PDA

View Full Version : Laserul vietii.



Esky
30-12-2015, 06:53 PM
Salut tuturor,as vrea ca sa se schimbe regulamentul pentru LASERE,deoarece regulamentul iti permite sa ai laser pe lung. Majoriatea playeri-lor(zombie) se plang ca laserele oamenilor sunt pe LUNG si nu„i ataca. Dupa ce zic ca nu-i ataca mai zic catre admini sa le dam slay ca nu ataca...Cum naiba frate sa le dam slay când tu esti bot si stai cu laserul pe lung....Doamne fereste !

Astept totusi sa se pronunte orice player cu grad sau nu, sa se schimbe regula cu laserul.:)

Deea.
30-12-2015, 07:09 PM
:pro: !

Itachi
30-12-2015, 07:10 PM
sunt de acord cu tine , am vazut in foarte multe runde de joc oameni care pun lasere pe lung in locuri inguste in care nu poti intra daca laserul e pus pe lung.Propun ca persoanele care pun laserul pe lung sa fie penalizate prin ( dezactivarea laserului , slay sau kick daca nu intelege cu vorba buna si continua sa il puna ). Pro pentru schimbarea regulamentului in privinta laserelor

AraGoN#
30-12-2015, 07:15 PM
Sunt de aceasi părere cu tine , multi se plâng ca nu ataca zm , cum vrei frate sa atace daca ai lm pe lung
:pro:

Kapucino
30-12-2015, 08:16 PM
:pro: si de la mine

Justice.
30-12-2015, 08:55 PM
Eu sunt :pro:

zeNo
30-12-2015, 09:04 PM
:pro:

~TraNda~
30-12-2015, 09:04 PM
S-a mai discutat de n-spemii de ori chesti asta. NU SE POATE SCHIMBA ASA CEVA! E CA SI CUM AI IMPUNE UNUI ADMIN SA NU DEA BAN PE UNU CARE A PRINS CU COD! In loc sa va plangeti atat puteti sa le explicati. Nu toti sunt "experti" ca voi. Multi sunt playeri noi care nu stiu cum se joaca modul asta dar invata. Vreti sa spuneti (astia care ati dat :pro:) ca voi de cand ati intrat pe modul asta jucati perfect.
:contra: la asa ceva.

kent***
30-12-2015, 09:28 PM
Sunt cu totul de acord cu tranda <b>You have to register to ba able to see this link</b> servarul acesta a functionat.. cu regulile care is acum atata timp, vb lu tranda (In loc sa va plangeti atat puteti sa le explicati. Nu toti sunt "experti" ca voi. Multi sunt playeri noi care nu stiu cum se joaca modul asta dar invata. Vreti sa spuneti (astia care ati dat ) ca voi de cand ati intrat pe modul asta jucati perfect). Nu era asa sa auzi ca se plange unu si altu in legatura cu laserele pe lung. Jucati asa cum se poate, si gata cu plangerile. Respect

RaZz0R
30-12-2015, 09:49 PM
Idem bot. Nu se poate impune asa ceva, ar fi prea absurd.
Si asa daca Max ar sti ca am interzis lm in spawn probabil m-ar impusca.