PDA

View Full Version : Reclamatie M3nThoL*_*



-eqZ-Aatrox'
05-01-2016, 11:20 AM
Data: 05.01.2016
Nick-ul tau: -eqZ-Aatrox
Nick Reclamat: M3nThoL*_*
Motiv: Pai motivul il vedeti in ss-uri ... Apropo eu stiam ca el ia downgrade ...
Martorii : 7Days
Dovada : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PS: El spune ca l-am amenintat cu remove , dar defapt i-am zis ca trebuia sa ia downgrade pentru ca asa a zis Wick la precedenta reclamatie .
Apropo ... 7Days mi-a dat ungag dupa aceea ca sa stiti ca a fost gag degeaba ... Va poate confirma daca doreste .

~TraNda~
05-01-2016, 12:07 PM
In regulament scrie clar "Nu amenintati adminii" si viceversa. Aatrox' , nici tu nu esti usa de biserica. Ca ti-a dat un gag meritat ca vorbesti prea mult nu e motiv de reclamatie. Revizuieste-ti si tu comportamentul :) .
Sorry de interventie.

-eqZ-Aatrox'
05-01-2016, 12:10 PM
Am zis ca sunt usa de biserica ? =)) Sincer ? ... Mie nu mi se pare amenintare . Uita-te la reclamatia de ieri sa vezi ca Wick a zis ca ia downgrade . Si eu asta i-am spus .

zeNo
05-01-2016, 02:39 PM
Nici nu stiu ce sa mai zic... Daca nici macar noi ADMINII nu ne intelegem care ar trebuii sa fim ca o familie... Nu mai spun nimic.. Sunt dezamagi de voi

Killa Fonic
05-01-2016, 02:39 PM
La precedenta reclamatie David ia dat downgrade ... Astazi cand l-am vazut tot helper avea

J.Vardy
05-01-2016, 06:03 PM
Nu mai inteleg nimic,va certati ca niste buti,acu pe bune...

-eqZ-Aatrox'
05-01-2016, 06:56 PM
Deci , sa clarificam ... I-am zis ca trebuia sa ia downgrade si el a inceput ca n-o sa ia ... sa-mi zica ca doneaza (poate dona oricine ... asta nu e o lauda) si a inceput sa zica ca daca mai zic ceva iau gag si nu mi s-a parut corect . :|

-WickedSick-
05-01-2016, 09:07 PM
Reclamatie puerila , a primit acum downgrade , nu am avut timp aseara!
:locked: