PDA

View Full Version : Ban cu motiv aiurea /wac mzq Mra invata prima data sa adminezi chiar daca esti co ;)



Wargods*eleq
09-01-2016, 11:47 PM
Kicked :"Banned! Check your console! admin mra Puteai sa spui eleq bagati wac imi dai direct ban omule ? am uitat sa il activez cu wac sau fara sunt praf stai linistit nu folosesc cod .... Tine minte admin , ban se da daca nu vream sa il bag nici nu mi-ai spus :)))=))

RaZz0R
09-01-2016, 11:54 PM
ai ban 2 ore pe motiv wac. Sa bagi wac probabil:)

ps: vezi ca ai un model de reclamatie

Wargods*eleq
09-01-2016, 11:59 PM
Stiu nu m-am uitat dar motiv aiurea putea sa imi spuna frumos !! nu ai wac activ bagal kick dar na ...

RaZz0R
10-01-2016, 12:02 AM
Da dar tinand cont ca ai cateva sute de ore si fost admin, ar fi trebuit totusi sa-l fi bagat. Oricum nu ma bag, banul nu-i permanent, oricum.
Seara faina! :D

Wargods*eleq
10-01-2016, 12:11 AM
La fell si tie Razzor am vrut sa joc putin imi este somn si nu lam mai bagat dar in fine vede xela maine !! Salut

Mr.A
10-01-2016, 01:15 PM
La fell si tie Razzor am vrut sa joc putin imi este somn si nu lam mai bagat dar in fine vede xela maine !! Salut

Invata sa faci o Reclamatie dupa model ... asta asa din respect pentru Xela , Comunitate.

Invata sa scrii.

Cat despre banul luat de doua ore Scriu in fiecare seara pe chat ( Daca ai peste 10 ore jucate instaleaza wac ! ) tu ai 900 si ceva de ore jucate.

Si in legatura cu titlul facut de tine sa invat sa adminez , Stai linistit ca imi fac treaba asa cum trebuie.

Si ceea ce scrii tu aici este caracteristic copilului de vārsta ta.

O zi buna .

Anotimp
10-01-2016, 01:33 PM
Mr.A ti-a dat ban pe buna dreptate odata ce te-a pus sa bagi wac un admin esti obligat sa intri cu el activ pe sv , ai primit ban doar 2 ore pentru wac nu cred ca e mare lucru , asa te inveti minte sa il activezi mereu atunci cand intri tu si multi alti playeri ;) .

XeLa
11-01-2016, 06:35 PM
Ele mzq stim ca esti vechi si ai facut parte din stuff ,dar pe viitor pentru binele tau,te rog incearca sa nu mai uiti de WAC.Nu te stie toata lumea, au mai aparut admini noi de cand ai plecat.