevoie de tine aici , gandeste-te bine la ceea ce faci ..!

~TraNda~
27-01-2016, 07:53 PM
Razzorica, stii ca am discutat, stiam ca va venii topicul asta, dar sincer nu asa de repede. Fiecare va plecat la un moment dat.. Tot ce te rog eu personal, mai ocupa-te putin de serverul de zm, macar de admine, pana cānd se gaseste cineva capabil sa iti i-a locul, macar atat. Gandeste-te la serverul ala daca il lasi asa. In rest, sper c-o sa mai intrii din cānd in cānd, macar cānd esti la camin si te plictisesti, mai stam la o vorba, caterinca ceva. Toate cele bune si succes in tot ce iti propui :* .

PS: Pe Dr si Knife iti vor ramane gradele actuale. De cate ori ai placerea sa intrii poate o sa ai nevoie de admin.

DarkRed
27-01-2016, 08:16 PM
Nu ştiu ce s-a īntāmplat ,dar īmi pare nespus de rău că pleci ,presupunānd că pleci dintr-o ceartă .
Mai gāndeşte-te la această decizie .
Eu zic că mai există şi alte cai de rezolvare ,nu neapărat plecarea din comunitate .
Poate crezi că nu te cunosc şi zic vorbele astea īn vānt ,dar de mult... acum 2 ani dacă nu mă īnşel jucăm alături de tine de Arnold şi de Abyss pe zombie ,voi eraţi nişte persoane foarte bune ,dacă aveam o problema mă ajutaţi cu cea mai mare plăcere .
Cum am mai spus ,sper să nu pleci dintr-o ceartă cu un membru din această comunitate .

Cāt despre ce a zis Tranda ...


Razzorica, stii ca am discutat, stiam ca va venii topicul asta, dar sincer nu asa de repede. Fiecare va plecat la un moment dat.. Tot ce te rog eu personal, mai ocupa-te putin de serverul de zm, macar de admine, pana cānd se gaseste cineva capabil sa iti i-a locul, macar atat. Gandeste-te la serverul ala daca il lasi asa. In rest, sper c-o sa mai intrii din cānd in cānd, macar cānd esti la camin si te plictisesti, mai stam la o vorba, caterinca ceva. Toate cele bune si succes in tot ce iti propui :* .

PS: Pe Dr si Knife iti vor ramane gradele actuale. De cate ori ai placerea sa intrii poate o sa ai nevoie de admin.

Nu prea mi se pare corect că dacă omul vrea să plece să-l rugăm să ocupe de server şi altele .(Mai exact să nu-l folosim.)

~TraNda~
27-01-2016, 08:24 PM
Cāt despre ce a zis Tranda ...


[COLOR="darkslategray"][B]Nu prea mi se pare corect ca; daca; omul vrea sa; plece sa-l rugam sa ocupe de server si altele .(Mai exact sa nu-l folosim.)

Daca n-ai inteles ce am zis, e strict problema ta. N-am zis sa se ocupe in continuare, am zis sa se mai ocupe o perioada de timp pana se gaseste un inlocuitor. Un server fara OWNER e un server mort, s-ar aduna la cereri pe zm cu nemiluita, Doamne fereste de mai rau, sa se gaseasca un admin sa baneze tot serverul? Ce s-ar intampla daca n-ar avea cine sa ii dea REMOVE? Adminii ar lua-o razna fara OWNER, stiind ca nu are cine sa ii sanctioneze. Data viitoare incearca sa intelegi ceea ce vrea sa spuna cineva apoi sa il critici/comentezi.