PDA

View Full Version : Cerere Super-Slot.



WISHES IS POWERRR.
10-01-2016, 12:14 PM
GRAD: Vip+Slot / Super-Slot.
NICK: WISHES IS POWERRR.
VARSTA: 15 ani,in Aprilie implinesc 16.
ID DE STEAM: -
STEAM ID: -
ID DE MESSENGER: madalin.ciobotea@yahoo.com
EXPERIENTA: 4 ani .
TIMP JUCAT: Pai am jucat cu diferite nick-uri,si din pacate nu am sufieciente ore pe acest nick , dar unii admini pot confirma ca sunt destul de on,va multumesc.
PERIOADA: Efectiv dupa ora 12:00 pana seara.
MOTIV:Pai in primul rand as dorii sa exclud playerii care se folosesc de unele modificari ale jocului pentru a le strica jocul altor playeri,disciplina,atmosfera placuta pe server,si bine inteles respectarea regulilor.
CUNOSTIINTE: Am ceva cunostiinte in mai multe domenii. ( Designer )
PROMOVARE: Reclame ( Facebook,messenger,diferite forumuri cat si servere ) .
Regulament citit? : Da.
Ce culoare are ursul? : ''albastru metalizat byRosu'' .

Deea.
10-01-2016, 01:41 PM
Pro :D

Nutella :3
10-01-2016, 02:11 PM
NICK: numele cu care joci pe server (toate) !
Timpul jucat...cu numele WISHES IS POWERRR. pe gametracker ai 1.08 min jucate, degeaba spui ca unii admini pot confirma ca esti activ..nu stim cu ce,si cate nickuri joci...un mic sfat..joaca pe un singur nick, faci ore destule pt slot si vip daca vrei (20) ,si apoi vi cu o cerere noua...de la mine un mic :contra: ;)

WISHES IS POWERRR.
10-01-2016, 02:17 PM
Iarta-ma te rog frumos pentru double-post,ai dreptate pe acest nick nu am orele necesare,nu este nici-o problema daca voi fi respins, dupa cum s-a specificat pe server cat si pe comunitate ca se cauta admini cu experienta,am zis sa ajut si eu cum pot,eu va multumesc indiferent,nu o sa moara nimeni daca voi fi respins,o zi buna.

~TraNda~
10-01-2016, 02:43 PM
Joaca pe un singur Nick, unul original, aduna orele. Eu personal nu te-am vazut niciodata pe server. Plus ca se incepe cu SLOT , iar UP-urile se i-au gradat. Slot , Helper etc.
Te asteptam peste o saptamana (7 zile) cu o noua cerere.
:locked: