PDA

View Full Version : Problema Ceausescu



Ceausescu
09-01-2016, 12:33 AM
Va salut , am si eu o problema . Folosesc WAC si am super slot si grad de VIP . In seara asta am fost luat din nou la purificat de catre adminul Katalin , i-am explicat ca am wac , super slot si vip , cu toate astea nu m-a crezut si a trebuit sa fac si o scanare . Am prezentat tot ce trebuia , Katalin a vazut ca sunt ok . M-am mai jucat cateva harti , apoi am iesit pt cateva minute . Am intrat din nou si surpriza , cu toate ca intru cu wac sunt dat afara dupa cateva minute pe motiv ca nu folosesc wac . Iata aici tot procesul , din momentul in care intru pana cand sunt dat afara : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Vreau sa joc in continuare pe server , dar nu stiu ce se intampla , va rog sa verificati !

Multumesc !

DarkRed
09-01-2016, 12:38 AM
Puteai si tu sa postezi aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .


Si eu am mai patit asa ,dar am insistat mai mult si dupa a mers . (Am iesit ,am intrat,am iesit ,am intrat) .

Ceausescu
09-01-2016, 12:53 AM
Nu-mi apare sectiunea asta , justice !

Tiger
09-01-2016, 08:05 AM
Nu-mi apare sectiunea asta , justice !

Poti posta te rog o poza cu forum-ul complet? S-ar putea sa fie o problema cu permisiuniile pe forum.

Cat despre problema ta, s-ar putea ca Comodo sa blocheze WAC-ul cand realizeaza conexiunea cu site-ul. Dezactiveaza Comodo sau adauga WAC la exceptii, apoi verifica din nou.

WarGods | KGB
09-01-2016, 07:35 PM
Incearca sa folosesti kitul de cs lanT Final clasicul lant