PDA

View Full Version : reclamatie m3nthol



k1dd.
21-12-2015, 03:48 PM
Cred ca glumiti:

1.ce e admin e? mai il omor imi da slay cica camp , da adevaru mam intors cu capu sau cu mausu cum vreti sa vad daca vinea am vazut unu mai miscat niste pasi ma vede . slay : campul

*DEAD*M3nThoL*.* : /slay The
* NEWS: Cautam scripteri CS 1.6. Oferim servere gratuite de CS 1.6 (20-22 sloturi, port 28015-29000)
ADMIN M3nThoL*.*: slay TheBlackRainbow
*DEAD* M3nThoL*.* : campu

2.vede unu ca face camp nu ii da :

avYn@! killed cristiangog with knife
*DEAD*M3nThoL*.* : /rs
*DEAD*M@sT3R : /rs
Bine ati venit pe Furien.WarGods.ro # CAUTAM ADMINI!!!! Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
*DEAD*M3nThoL*.* : am facut cerere
[INFO]: Campanie 10 admine gratuite! Pentru detalii viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b> !
Fan#|~SuPrAdo0zZA~| : ban ^_^!!!! CAMP!!!!

*DEAD*^_^ : /retrage all
Cs^Rec^Newbie killed austio with knife
* Pentru cele mai noi informatii vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>
TavYn@! killed cristiangog with knife
Fan#|~SuPrAdo0zZA~| : STATEA IN BAZA

[Furien Leader]: Liderul pentru Furien este DE{X}TER < II!
M3nThoL*.* : lasa-l

Fan#|~SuPrAdo0zZA~| : dc?

*** Cs^Rec^Newbie killed ^_^ with a head

3. daca u jucator e afk si face ore nu trebuie sa deie slay. si nu vede ca jucatori injura , da sta degeaba



TheBlackRainbow : austio afk

Welcome to Furien.WarGods.ro # CAUTAM ADMINI!!!! Visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
Cs^Rec^Newbie killed austio with knife
*** Cs^Rec^Newbie killed ^_^ with a headshot from knife ***
[Furien Leader]: Liderul pentru Furien este TavYn@!!
[Furien.WarGods.Ro]: Oferim helper la 40 de ore jucate, prin cerere! Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> pt mai multe detalii!
* NEWS: Cautam scripteri, designeri, bloggeri. Pentru mai multe detalii viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b>
TavYn@! : /cont

Cs^Rec^Newbie killed cristiangog with knife
TheBlackRainbow : kick

ADMIN M3nThoL*.*: vote custom
*DEAD*^_^ : gba dute darcu
cristiangog voted for option #1
TavYn@! voted for option #1
TheBlackRainbow voted for option #1
DE{X}TER < II voted for option #1
M@sT3R voted for option #2
GalileO voted for option #1
Cs^Rec^Newbie voted for option #2
*** M@sT3R killed GalileO with a headshot from m4a1 ***

daca nu e suficient imi spuneci cum sa urca poze si vi le urc



5.jajajjajajajjajajajajajjaja: uitativa aiciaaa jaajaja




RekT killed cristiangog with knife
*** -eqZ-Aatrox killed RekT with a headshot from m4a1 ***
*ALIVE*TavYn@! : shop
*ALIVE*ThaAlistar : shop
*DEAD* M3nThoL*.* : /kick minecraft

Adaugati Furien.WarGods.ro la favorite! - Add Furien.WarGods.ro to the favorites!
Bine ati venit pe Furien.WarGods.ro # CAUTAM ADMINI!!!! Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
[Xmas]: A iesit un Ajutor Spiridus (kenan minecraft:). S-a dus sa pregateasca cadourile.
ADMIN M3nThoL*.*: kick kenan minecraft:
*DEAD* Aivda : atrox

GalileO killed Sebi with p90
TavYn@! killed GalileO with knife
[Furien.WarGods.Ro]: Cautam admini! Vizitati <b>You have to register to ba able to see this link</b> pentru mai multe detalii!
* NEWS: Cautam scripteri, designeri, bloggeri. Pentru mai multe detalii viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b>
*ALIVE*-eqZ-Aatrox : Da ?
*DEAD* TheBlackRainbow : ce a facut minecraft

*DEAD* Aivda : uita-te putin pe fb te rog/

TavYn@! killed -eqZ-Aatrox with knife
*DEAD* TheBlackRainbow : ?????

*DEAD* M3nThoL*.* : Are wall


jaqjajjajajajajajja vai da ii da kick vara control de wac jajajajaja va mai aduc probe jajaja va mai aduc probe sa va radeti

ca sa stiti nu am falsificat nimic nimic nimic fac ce vreti daca nu ma credeti

6.MAI DA E O GLUMA? hai sa vad daca ajungem pana la 10


M3nThol*.* killed austio with knife
TheBlackRainbow : m3 II DAI ODATA KICK LUI AUSTIO CA FACE OREEEEE

(1)Rekt killed artist with grenade
(1)Rekt : iesi de pe nume

(1)Rekt killed RCPlayer-Lant with knife
*** TheBlackRainbow killed RekT with a headshot from m4a1 ***
[REGULAMENT]: AntiFurienii nu au voie sa campeze sau sa se urce pe textura!
*DEAD*S.A.S pac pac : xD
RekT : eu sau tu?

*DEAD*S.A.S pac pac : ADMINI
*DEAD*S.A.S pac pac : CE ADMINI SUNte-TI MA?
*DEAD*S.A.S pac pac : AIA FAC CAMP
Welcome to Furien.WarGods.ro # CAUTAM ADMINI!!!! Visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>!
TheBlackRainbow : acuma

*DEAD*S.A.S pac pac : /who
[INFO]: Scrie /bindshop sau /bindvip pentru a va face bind pe tasta C cu shop sau vipshop!
* NEWS: Cautam scripteri, designeri, bloggeri. Pentru mai multe detalii viziteaza <b>You have to register to ba able to see this link</b>
TheBlackRainbow : acuma sspun

[WarGods Shield]: This server is protected by WarGods Shield! For more details visit <b>You have to register to ba able to see this link</b>
[Furien Bonus]: Ai primit 3000$ pentru ca ai jucat 10 minute.
[ERS] Scrie /roundsound ca sa Dezactivezi sau sa Activezi sunetele de la final de runda.
*DEAD*S.A.S pac pac : SA mor eo de nu va fac reclamatie

4 jucatori a atras atentia, MAI 4 JUCATORI A ATRAS ATENTIA LA UN ADMIN
nu ia dat kick lui austio si se facea camp da el juca si nu era atent

mai wick de aicia scot o poveste si un roman sa mor eu

capitolu 7 . statul degeaba :

/vreauvip.
*DEAD* S.A.S pac pac : xD

*** cosmin19 killed TavYn@! with a headshot from ak47 ***
M3nThol*.* killed -= SPERMINETAR =- with knife
*DEAD* S.A.S pac pac : Camp

RevCrew dropped
*DEAD* S.A.S pac pac : ADMINI

RevCrew has left the game
*ALIVE*M3nThol*.

stau degeaba

-eqZ-Aatrox'
21-12-2015, 04:03 PM
Nu am nimic cu el ...N e un admin calm asa , dar mergeam sa caut un furien sa omor si el da slap , dar din ce motiv ? Cica stau pe loc , dar eu mergeam si ma uitam in spate si mi-a dat slap ... Nush de ce face aceste greseli ...

k1dd.
21-12-2015, 04:06 PM
deci am lipsit 4 luni vad ca admini sunt din ce in ce mai rai

Rappa^Boy
21-12-2015, 04:10 PM
Ce sa va zic...
In primul rand Menthol cand suspectezi pe cineva ii faci wCD, iar din cate stiu, i-ai facut (y) ,si el nu are acces la alte comenzi, asa ca face ce poate ;) Si dai slay la toti, nu faci diferente!
Cat despre voi playerii care-s ''perfecti'' mai taceti naiba odata, voi nu campati?( da si eu vorbesc chineza) :zid: Plus ca unii detin ceva pe sv si o rup cu campu-l (Octavian,Pa3bax) nu-i despre acest subiect dar trebuie stiut) :hohot:
si pe tine te asteptam cu dovezii clare!
:work:
Rog pe adminii Anna,7days,ThaDark sa-si spuna opinia in legatura cu cei 2 admini mentionati de mine! (Sunteti martori nu de altceva) :))
Asta nu-i reclamatie! :3

k1dd.
21-12-2015, 04:18 PM
MAI DARK TE DOARE CAPUU NU VEZI ACOLO CA E TELENOVELA
cate dovezi trebuie sa mai dau am toti jucatori ca martoriiii
MAI JUR EU CA II FAC EU LA TOTI PLAYERI DE ACOLO SA VA FIE MARTORIII
SPUNEMI CUM FAC SCREENSHOT SI ITI DAU 4000 PE YAHOO

mihai3d
21-12-2015, 04:45 PM
M3nthol nu are gradul atat de mare incat sa dea ban. Face si el cum poate, probabil incerca sa faca ceva pe moment. Si in legatura cu dovezile ce ai pus tu acolo poate fi editat. (Imgur.org pt upload de poze).

k1dd.
21-12-2015, 04:59 PM
bai AM TOTI CA MARTOTIIIIII CHEMATI CATI PLAYER VRETI IL AM PE AATROX DACA VRETI DOVEZI EU NU FALSIFIC NIMIC STIU CA NU NE CUNOASTEM DAR CE SA II FAC
SI M·NTHON ARE HELPER ARE UN GRAD MARE

Sebastian Octavian
21-12-2015, 05:02 PM
Ce sa zic,Mentol cand intra Dark sau Days incepe sa-mi dea slap si slay:)) sa se vada cas de partea lor iar dupa ce ies se linisteste omul si e ok si PRO si CONTRA
Cat despre dark si days abuzeaza de admin,de fiecare data cand ii omoram dupa 5 sec ori imi dadeau slay ori slap :)))) (eu pe anna nu am cazut-o martora ,sorry dark)
Auziti la Days daca esti furien nu ai voie sa "campezi" / "pandesti" ca asa vrea el .Ce sa mai spun ei si-au facut grupul lor (dark days vyper si din ce mai zic ei si ana) in care daca omori pe cineva din grup esti pe "lista neagra" a lor ,si nu mai zic de days,el muta pe cine vrea si cand vrea cu scuza "echilibrez" (ok nam nimic ,dar el ma muta cand sunt .. viu nu mort,pur si simplu nu asteapta face ce vrea ca e admin "vechi"

7Days ★
21-12-2015, 05:03 PM
Mihai termina odata cu reclamatiile astea care nu isi au rostul cine esti tu ? sa faci la toti reclamatii,uitate la tine ce comportament ai pe server..de la un timp majoritatea playerilor v-ati luat lumea in cap si nu e bine..Cum nu va convine ceva gata hai sa facem reclamatie..off doamne..

mihai3d
21-12-2015, 05:06 PM
Eu am zis doar... Daca tu copiezi consola, nu zic ca ai facut sau nu dar e ceva pueril, pozele zic altceva.

7Days ★
21-12-2015, 05:09 PM
Si in legatura cu ce a spus Darkness l-as ruga Octavian sa numai faca camp+ sa lase tupeul ca numai aia stie sa faca cum il mut la o echipa sa echilibrez face gura ca de ce il mut pe el x_X sa fie mai cuminte ca totusi are admin .. :-j

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Prietene (Octavian) si nu zice nimeni sa nu campezi la Furien dar sa nu stai 3 minute pana se duce timpul si dupa sa pui bomba ca nu sta nimeni sa te astepte pe tine..si nu te mai da mare,ca tu crezi ca le stii pe Toate.. :@

Rappa^Boy
21-12-2015, 05:25 PM
Octavian, in loc sa zici mersi ca n-ai remove pana acum,dar las' ca-ti iei, asa ca de Craciun,cadou! ;) O ai promisa! :*
Cat despre grup, ne numim ''AdminamDegeaba'', e free intrarea! Ramane-ntre noi ;) shh :zid:
Hai frate,cat de but sa fii -_- !

lAsuStarl
21-12-2015, 05:37 PM
1) Aceasta nu e o dovadă plauzibila 2)Daca nu ști sa faci un amarat de screen shot lasa-te de cs,e prea complicat 3)Panda nu este interzisă la furienii 4)Nu o implicați pe ana,ca ea nu are treaba cu listele voastre,nu intra fara mine 5)In cazul camp-ului se vine cu un demo nu poze sa texte cu copy-paste din consola 6)Reclamația nu are nicio dovada solida,poate fi editata,spunānd ca nu este.

J.Vardy
21-12-2015, 05:43 PM
Doamne fratilor in 3 zile au aparut mai multe reclamatii noi decat intr-o luna.

k1dd.
21-12-2015, 05:54 PM
mai fratilor AM IESIT DIN CS NU POT SA VAD IN SPATE CE SA FAC ? EU NU AM EDITAT IN VIATA MEA CEVAAAA MA CREDETI UN JUCATOR NECINSTIT? CHIAR ASA O AJUNS ADMINI :
AUZI LA DAYS : E PE TXT , DAYS: NU CA SUNT SCARI CA SA URCI : JAJJAJAJA FRATE SI DACA SUNT SCARI CE TOT URCI PE TXT

DECI CHIAR NU IMI VINE SA CRED NU MA CREDETI BAGATIVA ACUMA PE CS FURIEN CA VOI AVETI DREPTU SA VA UITATI IN SPATE VA INTOARCECI SI VA INTOARCECI PANA GASITI
INTELEGETI ??????

Killa Fonic
21-12-2015, 06:02 PM
Mihai termina odata cu reclamatiile astea care nu isi au rostul cine esti tu ? sa faci la toti reclamatii,uitate la tine ce comportament ai pe server..de la un timp majoritatea playerilor v-ati luat lumea in cap si nu e bine..Cum nu va convine ceva gata hai sa facem reclamatie..off doamne..

Exact , termină odată.

k1dd.
21-12-2015, 06:04 PM
Days tu crezi ca e normal ca un admin sa incalce atatea reguli? Si cand am mai facut eu o reclamatie tu veziti de treaba ta de admin

7Days ★
21-12-2015, 06:05 PM
Ce reguli am incalcat eu? =))))) Doamne x_X

k1dd.
21-12-2015, 06:07 PM
NU MA CREDETI CHEMATI PE JUACTORI ASTIA FACECI CONT CE VRETI : eqz Aatrox , S.A.S pac pac , Fan#|~SuPrAdo0zZA~| , TavYn@! , RekT si pe cei din reclamatie daca vreti ... CA LENEA E MARE

Nu tu mai days

7Days ★
21-12-2015, 06:09 PM
Mihai ar fi cazul sa termini cu RECLAMATIILE astea PURILE si nu te mai agita atat...Ar fi cazul sa termini odata.. -_- :@

k1dd.
21-12-2015, 06:15 PM
nu am voie sa fac o reclamatie ? nu ma crexi in consola si te duci panaaaaa ja jai

--------------- Added after 11 minutes ---------------

eu astept raspunsul lui wick sa vada in consola sa se duca pana la 3:30 dupa amiaza si sa vada acolo tot ce a facut m3nthon

Sebastian Octavian
21-12-2015, 06:36 PM
Dark ,stai calm eu nu imi iau remove pentru faptul ca asa iti doresti tu si days
Eu nu injur pe sv,eu nu fac playeri/admini buti .. etc eu nu abuzez de nimic ... deci pe scurt nu ai cu ce "sa ma prinzi" ca sa iau remove

7Days ★
21-12-2015, 06:42 PM
Prietene nu abuzeaza nimeni de admin si cuvantul But (e o gluma) care o facem intre noi adminii daca nu stiai :*

mihai3d
21-12-2015, 06:45 PM
Octavian, conform regulamentului: 1. Ca furien in ultimul minut faci tot posibilul sa plantezi bomba sau sa omori anti-furienii, tu inca stateai pe loc asteptand "prada". 2. Ca anti-furien nu ai voie sa campezi, ai stat 3 min in cladire (cs_assault) fara sa iesi.

-eqZ-Aatrox'
21-12-2015, 06:58 PM
M3nthoL este un admin de treaba ... nu doresc nimanui raul si ... te simti prost cānd lumea e impotriva ta . Sa fii admin nu e asa simplu ! Exista multe responsabilitati si indatoriri . Se mai intampla sa gresesti ! Daca ai fost admin sigur ai gresit macar o data ! Nimeni nu-i perfect ! ;)

Star|WarGods ★
21-12-2015, 07:41 PM
MIHAI2 poti sa ai si 10 martori daca nu ai dovezi clare nu te crede nimeni !! =))) abuz de grad si slap sau slay degeaba venom a vazut ce camper esti !! sii nu poti spune nimik despre el e un admin cu vechime si poate sa faca diferenta dinte unu care face camp si un care nu.. eu astep decizia lui wick sa decida el cu si ce !!

Pa3bax
21-12-2015, 07:57 PM
Nes§;102639']Ce sa va zic...
In primul rand Menthol cand suspectezi pe cineva ii faci wCD, iar din cate stiu, i-ai facut (y) ,si el nu are acces la alte comenzi, asa ca face ce poate ;) Si dai slay la toti, nu faci diferente!
Cat despre voi playerii care-s ''perfecti'' mai taceti naiba odata, voi nu campati?( da si eu vorbesc chineza) :zid: Plus ca unii detin ceva pe sv si o rup cu campu-l (Octavian,Pa3bax) nu-i despre acest subiect dar trebuie stiut) :hohot:
si pe tine te asteptam cu dovezii clare!
:work:
Rog pe adminii Anna,7days,ThaDark sa-si spuna opinia in legatura cu cei 2 admini mentionati de mine! (Sunteti martori nu de altceva) :))
Asta nu-i reclamatie! :3

da e adevarat eu recunost ca am o problema cu turn back(campul)
dar jur ca o sa incerc sa nu mai fac camp!
dar sa fim seriosi la uni admin orisice se considera camp!.daca te duci il faci pe unul din fata ta si in spate vezi altul te intorci il omori si pe acela,si din nou in spate mai vine unul si il ataca eu nu cred ca se considera camp!
sa esti ct esti atacat de 2-3 ce sa faci sa pleci nu poti ca te iau din spate tre sa incerci cumva sa ataci ca daca stai putin cand esti atacat in acelasi loc nu cred ca se considera camp!

Star|WarGods ★
21-12-2015, 10:04 PM
prietene poti sa ai si 100 de martori daca nu ai 1 dovada solida !! si termina cu postarile astea inutile sa asteptam raspunsul lui wick !!

alexblake
21-12-2015, 10:09 PM
Am īnțeles tot timpul administrativă sunt de vină playeri sunt perfecții infime pānă nu văd o davada clară degeaba ai făcut postul

J.Vardy
21-12-2015, 11:02 PM
Pentru informarea lui Pa3bax,turn back=camp?niciodata,turn back este chestia aia cand te intorci inapoi dupa un furien,in loc sa treci mai departe,si nu,nu mai este interzisa,este doar non-fairplay. :)
Apropo VENOM,usor cu amenintarile,ti se pare ca e serverul tau frate?ti se pare ca detii controlul?nu-mi pasa ce grad ai!Vezi cu "amenintarile" tale . In loc sa te intelegi cu colegii/ul,tu'l ameninti pe OCTAVIAN ca o are promisa? Bai fratele meu ia un loc si calmeaza'te ca nu esti tu centrul serverului sa hotarasti soarta adminilor,intelegi?Lasa'l pe Wick / Senzor / Tiger sa'si faca treaba aia,si lasa amenintarile.
Ti-am spus-o prieteneste,nu am nimic cu tine sau cu altii,dar amenintarile sunt un lucru care nu cred c'ar trebui sa apara pe server/forum :) .

-WickedSick-
21-12-2015, 11:32 PM
Reclamatie puerila , incearca pe viitor sa scrii "snapshot" in consola , iar poza o gasesti in csstrike , cat despre remove sau downgrade eu decid cand si cine va lua!
:locked: