PDA

View Full Version : Knife



dRw # SiLeNTT
03-01-2016, 10:13 PM
Ar fi ceva dragut cu skinuri noi la knife deoarece m-am cam plictisit de o acadea (care apropo o scoate din pantaloni si daca iti da cateva in bot cu ea te omoara) si de restul...Asa ca m-am uitat la ceva skinuri si daca ar fi adaugate ar fi destul de tare le-am incercat eu deja si merg!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> in loc de asa zisul (5) cu invizibilitate!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> in loc de asa zisul (4) cu gravitate low!
<b>You have to register to ba able to see this link</b> in loc de asa zisul (6) care este o acadea!
Pentru celelante knife inca nimic din pacate dar o sa mai pun si cu ele daca o sa aiba atentia lui Tranda
deoarece am observat ca mai nou decat el se ocupa de sv (Tiger si cu Razvan sunt ocupati cu alt ceva).

DarkRed
03-01-2016, 10:29 PM
Scuze ca ma bag ,dar:

Acea acadea este de la pluginurile speciale bagate de Craciun .
Dupa parerea mea nu vad rostul acestor skinuri .
Tot mai bine este cu skinurile clasice ,plus ca skinurile prezentate de tine mai sus ar facea lag pe server .

~TraNda~
03-01-2016, 10:34 PM
Plus ca ce ai pus tu acolo nu sunt skinuri HD, in schimb skinurile actuale sunt HD speciale pentru a nu provoca lag.
Propunere respinsa.
:locked: