PDA

View Full Version : Ban degeaba ?!



AlexandruG69
08-01-2016, 11:44 PM
NUME: G*R*E*E*N
IP: --------------
VARSTA: 16 .
ID DE STEAM: STEAM_0:0:71135456
ORA: 19:26:36
HARTA: Numai stiu mapa
ADMIN: Daihatzu
MOTIV: Motivul?! :))) cica nu am dat wdc si le-am dat copy pasteu ca eram curat si cica nu am facut wdc:)))
MARTORI: Era Daihatzu,PUSKA stiu sigur si numai stiu care
DOVEZI:
Connecting to zombie.wargods.ro...
You have been banned from this server
deci as vrea unban , pt ca wdc asta e o prostie in primul rand le-am zis ca am facut scanul si pasul al 2 lea era sa bag un ID , si n am stiut al cui sa l bag , si dupa le am aratat copy pasteu cu scanu si cand am intrat peste vro 10 min eram banat:)) dece?! nu stiu

Esky
08-01-2016, 11:54 PM
Imi pare rau,deoarece minti.Nu a facut WCD la cerere. Dupa cateva incercari de lamurire sa faca wcd a zis ca cica a facut,dar nu aparea .In incheiere a zis ca : Treaba voastra ce faceti,eu ies!
Scurt si la subiect BAN!

KaNNaBiS
09-01-2016, 12:19 AM
Daihatzu a procedat corect !Si ce dovada e aia copy paste din consola ? SNAPSHOT nu exista ?
:contra: UNBAN

AlexandruG69
09-01-2016, 11:36 AM
Mai vreti si snapshot de unde :)) de la wcd vrei snapshot dq ori era in consola sa fac snapshot ?! ( SNAPSHOTU SE FACE IN CONSOLA )= Poate print screen :)) PS: Mie nu mi merge f2 la leptop cu prt screenu :) , Si ce dovada mai vrei cand el clar a recunoscut ca mi-a dat ban ?! :))) omg si n al 2 lea rand Daihatzule tu nu sti cum sa faci sa scapi de mn dupa sv deoarece ai boala pe mn ca ti am facut 2 reclamati asa ca nu am nev de parerea ta , astept parerea ownerului si al 3 lea rand nu am vzt sa ia si altcnv ban pt wcd si al 4 lea rand nu cred ca exista coduri pe zombie da ma rog .. asta i un motiv sa scapi de mn dupa sv nu i nik ;) si app kanabis daca era sa nu fie corect wdc crezi ca puteam sa modific copy pasteu daca nu l faceam nu i aratam nici aia :) Da ma rog , tine ti unu cu altul asa cum a fost mereu pe wargods pt un suc la borcan care l beti afara sunteti n stare sa dati ban si pentru un IM pus gresit =)) .
Si in incheiere vreau sa zic ca am facut scanu si de la email nu am stiut ce sa mai fac , al cui id sa l bag :) si i am dat copy pasteu cu scanu era numele , non steam data si ora parca si numai stiu ce , dupa mi a dat al 2 lea pas sa bag o adresa de email a unui admin , n am stiut a cui s-o bag l-am intrebat pe daihatzu nu a raspuns :) .
Daihatzule stiu ca ai boala pe mn ca din cati playeri erau pe sv ca erau vro 20 + fix cand am intrat ma iei Green testu wcd , m ai lasat vro 2-3 minute ti am zis ca nush cum sa l fac si dupa mi ai zis ca-mi lasi 5 minute sa fac testu numa cu mn aveai ce aveai :)) si deabia intrasem dupa am facut scanu , si de la email nu am stiut , ti am aratat copy pasteu ca nu aveam cum sa fac print si dupa am iesit dupa sv , ce sa mai fac?! dupa tu marele admin ban :) dar asta cu 5 min ban dc nu ai mentionat ?! :)) s-au iar mint eu ? :)) Mi ai zis cica ai 5 minute auzi 5 minute :))))) da imi dai tu mie timp limita?! :)) Si nush daca a mai luat cnv ban aiurea ca mn da ma rog , eu consider ca merit unban :) ! Si pt banu asta Daihatzu nu te amenint , da sunt cu ochii pe tn ;) cum ai gresit cv direct reclamatie baiatule :) deia mi ai si dat ban ca sa nu pot vedea ce faci tu pe sv da nu i nik :) ! SI EU TI- AM ZIS CA AM FACUT SCANU NU CA AM FACUT TOT CE TREBUIE TI- AM ZIS CA DE LA ADRESA AIA DE EMAIL CERUTA , CEREA O ADRESA DE EMAIL A UNUI ADMIN SI TE-AM INTREBAT A CUI SI CARE E ?! SI DUPA NU MI-AI RASPUNS ;) Dece nu mentionezi tot :) ?! Si numai incerca sa pari matur ca se vede ca esti doar un copil de 13-14 ani care deabia ti s-a uscat cerneala pe buletin .. si app zi mersi ca nu ai luat remove sa-l pupi pe owner in toate partile ca nu ti-a dat remove , ca pentru motivul de data trecuta se dadea direct remove baiatule :) si am vazut mai jos alti colegi playeri dupa sv care au mai facut cereri de unban cu copy paste dovada si s-a acceptat asa ca... :* si Daihatzu astept si eu un copy paste macar cu mine cand am zis ca treaba voastra ce faceti eu ies :)) sa vad si eu dovada cand am zis eu asa baiatule , ca tot ma interogati pe mn de copy paste si ala nici un copy paste n-are pur si simplu leaga 2-3 cuvinte si cica eu am zis asa :)))) ( si iar ai inceput cu ban permanent Daihatzule?! :)), Eu n-am vzt n regulament sa dai ban permanent daca nu dai wacu )) , si app astept si eu skype tau Daihatzule , sau messu sa vb noi particular asa sa vad daca esti admin si pe skype asa cum esti si pe sv ;) ca ti l-am cerut si-n cererile trecuta si pauza nu l-ai dat ;D. Si eu am zis ca am facut scanu nu ca am facut tot testu baiatule , arata-mi si mie un prt cu imgur ceva sa vad si eu daca am zis eu asa cv ?! :)) Ti-am zis ca am facut scanu si la pasul al 2 lea imi cerea un ID la un admin si te-am intrebat al cui si care e ?! nu ai raspuns fix ca sa iau ban RECUNOSTI?! Astept parerea ownerului Multumesc~~

Esky
09-01-2016, 11:55 AM
Nu iti este rusine ma sa zici ca sunt pupincurist? Eu nu sunt pupincurist si n-am fost niciodata la fundul lui nimeni pentru nimic in lume. Tu vad ca pomenesti de WAC eu ti-am zis de WCD. Si apropo,nu eu ti-am cerut WCD-ul , eu l-am ajutat pe PUSKA cum sa-l faci. Deci,te rog controleaza-ti vorbele baiete. Sa luam de data trecuta...remove pentru ce? Pentru ca te-ai certat cu acel player si ai luat ban 25 de minute? Sau is eu iara prost si tu el cel destept? Regulamentul este pentru fiecare baiete, tu ai iesit...ti-ai primit pedeapsa.Si da, ti-am dat 5 minute la dispozitie sa faci WCD, ai trecut peste 5 minute si nu ti-am facut nimic. Deci si prin urmare iara eu am dreptate. Daca tu nu te poti abtine sa nu comentezi,du-te pe alt server unde se tolereaza minciuna si alte chestii care iti plac tie.

PUSKA
09-01-2016, 12:01 PM
Am fost si eu pe server inteligentule care tot te iei de toti admini eu te-am pus sa faci wdc si n-ai facut doar ai mintit CAND FACI UN WDC SI DAI SCAN INTRI PE SITE LA SCANARI SI APARE ADRESA DE IP ACOLO IAR TU AI ZIS CA AI FACUT ASTA DE 2 ORI DAR IP-U TAU NU ERA L-A NICI O SCANARE CHIAR MI-AM FACUT SINGUR WDC SI AL MEU A APARUT IN 3SEC IAR TU NE-AI TINUT O GRAMADA DE TIMP SI NU APAREA NICI UN IP CA DOAR NU LUAI BAN DEGEABA ASA CA DEGEABA ESTI TARE IN GURA

Anotimp
09-01-2016, 12:03 PM
Wac/wcd sunt 2 programe diferite ..... Cand un admin iti cere sa bagi wac esti obligat sa intri cu el activ mereu , wcd il faci defiecare data cand un admin iti cere (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)=> WAC , (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)=>WCD si daca sunt o prostie asa cum zici tu , nu le folosesti si daca nu le folosesti ai ban scurt pe doi cum a spus si Daihatzu.

Esky
09-01-2016, 12:06 PM
Anotimp,degeaba spui asa ceva acestui player. El din ce stie nu lasa. El stie ca suntem doar pupincristi,ca avem treaba cu el ,ca nu stiu ce ii mai vine lui prin cap.

AlexandruG69
09-01-2016, 12:06 PM
Poti sa ti cu Daihatzu putin imi pasa , astept parerea Ownerului nu a voastra ca sasa pt un suc la borcan tine-ti pt orice prostie ;) Imi vine prin cap?! bai copilule Tu nici nu stiu cum dq ai luat admin aici ca in afara de donare nu stiu alta solutie =)) , tu nu vezi ca n-ai dovezi nu ai nik cu ce zic eu ti-am zis ca am facut scanu si al 2 lea pas era sa bag un id de admin te-am intrebat al cui ADMIN ?! nu ai raspuns dupa vro 5 min m-am trezit cu ban ?! si permanent ?! :))0 cod pe zombie hai k am trait sa o aud si pasta ce cod ?! aim ?! :)))) dai n zombie cu aim in 60000 hp :)) WalL?! nu i vad Eficienta in zombie la un cod da ma rog .. Din nou astept parerea ownerului ca cu voi nu are ce discuta omu.. Razor cand inchei topicu lasa-mi si mie un skype,mess cv sa fac testu wcd sa imi explici ca , astia-s in plus pe sv i intrebi ceva nu raspunde am intrebat CE ID TREBUIE AL CUI SI CARE E ?! PAUZA NIMENI NU RASPUNDE :)) . Si app PUSKA , eu nu inteleg la ce mi-ai mai lasat linkurile de wac si wcd ?! :)) am ban nu accepti sa iau unban si imi lasi linkurile de wac si wcd nu vezi ca n-ai gandire ma .. eu te inteleg ca vrei sa pari si tu de folos ;)) PS : Cer unban deoarece joc de mult pe sv asta de cand era tiger pe sv ..

Esky
09-01-2016, 12:09 PM
Mai copile. Deja intreci masura. Crezi ca-ti admit eu asa ceva sa vorbesti cu noi? Nu suntem gunoaiele tale sa te suportam noi pe tine si limbajul tau de balta ! Nu-ti dau unban nici mort,deoarece vorbesti prea frumos cu noi ! Ar trebui sa ai ban si pe FORUM!
PAI MAI COPILE AI ZIS: TREABA VOASTRA CE FACETi,EU IES ! Scurt si la subiect BAN PERMANENT! Daca tot esti as atare in gura doneaza si tu sa ai admin. Simtete fericit ca BEI SUC LA BORCAN ca noi.

Va rog frumos sa dati TC acestui topic ,deoarece mi se ridica nervii pentru acest copil care nu intelege absolut nimic din ce se vorbeste.

Anotimp
09-01-2016, 12:29 PM
(Ca in afara de donare nu stiu alta solutie) daca tu nu te-ai uitat pe forum si nu ai citit regulamentul inainte sa deschizi gurita de ce vorbesti aiurea ? asta specifica clar lipsa maturitati tale poftim aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!) .

PUSKA
09-01-2016, 12:34 PM
Deja se intrece masura cu atatea jigniri La sectiunea cereri unban nici pe siteurile de matrimoniale nu cred ca sunt atatea conversatii cred ca Razzor ar trebui sa ia masuri cu asemea playeri
multi dintre ei nici macar nu mai joaca counter majoritatea timpului mai multi injura au chef de cearta amentintari si alte chestii Era doar doar un simplu WDC ti-am trimis si instructiunile si linku de download era foarte simplu majoritatea l-au facut Si TREBUIE FACUT DE CATE ORI TI SE CERE DACA NU IL FACI TI SE DA BAN NU ESTI PRIMUL SI ULTIMU CARE FACE ASTEL DE COMENTARII AIUREA!DACA AVEAI PROBLEME NU TREBUIA SA IESI DIN CS SI SA INCEPI CU JIGNIRI AIUREA GASEAM O MODALITATE DE A TE A AJUTA CREDE-MA...DAR CRED CA ESTE DEJA PREA TARZIU ASTEPTAM PAREREA LUI RAZZOR gata cu chatu!

Esky
09-01-2016, 12:34 PM
II un copil incapatanat. Nu trebuie sa-ti bati capul cu el ,Anotimp.

KaNNaBiS
09-01-2016, 12:55 PM
Da ma eu cu daiha si toti admini ne intalnim la un suc la borcan asa cum zici tu :)) dar noi suntem din judete diferite :)) Tu vezi ce limbaj ai fata de admini ? Mai ai si tupeu sa ne faci pupincuristi. Vrei unban ? Crede-ma chiar daca iei unban tot te prindem cu ceva si nu mai scapi ! Si inca ceva : ADMINII NU SUNT CARPA TA !

