PDA

View Full Version : Reclamatie Octavian



mihai3d
22-12-2015, 04:56 PM
Data: 22.12.2015 12:30-40 nu mai stiu exact
Nick-ul tau: CentraL
Nick Reclamat: Octavian
Motiv: Vroia ca M3nthol*.* sa il mute de la furieni (4 jucatori) la anti-furieni (5 jucatori) si sa dezechilibreze echipele, eu i-am zis ca nu, ca sunt echilibrate si nu are de ce sa il mute, apoi ma trage la raspundere ca de ce stau spectator: m-a rugat M3nthol*.* sa il ajut, erau jucatori care campau, faceau txt si lui ii e greu ca nu prea are experienta (pe cont este un prieten de al lui sTz, si sincer il apreciez ca mi-a cerut ajutorul), atunci m-am dus si mi-am luat ceva sa mananc si ii scriam in u@ cine, cum si ce face.
Martorii : Fr3$h , M3nthol*.* si se mai vad si in printscreen-uri si altii
Dovada :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
P.s: Nu are putin respect... Inteleg ca a donat pentru slot+vip, dar nu a cumparat server-ul sa faca ce vrea.

7Days ★
22-12-2015, 05:58 PM
Asa face mereu Octavian,crede ca le stie pe toate si cand il iei la intrebari,te i-a si la misto :-j il rog pe Wick sa i-a o masura asupra lui,nu e prima oara cand face asa.. -_- :@

Star|WarGods ★
22-12-2015, 06:09 PM
Octavian nu ai voie sa te muti cand si unde iti arde tie..! si nu e nici o problema daca sta 10 min pana mananca sau face alt cv..!!! Nu vad cu ce tea deranjat ca stat spec.!!! (Reclamatie puerila)

Sebastian Octavian
22-12-2015, 07:21 PM
Lol? incep sa dau dreptate unilor admin,faceti reclamatii puerile,de geaba ( ADICA DAYS SI DARK MUTA CAND LE PICA LOR SI EU CER ODATA SA MA MUT, SI NU AI MINTE MA,PENTRU CE MA MUTAM?:))))))) CA SA FAC SCOR?:))))))) )
Dc nu ai facut ma screenshot la cat era scorul la toti? Acceasi playeri erau Anti-furieni de peste 10 runde eu avand scorul ceva gen 48 cu 3... si vroiam sa ajut si ceilalti ca sa nu iasa dupa sv sa ma mut si la faza cu spectatorul ,ai stat spec peste 30 de minute,adica tu mancai 30 min ,stateai la pc si te uitai la oameni si vorbeai cu iei =)))) Doamne .... De days si dark m-am plictisit ,dar nu mai zic ;) se oftica si iei cand ii omor si imi stiu "drepturile" si stiu regulamentul si normal ca ma enerveaza cand ei fac ce vor (sunt asa de ofticati incat cand stau si ei spec,daca stau 3 secunde pe loc sa incarc arma deja ori da slap ori slay,depinde cum se simt ei :)) )

Nu inteleg ce am facut? am cerut sa ma mute un HELPER/ADMINISTRATOR !!!!!!!! nu un slot + daca era ok ma muta,daca nu nu ... nu te pot intelege dc sa faci reclamatie:))) vrei sa iau remove ca am cerut sa fiu mutat PENTRU A AJUTA CEALALTA ECHIPA SA MEARGA SI EI FURIEN ? nush cum gandesti .... Auzi sa dezechilibrez :)) cand Anti-furieni nush daca unu avea 7 kiluri:| si eu aveam 48 cu 3... ( care din toate am dat respawn imd...)

--------------- Added after 13 minutes ---------------

Am intrat si eu pe server acum si ce sa vezi.. Central spec... sa inteleg ca e ora de mancat? <b>You have to register to ba able to see this link</b>

mihai3d
22-12-2015, 07:42 PM
Nu prietene, intelegi gresit, nu am facut reclamatie doar pentru ca vroiai sa te muti. Am facut reclamatie ca esti foarte tupeist, nu e prima oara cand iti arati curajul. Logic ca lumea prinde pica pe tine cand esti nesimtit in comportament nu pentru ca ii omori pe un joc, nu cred ca plange nimeni ca moare pe un joc. Cand zic ca ai vrut sa dezechilibrezi ma refer la numarul de jucatori dintr-o echipa, tu vroiai sa nu iasa la 6-3 nu?. Si vad ca tu ai obsesie pentru Days si Dark, cand ti se zice ceva, imediat Days si Dark. Nu inteleg care e problema ta cu mine ca stau spectator, poate omul mai are si alta treaba, nu exagera ca vezi Doamne am stat peste 30 de minute, nici 10 minute nu cred ca am stat.

Sebastian Octavian
22-12-2015, 08:09 PM
Sigur nu iti amintesti ca ai stat 5 minute? obsesie cu dark si days?:)))) "prietene" uitate mai sus la comentariile lor nu vroiai sa le raspund?:)) hm tupeist , nu-s un fraier sau ce crezi tu sa accept sa mi se dea slap si slay ca-i omor pe admini si dupa se plictisesc ei sau ca fac ei misto de mine
UITATI SI VOI CE ADMINI SUNT PE SERVER,EU STAU SPEC NICI 3 MINUTE CAT MA UITAM SI COMENTAM PE FORUM SI EI DEJA KICK CA FAC ORE :|:| si dupa tot mie mi se spune ca am obsesie dar ei au voie sa stea spec cat vor mna.... isi permit =))
<b>You have to register to ba able to see this link</b> ora 20:06

Nu ma.. tot eu sunt ala "prost" dupa cateva minute se pun si ei spec:)) tot eu sunt "nebun" maa <b>You have to register to ba able to see this link</b> ora 20:09

7Days ★
22-12-2015, 08:17 PM
Nu te mai agita atat prietene si lasa tupeul ca nu e bun ;)

mihai3d
22-12-2015, 08:21 PM
O luam de la capat, nu iti inteleg scrierea cu capslock, crezi ca tipi la mine prin calculator? Dar in fine, nu e interzis sa stai spectator.

Sebastian Octavian
22-12-2015, 08:24 PM
nu e interzis,si eu dupa 3 min iau kick .lol?

Star|WarGods ★
22-12-2015, 09:30 PM
3 min =)) ai stat aproape 20 min !

Sebastian Octavian
22-12-2015, 09:45 PM
Nu pot crede ca acum minti pe fata,nu se vede in dovezi ma ?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))) cum naiba zici 20 min?:|||| cand nici nu am apucat sa comentez la ce a zis si deja aveam kick :| :| lol

Star|WarGods ★
22-12-2015, 11:15 PM
=))) bine fie cum zici tu !!

-WickedSick-
23-12-2015, 10:49 AM
Reclamație puerilă, în preajma sărbătorilor nu vă puteți înțelege și voi? Vă certați aiurea..
:locked: