PDA

View Full Version : RECLAMATIE Marcu!



PUSKA
09-01-2016, 12:57 PM
ar trebuie sa vb mai frumos ...nu e prima oara
[G]*DEAD*Killo : /shop
MaRcU killed BOBI with lasermine
[G]*DEAD*Killo : /zspawn
Killo : /zspawn

* Daca vrei sa devii owner/admin/slot pe Zombie.WarGods.Ro tasteaza in chat /preturi
MaRcU : ti-o zis **** ca ai scapat din avort

[STR] Angel PWQ killed Mr.BurimJahja with lasermine
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
*Tw!sT* : /shop

BOBI killed Killo with lasermine
^XD^ STAY DOWN dropped
^XD^ STAY DOWN has left the game
<Warrior> Player dropped
[STR] Angel PWQ killed MaRcu
ASTA E PRIMA.....CONVERSATIE...DOAR...

Akeeee
09-01-2016, 01:02 PM
Sincer vorbeste urat cu playerii , l-am vazut si astazi l-a facut pe FrankLucas but fara motiv,si nu e prima ora cand face asta, merita sa ramana fara slot!!

Esky
09-01-2016, 01:03 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Dovada de azi.

~TraNda~
09-01-2016, 01:35 PM
Sincer vorbeste urat cu playerii , l-am vazut si astazi l-a facut pe FrankLucas but fara motiv,si nu e prima ora cand face asta, merita sa ramana fara slot!!

In legatura cu FrankLucas, puteti sa-l banati. E xxxAndyxxx . Adminii vechi isi aduc aminte de el, mai ales grasu.

AraGoN#
09-01-2016, 01:46 PM
Despre reclamatia lui marcu , stim bine cu toti ca nu este prima abatere ! Eu propun un down , acestui player.

Esky
09-01-2016, 02:01 PM
Down sau remove in cazul lui este una si aceiasi chestie. Adica, ramane la player normal.

kyci
09-01-2016, 03:01 PM
In legatura cu FrankLucas, puteti sa-l banati. E xxxAndyxxx . Adminii vechi isi aduc aminte de el, mai ales grasu.

A revenit asta? Numai eu stiu cate ban-uri i-am dat...

grasuxxl
09-01-2016, 03:12 PM
cum sa nu imi aduc aminte de el cadoar eu lam banat pe xxandyxx si stiu ca franklucas e el da doar ce a recunoscut cat despre marcu ar trebui sa ii se scoate gradu ca nu e prima data cand vb asa pe sv

Vlad.1
09-01-2016, 06:12 PM
Remove!

WarGods | KGB
09-01-2016, 07:39 PM
De acord cu remove Marcu ,urat din partea lui!
Idem Frank Lucas ,numai doi lipsiti de un lbj decent se pot lua la cearta!

RaZz0R
09-01-2016, 09:35 PM
a primit remove.
Si tinere de minte, are slot, nu are imunitate, puteti sanctiona sloturile pentru diverse injurii sau incalcarii ale regulamentului, dar daca e ceva mai grav face-ti post.