PDA

View Full Version : Reclamatie [ HellChatte ]



Burete <3
22-12-2015, 07:46 PM
Reclam cel mai .... admin ---> HellChatte

<b>You have to register to ba able to see this link</b> ---> (primul rand subliniat cu rosu...) gagul asta l-am luat pe motiv Spam...*N-am facut spam :l sa-mi arate el ca spam am facut :l
Motivul adevarat se vede pe la 2 lea rand subliniat *Esti tare in gura* ...
Inainte de gagul asta a mai dat unul pe motiv ~TACI~ randul 2 subliniat

<b>You have to register to ba able to see this link</b> sa se vada ca-i de la el mi-a dat fix cu o secunda dupa kamelia

Dupa care mi-a dat si ban :l
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Sa se vada ca n-am fost vinovat :l

wLady | Kamelia
22-12-2015, 08:12 PM
gagul acela eu ti l-am dat pentru ca vorbeai intruna si te credeai zmeu
cum se vede si pe printscreen e subliniat "ce o sa imi faci o sa imi dai si mie gag pe motiv de taci"
si cum ti-am zis si de lumina din baza ct sa nu o mai aprinzi deoarece provoaca lag si toti jucatorii au de suferit si o aprindeai in fiecare runda de parca ziceai ca imi faci mie in ciuda:))
toti jucatorii au de suferit din cauza lagului
Si la banul dat de hell ai dat retry
ai facut print ca te-a scos din cauza lagului dar asta s-a intamplat cu 10 min inainte sa iti dea ban

si aici tot de la gag <b>You have to register to ba able to see this link</b>
daca ma gandeam poate faceam si mai sus print-uri dar cine s-a gandit ca face pt gag

Burete <3
22-12-2015, 08:51 PM
:))
De cand n-ai voie sa aprinzi Becul ? (Nu scrie in regulament ca n-am voie asa ceva :)) ) Cel putin mie unuia nu-mi face lag

In poza pusa de tine se vede cum HellChatte zice "burete nu mai comenta" cand eu am cerut de la el explicatii pt motivul "Taci" dat altui jucator :l
Si poza pusa de tine mai dovedeste ceva .... ca n-am facut spam (ce spam se vede acolo ) ?

wLady | Kamelia
22-12-2015, 08:55 PM
Era mai sus dar cine se gandea ca faci reclamatie pt un gag.
vorbeai intruna,
Erau destui martori care pot raspunde z3p1,nuttela a fost cand ti-a dat ban,hell,fire

Burete <3
22-12-2015, 08:57 PM
A si sa-ti zic si cu ban-ul dat ...1. De ce as iesi de la tero mie-mi place sa stau tero *folosesc capcane
2.Uita-te la cele 2 poze puse de mine (daca esti atenta vei vedea ca bara de la consola nu-i ridicata foarte sus ) :l ceea ce demonstreaza ca nu-i facuta cu 10 minute inainte
<b>You have to register to ba able to see this link</b> -------------Cele 2 poze
<b>You have to register to ba able to see this link</b> ------------
3.Tot in poza aia <b>You have to register to ba able to see this link</b> am scris "Oricum care mi-a dat" --->M-am referit la gag ceea ce demonstreaza ca s-a intamplat dupa gag :l
*cu un minut dupa cred

wLady | Kamelia
22-12-2015, 09:05 PM
tranda sa hotarasca si gata

hellchatte (alex)
23-12-2015, 11:47 AM
Copile kamelia ti-a dat gag si eu am scris mai greu comanda de gag +ca enervezi admini si te iei in gura cu ei
EDIT in prima poza apare ca ai luat gag dela Kamelia
Iar banul este pentru ca 1 M-ai erervat si 2 Ai dar rr cānd erai tero

z3p1q
23-12-2015, 02:54 PM
bai buretica de la mine ai lua un ban permanent deoarece nu joci de mult pe server si deja te iei in gura cu toti adminii ,faci spam mai si scurtezi si ai fost avertizat de foarte multe ori sa nu o mai faci .. apoi imi zici tu mie ca daca am dovezi ca ai scurtat .. eram destui admini on pe server cand sa intamplat deci martori sant destui.. data viitoare iti dau eu un ban dar permanent si apoi sa-mi zici la cererea unban dovezile ca ti le arat eu imediat..

~TraNda~
23-12-2015, 04:21 PM
Reclamatia nu se va lua in considerare deoarece nu s-a respectat modelul. (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
z3p1, ban permanent nu se da pentru asa ceva, decat in conditii extreme, inca nu le-a atins. Ii dai pe timp daca vrei.
:locked: