PDA

View Full Version : a doua sansa pentru z3p1...



z3p1q
26-12-2015, 06:23 AM
deschid acest topic pentru a cere a doua sansa de la voi cei care bineinteles considerati ca o merit, nu ca asta ar influenta prin ceva decizia finala a lui Tiger dar sunt curios daca as primi o a doua sansa de la voi admini/sloturi care ma vedeti zilnic pe server si stiti daca adminez corect sau nu ....
ok deci in jur de orele 23:00pm si 1:00am eram pe mapa deathrun_regal cu squad. si cu inca 1 2 playeri si era foarte mare plictiseala .. eram terro si am cumparat awp si am inceput sa trag in playeri din cauza plictiselii foarte mari si stiam ca nu se ia hp prin geam dar regula e regula... imi recunosc vina in TOTALITATE dar totusi as vrea sa mi se acorde a doua sansa si sa nu mi se ia gradu .. as vrea sa va exprimati cu :pro: si :contra: daca santeti de acord sa mi se acorde a doua sansa sau nu, impreuna cu cateva argumente daca doriti..
demo-ul este aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> .... ca sa vedeti demou-l descarcatil ,dati copy paste apoi il puneti in folderu cstrike ,apoi scrieti in consola playdemo <numele demo-ului>.dem
p.s. recunosc in totalitate ca am gresit dar gresala e gresala..desi as vrea sa mi se acorde a doua sansa..

hellchatte (alex)
26-12-2015, 06:50 AM
Pro orce om mai greseste

~TraNda~
26-12-2015, 02:20 PM
In urma discutiilor cu Tiger, am cazut de comun acord sa iti mai dam o sansa, aceasta fiind si ultima. Esti la a II-a abatere, la a III-a vei avea REMOVE nu suspendare. Ti-am baga inapoi gradul. Ai grija ce mai faci :) .
:locked: