PDA

View Full Version : Reclamatie MaX1



Sebastian Octavian
17-01-2016, 09:01 PM
Data: 15/16/17.01.2016
Nick-ul tau: Octavian
Nick Reclamat: MaX1
Motiv: Ce sa mai zic,va invit sa va uitati la dovezi,si am o presimtire ca voi tot pe mine ma credeti "vinovat" "fraier" etc...
Martorii : Majoritatea adminilor activi...
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b> - Eu echilibrez sa imi fac treaba el se muta la loc la echipa lui ... eu eram singur ei 3 adminii 3 vip-s -> concluzia? "rasism" =)) (glumesc)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - continuarea <b>You have to register to ba able to see this link</b> - Eu il mut pe constantin ct ca vroia in echipa lu max foarte tare si echipele erau ok ,el il muta la loc (ca asa vrea el ) :| /:) eu ii dau gag pentru limbaj ca tot vroia sa-mi dea kick ban etc.. nu se potolea ... el vine si da ungag ca asa vrea el /:) PAI SI EU NU MAI AM TREABA CU SV? NU MAI POT FACE NIMIC? /:) cum sa nu te enervezi? :@
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Ala vrea sa imi da ban,la care max ca daca nu aveam admin imi dadea ban ca asa vrea=)) pe motiv " " /:)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Aici avem o dovada clara cum stie el sa echilibreze.. :O nush cum vede el echilibratul... lamuritima voi :P
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Eram viu si jucam si te trezesti ca te muta ca mna... asa vede el si am zis sa mute cand sunt adminii/playerii m.o.r.t.i ,la cere el " ce ma!?" adica ba,tu comentezi si imi ceri mie socoteala? /:)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - A dat ban direct unui player cu motiv "aim activ" ( a recunoscut ) no scan no ss :O /:)
Dovezile sunt clare>> sunt explicate>>eu unu ma chinui sa pot vorbi in limita decentei pe sv cand te sacaie un asa admin:| Nu e de advertisment.. e de down ... nu meritaa... uitativa la dovezi..
Adminii care au rangul mai mare ar trebuie sa de-a un bun exemplu fata de adminii incepatori:P eu asa zic

J.Vardy
17-01-2016, 09:25 PM
sunteti niste plozi frate,niste plozi needucati,care nu prea merita admin,deci pe bune,la 2-3 ore va treziti doar cearta,doar doar cearta,Doamne,m-am saturat de voi,numai cearta si iar cearta intre admini,niste copii batuti in cap sunteti(unii)!
Max1?tu ce eşti?eşti un fel de păpuşă?un om care nu ştie să gāndească singur?tu te iei dupa ce spune un player?!Uite de aici deduc ca nu meriţi gradul şi ca un downgrade ti s.ar potrivi!
"il banam de mult" , bravo , ai o mentalitate foarte bine dezvoltata,cam copil de clasa 5-a,bataie cu cornuri,yay,yay,yay!

Killa Fonic
17-01-2016, 09:34 PM
Downgrade .

mafia12
17-01-2016, 09:40 PM
:)) ma faci sa rad ai intrat odata la 1 luna si imi faci reclamatie,pe motiv? te rog sa vi cu dovezi concrete nu cu astea si app pe ce motiv ii dai gag unui plaier care iti zice sa iti dau ban? e jigire sau ce? vad ca ai cu toti ceva de impartit l-ai lasat pe atorox incepi cu mn ,in fine asteaptam si parerea colegilor mei .! :D

Sebastian Octavian
17-01-2016, 09:47 PM
:)) ma faci sa rad ai intrat odata la 1 luna si imi faci reclamatie,pe motiv? te rog sa vi cu dovezi concrete nu cu astea si app pe ce motiv ii dai gag unui plaier care iti zice sa iti dau ban? e jigire sau ce? vad ca ai cu toti ceva de impartit l-ai lasat pe atorox incepi cu mn ,in fine asteaptam si parerea colegilor mei .! :D


<b>You have to register to ba able to see this link</b> eu intru la o luna? :O doar ca sa sti,eu intru dimineata pe sv deocarece sunt dupa-masa la liceu si vin acasa la 7 ...
imi pare bine ca pe tine nici nu te afecteaza 2% reclamatia.... cam "dubios"
Acum sper ca ma intelegeti si pe mine ca seara imi este sila sa intru cand stiu ca sunt adminii ... care sunt mai sus ca owneri:)) nu te lasa sa joci...

zeNo
17-01-2016, 10:03 PM
Downgrade.

mafia12
18-01-2016, 01:23 PM
Observ octavian ca tu nu joci pe sv asta de distractie ie-i in serios pana si cel mai mic detaliu si app succes in continuare la edit! Dc n-am primit de la nimeni nici o reclamatie pana acum? Invata sa te comporti ,mereu te iei in gura cu cnv

-WickedSick-
18-01-2016, 05:24 PM
Va primii downgrade in urma dovezilor concrete , la urmatoarea reclamatie va ramane fara grad!
:locked: