PDA

View Full Version : Vand Conturi Metin2ro si LOL



baNutzZu
26-01-2016, 12:15 AM
Dupa cum spune si titlul , vand urmatoarele conturi (scriu ceea ce imi aduc aminte , le vand deoarece de cānd am plecat din tara in ultimi 2 ani am aproximativ 10 zile de activitate pe ele in total . Pentru detalii amanuntite ma puteti contacta pe Skype si va voi arata prin teamview tot ceea ce detin) :

-Metin2ro server Polaris :

#Razboinic corp / nivel 86 / toate misiunile terminate (cu tot cu biolog) / magii : P aura . P vartejul . G1 iures . G1 incizie . 15 pcte izbitura .

Contul detine urmatoarele iteme : Triton +6 p+4 full/ Sabie otravita+6 pm 37 / scut vultur +9 full / scut leu+9 / abanosi+9 full / colier lvl 54 full / Perle / Boabe zen etc ....

Contul mai are subcaractere farmeri cu iteme pv arme +9 full tot ce are nevoie un farmer !

Obiecte cumparate de pe site (nu pot fi negociate) : Inele de experienta / Elixire de PV - PM toate 100% / 26 exorcisme (pentru ridicare magie M-G mai rapid) / Metale Magice etc..



#Ninja Lame / nivel 80 / misiuni terminate /2 P-uri si 2 G7 si G9 . camuflaj 10 puncte/ cutite 65+9 / armura 61+9 si posibil obiecte cumparate de pe site !



#Samanca Zmeu / nivel 75 (casatorita cu razboinicul) / Magiile sunt aproape G (intre m8 si m10 , nu prea m-am ocupat de ea)



#Ninja Lame / nivel 61 / Magiile intre m6 si m8 (daca nu ma insel )





- League of Legends :

Server : eu NE

Cont nivel 30 rank Bronz III (fost GOLD ,Cumparat in urma cu 3 ani neavand experienta de joc si din lipsa timpului nu am apucat sa joc si l-am dat unui prieten sa joace pana acum 8 luni , iar acum īncercānd sa joc am constatat ca este mult prea greu la nivelul acesta cu tot ce are sa invat tot ce este necesar )

nume : bencetothhhh (puteti sa va uitati voi )

Eroi : 75-80 (nu retin bine ) Deoarece nu cunosc prea multe despre acest joc va voi arata tot ce imi cereti in momentul cānd sunteti interesati !



Moneda de schimb : Bani prin transfer bancar / pay

Descrierea conturilor evident nu este completa , am scris ceea ce imi mai aduc aminte , va voi arata tot ce este necesar la momentul aparitiei interesului vostru.

Nu am postat poze deoarece realizati ca ar fi trebuit sa umplu acest topic peste limite !



Pentru mai multe detalii ma gaziti pe Skype . Cānd nu sunt On va rog sa-mi lasati un mesaj cu ceea ce sunteti interesati iar eu voi reveni cu informatiile utile !



EDIT : Buna seara ! Am revenit cu poze si imi cer scuze pentru eventualele greseli la detaliile de mai sus ! Am spus ceea ce imi aduceam eu aminte (ca a fost bine sau nu, conteaza ca am venit cu poze acum ! )



Razboinic : <b>You have to register to ba able to see this link</b>



Samanca : <b>You have to register to ba able to see this link</b>



Ninja : <b>You have to register to ba able to see this link</b>



Ninja mic : <b>You have to register to ba able to see this link</b>







Imi cer scuze pentru pozele de la razboinic si samanca , am observat tarziu ceea ce se vedea si a trebuit sa sterg , sper sa ma intelegeti ca sunt foarte obosit si nu mai am nici un chef sa fac din nou pozele !



Daca mai doriti poze/detalii cu ceva anume , nu ezitati , lasa-ti un mesaj cu specificare exacta !





LOL : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Data si ora sunt gresite ( dupa ce am facut pozele am observat , daca sesizam inainte reglam totul ) deoarece nu am setat la pc actualizare automata... am facut niste teste la computer zilele acestea si modificam frecvent data si ora pentru a vedea rezultatul ( nu intru in detalii) .

baNutzZu
27-01-2016, 08:22 AM
Astept ofertele voastre aici sau pe Skype !

baNutzZu
27-01-2016, 02:09 PM
UPDATE !

Cont LOL - 350 LEI
Conturi Metin2 - 850 LEI
Astept inca ofertele voastre !

baNutzZu
28-01-2016, 01:18 AM
Astept ofertele voastre ! Chiar nu doriti conturile ? Incercati fara frica , aveti incredere !

baNutzZu
29-01-2016, 05:17 PM
Preturi :



- Conturile metin2ro server Polaris : 800ron (negociabil , la vanzare separata negociem )



- Cont LOL : 300ron (negociabil)



Astept inca ofertele voastre aici , in pm sau pe Skype , ori imi lasa-ti mesaj daca doriti nr meu de telefon pentru oferte/informatii !

baNutzZu
02-02-2016, 01:19 AM
UP : 4 Conturi Metin2 : 600 LEI
LOL : 200 LEI