PDA

View Full Version : Propunere Team SemiClip



DarkRed
16-01-2016, 12:26 PM
Salut ,deschid acest topic ,deoarece consider ca este nevoie de acest plugin pe server .
Plugin :
- Team SemiClip (-Cu ajutorul acestui plugin jucatorii din aceasi echipa vor putea intra unii prin altii) .
/* Nici mie nu prea imi place acest plugin ,dar ma gandeam ca va fi o solutie impotriva block-ului pe server . (Decizia sta in mainile lui Xela ,si desigur a voastra ,a jucatorilor) .
Stiu ca acest plugin va arata foarte urat pe server ,dar pan' la urma este o propunere in care voi o sa dati :pro: sau :contra: si ar fi si mai frumos daca ati argumenta de ce sunteti Pro sau Contra acestui plugin .

iRBWAllABieSs
16-01-2016, 01:12 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Anotimp
16-01-2016, 01:25 PM
Un singur lucru care nu imi place la asta...si acela este faptul ca nu vom mai putea face UP .

lenoxxx
16-01-2016, 01:34 PM
idem Anotimp:)))))

ADRI
16-01-2016, 02:22 PM
Contra , eu prefer varianta clasica

GAbY
16-01-2016, 05:11 PM
pro , e chiar enervant sa nu poti iesii din baza din cauza la buti care stau o ora sa si ia arme si munitie , pluginul este pe multe servere si este foarte folositor , iar cu up-ul .. ? rar vad sa se faca up pe server... foarte rar ..deobicei fiecare e pt el

Pepsi
17-01-2016, 12:05 AM
:contra:
Jocul îşi pierde din "realitate" şi nu mai poți face up

S.V-C
17-01-2016, 12:48 AM
S-a mai vorbit din cate am vazut despre aceasta propunere .. Deci e cam rezolvata deja .. Dar ca opinie , sunt de acord cu Lenox si Anotimp :)) .. altceva nu m-ar deranja ..

XeLa
17-01-2016, 11:26 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nici eu nu sunt de acord cu introducerea acestui plugin.Nu mai e aceeasi satisfactie,nu mai faci up,stau 7 insi intr`un colt,nu mai injuri ca ai murit din cauza lui x-ulescu etc.Nu imi plac pluginurile de genu` asta, semiclip, parasute, bullet damage etc.
Sa nu uitam ca asta e clasic, acest joc asa a fost de la inceput, haideti sa nu ii luam din farmec.

Mr.A
12-07-2016, 01:23 AM
:locked: