PDA

View Full Version : Problema mare :)))



gabytza
19-01-2016, 10:55 AM
Salut!
Am si eu o mica problema la conectare :))
Povestea mea incepe asa : deschid pc`ul , deschid wac`ul, intru in cs, intru pe serv, toate bune si frumoase, ma bag intr-o echipa , incepe runda, imi iau arma si bang ma scoate de pe serv :)) verific in consola sa vad ce scrie, bang consola goala :)) wtf?? ma intreb eu :))) verific inca o data wac , totul e ok.
Si incep: reinstalez wac`ul, reinstalez cs, intru pe serv si bang aceeas problema :)))


Acuma voi ce parere aveti? Ce pot face?

DarkRed
19-01-2016, 11:43 AM
Cred ca este din cauza counter strike-ului ,ar fi bine sa-l reinstalezi ,daca problema persista ,reinstaleza si wac-ul .
S-ar putea sa mai fie si din cauza .NET framework-ul pe care il ai .

XeLa
19-01-2016, 12:39 PM
Probabil ai jucat pe alt server si folosesti un config in care ai kick`ul pus pe o litera, gen B.Ai grija sa nu ai mai multe cfg`uri in cstrike sau un fisier asemanator care sa contina comanda asta quit/exit/redirect/kick/etc
Instaleaza un nonsteam si vezi daca ai aceeasi problema.

gabytza
19-01-2016, 01:34 PM
Justice01 ai citit tot ce am scris?? :)) am sp mai sus ca : "Si incep: reinstalez wac`ul, reinstalez cs, intru pe serv si bang aceeas problema " :))) am facut asta si tot la fel, NET framework-ul la fel si el , dezinstalat ,instalat :))) problema rezista :))
Am intrat pe alte servere cu steamul si nu imi face probleme, doar pe serv de clasic, am intat si pe gunggame nu imi face probleme, repet doar de serv principal. Nu stiu daca are importanta :)) nu stiu ce face , dar :)) am vazut ca la admin imi lipseste litera " K " repet nu stiu daca are importanta, nu stiu ce face :)

negrutzu
19-01-2016, 01:42 PM
Configu e problema,am pățit și eu la fel.
....șterge cs"u de tot, după aia reinstalare și o sa-ți merga ;)

gabytza
19-01-2016, 02:51 PM
Am facut asta de 2 ori :))))) tot nu merge :)))

WarGods|Qatar
19-01-2016, 03:05 PM
Vezi ca configu ramane chiar daca ai sters cs ?

negrutzu
19-01-2016, 03:37 PM
Pai vezi tu cānd ștergi cs"u din programe de acolo,nu se șterge īn totalitate,trebuie sa intri steammaps/după aia sa ștergi cstrike sa ștergi tot.după nu cred ca o sa mai ai probleme :p

S.V-C
19-01-2016, 08:02 PM
Sau mai simplu gasesti direct configul in cstrike , din cate stiu se salveaza automat .. sau daca nu reusesti reinstaleaza steam-ul , atunci sigur se va rezolva problema .. :D

gabytza
19-01-2016, 09:18 PM
Praf sunte-ti :))) Juiceee the best :)) Aveam in config pe taste sa ma conctez la alte serv , pe toate tastele :)))) nu stiu cum au ajuns acolo dar Juju este eroina mea :D :))

negrutzu
19-01-2016, 09:27 PM
Aaaa te-ai văzut cu saci īn căruță :))) și faci figuri :p

gabytza
19-01-2016, 09:57 PM
Shhh :)) sa nu mai zici la nimeni :)) e secret :)))

XeLa
19-01-2016, 11:02 PM
Probabil ai jucat pe alt server si folosesti un config in care ai kick`ul pus pe o litera, gen B.Ai grija sa nu ai mai multe cfg`uri in cstrike sau un fisier asemanator care sa contina comanda asta quit/exit/kick/etc
Instaleaza un nonsteam si vezi daca ai aceeasi problema.

Ti`am dat raspunsul din prima ca e posibil sa ai bind in config de pe alt server sau alte configuri/fisiere asemanatoare care sa te redirectioneze in alta parte.