PDA

View Full Version : Gabrielll va ureaza ....



GAbY
25-12-2015, 01:46 AM
:))) Sarbatori fericite , si tot ce va doriti dumneavoastra �� :) in aceasta comunitate m-am maturizat si eu :)) (in sfarsit) chiar daca n am mai jucat cu numele meu ,am intrat cu diferite nick uri pt ca n am putut sta deoparte :)) .. Chiar daca au fost lucruri bune si rele(mai mult rele ) :))) (stiu ca din vina mea) dar a fost varsta de vina .. :)))) nici par la subtioara nu aveam cand stateam non stop pe server :)) (cand eram f putini jucatori , daca vedeam 20/32 eram cel mai bucuros copil din lume :))) chiar daca asta se intampla foarte rar ) in fine ma bucur ca serverul a ajuns acolo unde ii este locul :)
Pacat de unii admini ... Care pe forum nici nu citesc bine postul , si dau imediat contra :)) ..dar serverul de la 6 pana la 2 ziua forfaie de codati .. In fine nu ma intelegeti gresit ,spun si eu ce am pe suflet :)) pentru ca spre deosebire de multi am crescut pe serverul asta :)) si tin foarte mult la el
Cu toate astea va urez inca odata Sarbatori Fericite :)) si mai am cateva cuvinte de spus :))
Pentru fratii mei mai mari :)) Xela , care foarte mult timp am fugit dupa el sa i dau arme :))) cred ca tii minte :)))))))) eram shop-ul tau pe orice mapa :)))) ma oftic ca n-am reusit sa te intrec niciodata la jocu asta :)) bine am avut perioada mea nebuna cand eram putin peste :)))))) ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc si live :)
Iar pentru Gick care m-a invatat cs :)) din toate punctele de vedere :)) iti multumesc mult dar sper sa nu te superi ca sunt mai bun cu awp-ul ca tine :))))
Si nu in ultimul rand pentru sanchez (nu cred ca ma mai tine minte) am petrecut niste amintiri foarte frumoase pe server , in a 5a mi a zis ca daca nu iau 10la teza ma baneaza :)) el si maddox imi tineau mereu partea :)) pt ca luam ff des ban din cauza ca jucam cu tagu TnT :)) dar nu ma invitase nimeni in clan :)) tin minte foarte foarte multe intamplari petrecute pe acest server.. Placute dar si neplacute
Va iubec fratii mei mai mari
Tin sa precizeZ ca am scris dupa telefon ...imi cer scuze daca am scris gresit .. Dar n am putut sa stauu fara sa va scriu ceva
Sarbatori fericite la toata comunitatea!!!

Mr.A
25-12-2015, 02:35 AM
Multumim.

Pace acolo.

Mr.A
14-09-2016, 11:55 AM
:locked: