PDA

View Full Version : Cerere Slot+Vip.



WISHES.
15-01-2016, 02:36 PM
GRAD: Slot+Vip.
NICK: Pai eu doresc grad pe ( dRw # Wishes. ) .
dRw # Wishes. - 12 ore.
WISHES. - 8 ore.
WISHes. - 6 ore
WISHES IS POWERRR. - 2 ore .
geani - 6 ore.
TOTAL : 34 ORE.
VARSTA: 16 ani.
ID DE STEAM:-
STEAM ID:
ID DE MESSENGER: madalin.ciobotea@yahoo.com
EXPERIENTA: 4 ani clasic / 2 ani dr.
TIMP JUCAT: Le-am specificat mai sus , daca e nevoie puteti verifica pe gametracker !
PERIOADA: Pai in timpul saptamanii dupa ora 4 ( am antrenamente ,si scoala de dimineata ) , iar in weekend posibil si toata ziua.
MOTIV: Doresc sa ofer si eu o mana de ajutor , si bine inteles ca beneficiez de cateva avantaje,dar cel mai important e sa ii ajutam pe unii playeri sa inteleaga jocul.
CUNOSTIINTE: AMXMODX si DESIGN.
PROMOVARE: Reclame.
Regulament citit? : Da.
Ce culoare are ursul? : verde brun by R.R.M
Multumesc,o zi buna !

z3p1q
15-01-2016, 05:06 PM
mane cererea e buna dar ar fii trebuit sa astepti 7 zile de la cererea respinsa precedenta si au trecut doar 5 zile ..

///AMG
15-01-2016, 06:03 PM
Au trecut doar 5 zile de la cererea respinsa, numai aveai rabdare 2 zile?..

WISHES.
15-01-2016, 06:19 PM
Am gresit bine? Oricui ii se poate intampla,asta e . Multumesc oricum,o seara buna.

wLady | Kamelia
15-01-2016, 07:17 PM
:contra: Motivele sus

WISHES.
15-01-2016, 07:23 PM
In fine,sa se dea T/C,ii cer scuze lui Tranda pentru greseala facuta si zic eu ca e mai bine ca player,daca voi dati contra pentru 2 zile,ori ca faceam azi ori ca faceam peste 2 zile era cam acelasi lucru,in fine cer inca o data iertare pentru aceasta ''greseala'' si fata de altii , tin sa mentionez ca orele de pe WISHES. si dRw # Wishes. (22h) sunt acumulate in mai putin de 2 zile , ceea ce inseamna ca mi-am dedicat 50-60% din timpul liber pentru a juca alaturi de voi.

~TraNda~
15-01-2016, 08:46 PM
In fine,sa se dea T/C,ii cer scuze lui Tranda pentru greseala facuta si zic eu ca e mai bine ca player,daca voi dati contra pentru 2 zile,ori ca faceam azi ori ca faceam peste 2 zile era cam acelasi lucru,in fine cer inca o data iertare pentru aceasta ''greseala'' si fata de altii , tin sa mentionez ca orele de pe WISHES. si dRw # Wishes. (22h) sunt acumulate in mai putin de 2 zile , ceea ce inseamna ca mi-am dedicat 50-60% din timpul liber pentru a juca alaturi de voi.

Regulile sunt reguli si se respecta cu strictete pe srv meu. Nu se face nici un fel de favorism! Scrie clar ca trebuie sa astepti 7 zile. Cum ai zis si tu ca e o greseala banala, asa iti zic si eu ca e banal ca n-ai mai astaptat 2 zile. Diferenta de 2 zile a facut ca tie sa ti se mai respinga o cerere. Data viitoare asteapta timpul care e scris in regulament. Nimeni nu sare peste reguli aici!
:locked: