PDA

View Full Version : Reclamatie



Esky
01-01-2016, 08:41 PM
NICK: Daihatzu
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT : Viper
MOTIVUL: Dupa ce ca am WAC ON ,acest FONDATOR VIPER imi da ban fara motiv.
DOVADA: NU AM FACUT SS

P.S : Am mai primit odata ban pe acest server,dragi playeri, deoarece domnul fondator VIPER s-a ofticat ca i-am zis ca vorbeste singur.Deci in final,va prezint acest server condus de cineva care nu stie sa admineze. Va poftesc sa intrati pe Hot.WarGods.ro !

Deea.
01-01-2016, 08:44 PM
Mda pe acest server se da ban fara motiv , jucam si aveam WAC'ul on si dintr-o data m-a scos . Chiar asa ceva ... Chiar as vrea sa-mi spuna adminul pe ce motiv mi-a dat ban !!! Astept . Am mai intrat o data cu un alt nume in alta zi si atunci luasem kick bineinteles fara motiv .

Esky
01-01-2016, 08:45 PM
Inca ceva, am vazut ca se da PIKA la un codat. Totusi eu cred ca mai bine era ban permanent,nu pika. :)

Justice.
01-01-2016, 09:01 PM
Admini ca la voi n-am vazut pana acum. Cum sa dai ma pika la un codat fara motiv. Aveam wac on si sunt si steam on. Va astept pe hot.wargods.ro

RoberT123
01-01-2016, 09:54 PM
SERVER SPART !
Atat va pot spune uitati adresa ip a hack-erului 5.15.239.222 Nu mai pot controla serverulu , sparge parola rcon inca 10 servere din alta comunitate au fost sparte ... reclamatia nu isi are rostul , ne cerem scuze dar nu este vina noasta :(((((((((((((((( Cu Respect !

Da-ti-mi prin pm ip-ul sa va scot ban-ul ...

Multumesc

--------------- Added after 2 minutes ---------------

L 01/01/2016 - 21:10:53: Admin V1per has used PIKA comand On: pla cu motivul: V1per era atat sa isi de-a singur pika , in acel moment vb cu el la telefon , si nu puteam oprii hack-erul...

--------------- Added after 18 minutes ---------------

va rog uitati-va la discutii generale !

01.01.2016 o zii cu ghinion pentru mine si pentru inca 10 servere din alta comunitate , un grup de hack-eri , s-au gandit ei sa sparga niste servere asa de inceput de an , si din nefericiere , noi (voi) staff-ul hot.wargods.ro am fost victima , imi cer mii de scuze , cu toate ca nu este vina mea , dar in acel timp cand V1PeR bana si folosea amx_pika pe toti jucatorii , vorbeam cu el la telefon! Prima data l-a "pikat" pe el , si l-a banat ca sa poata bana si "Pika" tot server-ul... Am schimbat parola la rcon de 5 ori , si acum vad ca nu a mai putut intra. Imi cer scuze pentru toate cele intamplate ! ((((((((((

<b>You have to register to ba able to see this link</b> drept dovada va arat si ip-ul meu de la net <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Esky
01-01-2016, 10:36 PM
Se poate da TC!

RoberT123
02-01-2016, 09:59 AM
TC