PDA

View Full Version : Propun Concurs



dns
06-01-2016, 11:24 AM
Concurs wGods Comuninty !


Echipa Wargods.cs ofera un telefon Samsung Galaxy ACE Plus !
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - Poze telefon.

1Subiect (motivul concursului) pentru care se ofera premiu ! (Rog toti membri wargods.cs sa lase un reply cu idei pentru concurs).

Livrarea Telefonului:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nr Contact: 0723.361.552-0256-300.065

Conditii:Costul livrarii este suportat de catre destinatar !

Multumesc tuturor pentru sugestii si idei !

Savarinaa
06-01-2016, 01:00 PM
Păi ar merge ca idee top15.. dar cum Xela e tot timpul pe 1 să luăm de la 2 īn jos :)) Să se dea reset la top şi să anunţaţi concursul. Īntr-un termen de 15 zile cine e pe 1 să cāştige. Altă soluţie poate să fie pe forum... cine strānge cele mai multe like-uri la un post. Cei care aparţin classicului sau toţi din comunitate. Preţul livrării nu e aşa scump. Mie mi-a dat 16.50 RON + 24% TVA (informativ pt. participanţi)

OblivioN
06-01-2016, 01:43 PM
Chestia cu topul ar trebui sa iasa din discutie, locul 1 ii revine in permanenta lui XeLa, iar locurile 2-3 sunt impartite lunar intre mine, asdf1, brunette, ngm .
Uitati ideile mele :
1.Cel mai bine facut filmulet cu serverul, filmari de pe server editate frumos cu playerii serverului , atmosfera etc
2.Un video facut de voi in viata reala cu subiectul "de ce iubesc WarGods" , eventual sa fie si funny si pe care sa-l putem pune pe youtube si distribui

Anotimp
06-01-2016, 02:21 PM
Ideea lui Phro este destul de interesanta si cred ca , cu un filmulet ca asta facem reclama si la SV in general la comunitate si tine si de concurs , si cei care vor sa participe sa fie cat se poate de seriosi , mare grija sa nu faca de ras comunitatea cu un limbaj urat sau prin alte moduri.

lenoxxx
06-01-2016, 03:40 PM
Ideea a doua a lui phrozen ar fi tare:)))

XeLa
08-01-2016, 12:39 PM
Nu sunt de acord ca acest telefon sa il oferim dupa clasarea jucatorilor din top.Trebuie sa ai timp sa joci pt rank, sincer mii se pare o prostie acel top, in unele momente ma gandeam chiar sa`l elimin dupa server, dar m`am gandit ca sunt foarte multi care joaca pt top.Eu sincer nu stiu pe ce loc sunt, nu scriu niciodata top15 , dar daca voi spune`ti ca sunt pe 1 inseamna ca asa e :)).Chiar daca doriti sa oferim acel telefon dupa locul din clasament eu nu vreau sa fac parte din acest concurs, sa se tina cont de ce e dupa mine :))
Urmeaza ca saptamana viitoare sa facem un sistem de votare prin care sa alegeti voi, jucatorii/adminii, cum sa oferim acel telefon.

GAbY
09-01-2016, 06:56 PM
Eheeee :)) ma bag si eu :)) se stie ca e viata mea topu :))) glumeam :)) tinand cont ca joc de la net ..mai bine sa facem concurs 1v1 e cel mai simplu :) gen cum era concursul pt steam ..

gabytza
11-01-2016, 11:22 AM
Propun altfel :)) poze nud pe forum, cel mai sexy player :)))

dns
14-01-2016, 06:50 PM
Jaja,ar insemna sa ramana premiu la mine :))

Savarinaa
14-01-2016, 07:34 PM
Gaby? Şi fetele şi băieţii? :))

dns
15-05-2016, 11:21 AM
Sugerez T/C !