AlexandruG69
09-01-2016, 01:35 PM
Ma da cn tot te crezi tu , am zis eu ca sunteti gunoaiele mele eu ti am zis frumos sa scoateti banu , 2 la mana eu ti am zis de altceva da tu vad ca vorbesti de lalele eu de mere nu se intelege omu cu tn 3 daca nu ti convine poti sa i dai evapor dupa sv ca sasa esti prea tare n gura ameninti tu pe toti cu ban si altele , si vezi ca atuncea nu ti am facut reclamatie ca am injurat 25 min copilule , ti am facut reclamatie ca mi ai dat ban permanent ti am zis ca cel mai destept cedeaza( creca te ai simtit de mi ai dat ban permanent :)) dupa cum ai vazut reclamatia ai sucito cica mi ai dat 25 de minute eu am vzt ca scria ban permanent nu 25 de minute da ma rog :)) , si sa sti si tu ca sa fi admin nu trebuie musai sa fi tare n gura si smecher , un admin adevarat nu sare de Fund n sus cand i zice unu copile s-au cel mai destept cedeaza auzi ce motiv de ban permanent :)) esti mai rau ca , copii aia de la gradinita . nu incerca sa o dai la intors cu mine am zis astept raspunsu la admin si 3 nu ma int de wcd sau wacu tau on erai obligat sa mi zici de id la admin e clar?! Si tu ma prinzi cu cv ! ? ))))))) cu ce sa ma prinzi ma pai voi nu dati unban ca va simtiti cu musca pe caciula si aveati ceva cu mn de cand am intrat bai astia cu cercu de zmar2 . . si sa sti si tu ca nu ma int parerea voastra ca nu sunteti cn stie ce sunteti doar niste copii care n au ce face si dorm pe ei cand sunt pe sv eu vorbesc de mere voi de pere , v-am intrebat atuncea ba am facut scanu 1 si 2 am zis asa : al cui admin de ID trebuie si care este ?! nu a raspuns nimeni am iesit dupa sv cand am vzt ca n am cu cn discuta dupa ce am intrat boom ban permanent pt?! ca v am intrebat cv si nu ati raspuns ca n am stitu ce sa fac cu wac sau wcd ce dq era ala si Daiha is copil incapatanat?! :)))) tu ce dq esti ma de nu dai skypeu ala si tot ocolesti raspunsu ?! :)))) lasa mi si mei fbk tau aici sau skype daca esti asa adult si matur mai smecherule ca vad ca esti baiat dela de cartier care bate foamea n el cu 3-0 la pauza . injuraturi ? tu nu vezi ca Daiha ma trateaza ca me un gunoi se da asa de modest de parca vai daca a donat 2-3 euro e mare smecher parca zici ca nu i tot om e dumnezeu , smr de cand a aparut asta pe sv e ca un ghimpe remove nu si a luat pt banu ala aiurea :))) deja nici nu merita sa mai scriu ca sasa vad ca nu sunt inteles, Si nush ce jigniri am adresat eu aici nush daca am facut pe vrunu (prost, tampit , ***** etc )---> astea-s injuraturi daca nu stiti mai consultati dexu baietzi , si sa nu o luati ca pe o jignire si pe asta ;) ca va simtiti atat de amenintati cand va zice omu ceva gata sariti de cur n sus da voi daca i ziceti lu unu ceva ala sa va accepte voua prostiile ca voi sunteti admini aveti autoritate in fata la un monitor copii.( si app Daihatzu vezi ca tu te dai mare zmar2 pe sv si n reclamatia trecuta care o facusem era un copy paste din consola cu tine cand ziceai incetati sau va dau ban pai daca era un owner mai rau sa zic asa , iti dadea direct remove ma copilule zi mersi ca Razor e mai ingaduitor ca zburai direct daca erai pe alte sv , i durea paia n 14 ca donai tu 20 de euro zburai imediat , crezi ca ti accepta aia toate magariile Daihatzu?! de cand am intrat pe sv tu numa cu mn ai ce ai atuncea nici n am intrat bine pe sv Boom Green testu wac /wcd daca nu ban :)) ce i aia ma? Eram singuru spectator cica mai erau si alti :)) eram singuru cu tine la spectator si numai stiu cu cn , si sa sti si tu ca reclamatiile alea care ti le facusem era cu buna dreptate tu nu ai ce cauta n comunitatea asta :) pentru ca nu esti un admin decent tu esti doar cu numele admin in rest nu te gasesc admin , te dai mare smecher pe sv daca ti zice omu copil gata mute 5-10 minute ori ban :))) aoleo si atuncea cand ma contraziceam cu mcqueen mi ai dat mie llama lu ala nu astas da dovada ca ti cu ei bai prietene oricum raspunsu lui Razor o sa fie Contra la cererea de unban da macar stiu ca am zis ce aveam de zis ca sa vada si alti ce admin competent esti tu Daca erai un admin decent si cum zic colegii tai admini PUSKA,si anotimp , nu aveai si reclamatie n urma de la inca un player , ai avut vro 2-3 reclamati la cat de admin bun esti tu si cate no i fi mai avut si au fost sterse .. s-au date uitarii )
SI APROPO LEGAT DE WAC/WCD mi-ati zis asa dai pe al 2 lea link era WCD parca al 2 lea ala era cu pasii dupa forum ;) eu am dat scan dupa mi a cerut un ID De admin Inca odata zic am intrebat al cui si care este ?! PAUZ!A NU A RASPUNS NIMENI .
Astept parerea lui Razor singuru om , cu care am si eu ce vorbi.

~TraNda~
09-01-2016, 01:53 PM
Ma da cn tot te crezi tu , am zis eu ca sunteti gunoaiele mele eu ti am zis frumos sa scoateti banu , 2 la mana eu ti am zis de altceva da tu vad ca vorbesti de lalele eu de mere nu se intelege omu cu tn 3 daca nu ti convine poti sa i dai evapor dupa sv ca sasa esti prea tare n gura ameninti tu pe toti cu ban si altele , si vezi ca atuncea nu ti am facut reclamatie ca am injurat 25 min copilule , ti am facut reclamatie ca mi ai dat ban permanent ti am zis ca cel mai destept cedeaza nu incerca sa o dai la intors cu mine asa ca gura mai mica am zis astept raspunsu la admin si 3 nu ma int de wcd sau wacu tau on erai obligat sa mi zici de id la admin e clar?! Si tu ma prinzi cu cv ! ? ))))))) cu ce sa ma prinzi ma pai voi nu dati unban ca va simtiti cu musca pe caciula si aveati ceva cu mn de cand am intrat bai astia cu cercu de zmar2 . . si sa sti si tu ca nu ma int parerea voastra ca nu sunteti cn stie ce sunteti doar niste copii care n au ce face si dorm pe ei cand sunt pe sv eu vorbesc de mere voi de pere , v-am intrebat atuncea ba am facut scanu 1 si 2 am zis asa : al cui admin de ID trebuie si care este ?! nu a raspuns nimeni am iesit dupa sv cand am vzt ca n am cu cn discuta dupa ce am intrat boom ban permanent pt?! ca v am intrebat cv si nu ati raspuns ca n am stitu ce sa fac cu wac sau wcd ce dq era ala si Daiha is copil incapatanat?! :)))) tu ce dq esti ma de nu dai skypeu ala si tot ocolesti raspunsu ?! :)))) lasa mi si mei fbk tau aici sau skype daca esti asa adult si matur mai smecherule ca vad ca esti baiat dela de cartier care bate foamea n el cu 3-0 la pauza . injuraturi ? tu nu vezi ca Daiha ma trateaza ca me un gunoi se da asa de modest de parca vai daca a donat 2-3 euro e mare smecher parca zici ca nu i tot om e dumnezeu , smr de cand a aparut asta pe sv e ca un ghimpe remove nu si a luat pt banu ala aiurea :))) deja nici nu merita sa mai scriu ca sasa vad ca nu sunt inteles, Si nush ce jigniri am adresat eu aici nush daca am facut pe vrunu (prost, tampit , ***** etc )---> astea-s injuraturi daca nu stiti mai consultati dexu baietzi , si sa nu o luati ca pe o jignire si pe asta ;) ca va simtiti atat de amenintati cand va zice omu ceva gata sariti de cur n sus da voi daca i ziceti lu unu ceva ala sa va accepte voua prostiile ca voi sunteti admini aveti autoritate in fata la un monitor copii.. Astept parerea lui Razor singuru om , cu care am si eu ce vorbi ..

Alex, consumi aierul degeaba pe aici. Dati un sut in :ass: si mergi inainte. Poate te dai cu capul de un perete sa nu mai fii asa imbecil. Masoara-ti limbajul ca nu toti sunt de varsta ta.
wCD - wargods cheat defender
WAC - wargods anti cheat
Sunt doua programe diferite. Nu in totalitate pentru ca amandoua detecteaza codurile. Dar WAC-ul n-a mai fost updatat de mult timp, asa ca el nu detecteaza codurile noi aparute, in schimb wCD-ul este updatat la zi, de aceea in cazurile in care respectivul player chiar este suspectat, iar la WAC apare curat, i se cere si wCD.
:contra: unban.

Esky
09-01-2016, 01:55 PM
Nu-i mai comentez nimic la acest copil care este nesimtit. VREAU SA AIBA BAN PE FORUM!

AraGoN#
09-01-2016, 01:57 PM
Alexandrule , cum a zis colegul meu mai sus Admini nu sunt carpa ta ! Lasa-i sa.si faca treaba , sigur te vei impaca cu astfel de fapt.
De la mine pentru tine :contra: unban

AlexandruG69
09-01-2016, 02:00 PM
Dati mi contra ma , decat sa stau sa imi bat capu cu asemenea oameni ( precum Daihatzu) oricum no sa l apuce anu care vine pe server asta i sigur ;) doar daca are o banca plina cu bani si apropo Daihatzule , Esti pupincurist deoarece daca ti aduci aminte in ziua cu llama aia care mi ai dat o numa mie , ma contraziceam cu mcqueeen , dupa ai intrat tu mi ai dat lama si ti am zis lui nu i dai ?! si mi ai dat numa mie asta da dovada ca esti pupincurist salut , si orice raspuns ar fi sa fie un raspuns ca nu ma mai intereseaza m am saturat sa mi tot bat capu si app Daihatzule vad ca tot nu ai raspuns la cererea mea de skype sau facebook astept rsp , ca vad ca pe forum esti in stare sa ma faci copil si in toate felurile da in rest ocolesti raspunsu :))

Esky
09-01-2016, 02:03 PM
Cum zici tu , sunt pupincurist. Nu am nevoie de pararea unui om fara putin respect fata de admin . Bafta!

AlexandruG69
09-01-2016, 02:04 PM
Tu admin?! :)) doar cu numele poate ma , ca tu nu o sa fi un admin adevarat niciodata stai calm un admin nu tine cu uni si pe alti i lasa deoparte si nu tine ura incearca sa calmeze lucrurile , si daca erai asa de inger cum zici tu nu ma faceai nesimtit si n toate felurile da ma rog .
( Mai vrei si respect?! :)))) deci cand vad ce scri ma apuca rasu , cand stiu ce faci pe server auzi sa dai ban lu unu care zice ca cel mai destept cedeaza doamne :))))) si ca i am zis ca nu l bag n seama si mai vrei si respect , fereasca Dumnezeu.

Esky
09-01-2016, 02:06 PM
II chiar rog pe toti adminii de pe server sa nu mai comenteze cica in favoarea mea. Ma descurc eu cu PUSKA.

AlexandruG69
09-01-2016, 02:08 PM
Ču ma refeream la el baiatule , ca inafara de donare nush alta solutie la cat e de slab ca admin el numa cu bani poate sa l obtina :) ca stiam si eu de cerere stai calm , cand eram eu de jucam pe furien.wargods.ro,dr.wargods.ro cand era cristi owner si aialalti UzP si restu tu te incaltai cu fesu :) si pe zombie cand era grasu si Oana :)

Nu se intrece nici-o masura , Deoarece eu l-am rasplatit cum m-a rasplatit el pe mn ;) nici mai mult nici mai putin.

--------------- Added after 3 minutes ---------------

1 eu n am zis ca sunteti gunoaiele mele daca tu nu vezi ce scri e problema ta 2 vreau sa vad si eu un snapshot cu imgur sa vad daca am zis eu asa cv ai dovada?!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Te descurci tu cu PUSKA?! :)) si app copil?! din nou lasa mi si mie facebooku sau skype tau ma sa vedem care din noi e copil :) ca vad ca tot tragi cu copil copil , si gunoi,carpa , in rest altceva , nu ai invatat in 7 ani deacasa numa copil,gunoi, si atat astea s singurele tale cuvinte principale .

AlexandruG69
09-01-2016, 03:26 PM
Si tu pe cine faci imbecil ma copilule , inainte erai un buffon de slot akma esti mare detinator pe dr , ai venit si tu cu tupeu tau de mahala sa mi zici mie imbecil imbecil i zici lu cine iti permite sa ti fie clar ai inteles?!( Tranda) , aduti aminte cand cerseai lu abyss si aia care erau sa se uite la cererea ta de slot a ta a lu militaru ,Goru,GoToSleep si cine mai era pe sv baiatule .. si numai fi asa tare n clantza tu in primul rand adu ti aminte de unde ai plecat baiatule si dupa sa fi sa mi comentezi mie la cereri de unban .
SI DAIHATZULE DIN CATE VAD , TE CAM PARASESC PRIETENII :)))))))))) SI CU MCQUEEN TE AI RAMOLIT , CU TOATE CA TINEAI CU EL ATUNCEA CU LLAMA UITE CA S-A CAM INTORS ROATA :) CU CINE MAI AI SA TE RAMOLESTI CU RAZOR SI RESTU SERVERULUI ?! :))) CUM AM ZIS NU TE APUCA ANU VIITOR CA ADMIN SALUT ! :)

PUSKA
09-01-2016, 04:06 PM
Sai dea cine ban astuia ca e nebun vb singur mai mult...

Esky
09-01-2016, 04:14 PM
Cum zici tu mai Green asa sa fie.Domnul cu tine.

AlexandruG69
09-01-2016, 06:12 PM
Is nebun ?! :))) asa ziceau si ceilalti playeri cand va injura si va facea ca la usa cortului , la voi numa aia care va permite magariile s prieteni restu s nebuni :)) mai bine nebun cu cap , decat nebun la cap ca voi .. :)) la voi toti s nebuni inafara de voi , voi saracii sunteti nevinovati vorbiti cel mai frumos si sunteti educati in rest noi suntem nebuni :))) doamne . si PUSKA tu cu cine vorbesti ma ?! Tot eu s nebun pe tn nu te baga nimeni n seama vorbesti aici aiurea :)) si tot eu vb singur ?! cica sa i dea cineva ban astuia care cineva ma?!
:))))))))

RaZz0R
09-01-2016, 09:45 PM
Deci, va spun sincer, ca nu am nitit absolut nimic din ce s-a postat aici.
Dupa un singur lucru ma uit. Link-ul de la wcd. Pana la urma s-a facut wcd la cererea adminilui? Si daca nu, din ce cauza. Atat vreau sa stiu

Esky
09-01-2016, 09:55 PM
I-am dat eu link cu WCD si PUSKA!

PUSKA
10-01-2016, 02:43 AM
Nu a facut nici un wdc a inceput sa ne ameninte sa rada si in final a mai iesit si din cs...atata tot

AlexandruG69
10-01-2016, 01:39 PM
Deci smr eu de nu sunteti penali dati link si cand va intreb al cui admin trebuia sa scriu id la pasul al 2 lea nu ati raspuns mentionati si lucrul asta copiilor ca vad ca va dati mare admini da nu ziceti tot , voi cica sunteti admin dati o placinta de link si mai departe nu ajutati cu nik(EU AM ZIS DE WAC , CA MI AI DAT 2 LINKURI UNU CU WAC UNU CU WDC) . si vreau sa vad si eu un print PUSKA cand amenint eu , ca asa face si Daihatzu leaga 2-3 cuvinte si zice ca am zis eu si dovada din 14 , nici numai are rost sa mi bat capu sa vorbesc ca sasa vad ca o tineti langa balanga ,razor poti sa inchizi topicku sa numai vad atatea minciuni din fata la 2 copilasi( Daihatzu,PUSKA, = Ei tranteste un link acolo am dat pe al 2 lea care a zis si m-a dat la o pagina din site cand arata max cum se face , primu PAS era sa fac un scan , al 2 lea sa bag un id la un admin , nu ma intereseaza daca ei nu a vrut sa imi spuna al cui si care sa fiti sanatosi , salut . SI APP VEZI CA WCD E FACUT ASTEPT UNBANU :) MULTUMESC , EU ZICEAM SI DE WAC CA MI CEREA LA PASU AL 2 lea MULTUMESC .

Esky
10-01-2016, 02:22 PM
So sorry...trebuia facut atunci WCD. Daca vrei sa-ti dau UNBAN...intri cu WAC tot tiimpul + o sa ai un limbaj decent!(Daca nu o sa ai din nou ban! )

AlexandruG69
10-01-2016, 05:00 PM
A , da nu i nici o problema ca intru cu steam ON ;) Si nu tre sa mai stau cu wac dupa mn sa vad daca i activ sa nu .

Anotimp
10-01-2016, 05:04 PM
Wac-ul trebuie sa fie activ indiferent ca ai steam sau nu sunt 4 pagini pline de comentarii in care admini iti spun ce sa faci + forum unde ai putea sa citesti si tu o ti pe ata.

Esky
10-01-2016, 05:05 PM
Nu ma intere cu ce intrii,eu vreau sa intrii cu WAC. Daca nu-ti convine ce am zis eu aici,ramai cu ban.

~TraNda~
10-01-2016, 05:06 PM
La wCD nu-ti cere sa bagi nici un ID de mess. Nu stiu ce ai descarcat tu. Eu raman la :contra: unban.

RaZz0R
10-01-2016, 06:17 PM
esimplu,no wcd,banul ramane.