PDA

View Full Version : Cerere V.I.P Aivda



Killa Fonic
21-12-2015, 02:36 PM
GRAD:V.I.P
NICK: Aivda
VARSTA: 14
ID DE STEAM: ---
STEAM ID:---
ID DE MESSENGER: florentiniasmina@yahoo.com
EXPERIENTA: eu consider ca am.. am adminat si alte servere de furien..
TIMP JUCAT: 51 de ore
PERIOADA: cand am timp joc
MOTIV: pentru avantajele V.I.P
CUNOSTINTELE: amxmodx
PROMOVARE: reclama
CE ZICE VULPEA? : SF2801200151

-eqZ-Aatrox'
21-12-2015, 04:23 PM
Edit : :contra: Asu , cānd jucam cu el nu facea camp sau txt . De unde sa stiu daca nu l-am vazut pe TXT ?

lAsuStarl
21-12-2015, 05:44 PM
:contra: 1)Nu respecți regulamentul,te urci pe textura,martorii : Anna,CentraL 2)Ai făcut deja o cerere,eqz probabil vei lua downgrade pentru ne atenția ta.

mihai3d
21-12-2015, 05:45 PM
:contra: de acord cu asu

Killa Fonic
21-12-2015, 05:48 PM
:contra: 1)Nu respecți regulamentul,te urci pe textura,martorii : Anna,CentraL 2)Ai făcut deja o cerere,eqz probabil vei lua downgrade pentru ne atenția ta.

Nu va lua downgrade deoarece wick mi-a spus sa fac cerere separat de Vip astazi .. Si cu textura atunci eram pe cutie si cand am sarit ai aparut si m ai omorat..

mihai3d
21-12-2015, 05:51 PM
Nu prietene, ai primit slay, eu te-am raportat, si ai facut o reclamatie si vad ca tot nu citisesi regulamentul

Killa Fonic
21-12-2015, 05:57 PM
Eram pe cutia aia , si regulamentul l am citit . Pace

mihai3d
21-12-2015, 06:01 PM
Nu erai pe cutie. Nu minti aiurea. Nu sunt genul sa reclam aiurea, era de_alexandra si erai pe txt mult departe de cutia de care zici tu.

Killa Fonic
21-12-2015, 06:07 PM
Eram pe cutie si saream acolo..

lAsuStarl
21-12-2015, 07:24 PM
Pai stai putin,in regulament spune clar faci cerere dupa ce a trecut perioada de n zile,de ce ai fi tu mai cu coarne ?,atunci sa lasam si pe alti sa fac cereri din 2 in 2 zile,eu nu ma supar atunci,dar macar fac toti.In legatura cu "cutia" ta,tu tot spui ca ai fost pe ea cand colo erai cu mult mai departe :)),nu inteleg de ce ne minti pe mine si pe CentraL,cu atata nesimtire,daca aveam probleme cu vederea taceam din gura,dar din contra nu sunt miop,este pura nesimtire,sa-mi bagi pe gat o minciuna cand am vazut cu ochii mei si nu doar eu,prima data ti-am zis ai grija cu textura,a doua oara ai luat slay direct.Iar cu cererea teoretic si practic da,ar trebui sa primeasca downgrade pentru ca nu a trecut numarul de zile,chiar wick a creat un post in care ce-i care dau pro aiurea vor primi downgrade,iar daca tu-mi spui mie ca wick ti-a zis,atunci ce regulament e asta ? fiecare face ce vrea ?,atunci sa faca toti cerere nu doar tu,asa mi sar parea corect,si nu va fi niciun regulament de respectat daca pana la urma,acesta nu este respectat.E a doua oara cand zic ca se pare ca nu se respecta regulamentu..

Killa Fonic
21-12-2015, 07:44 PM
Poftim

lAsuStarl
21-12-2015, 09:02 PM
Bun,atunci si restul persoanelor sa facă cerere,fara sa aștepte 21 de zile.In cazul in care vor fi respinse pe motiv ca nu a așteptat -> DISCRIMINARE,fata de alti jucătorii.

Killa Fonic
21-12-2015, 09:32 PM
Imi zici si mie cu ce sunt de vina ?

alexblake
21-12-2015, 10:20 PM
:contra: motivele de mai sus nu mai faceți atātea posturi o să decida wic

zeNo
22-12-2015, 12:08 PM
:contra:

Star|WarGods ★
22-12-2015, 12:58 PM
:contra:

-WickedSick-
22-12-2015, 07:59 PM
:cerererespinsa:
Respinsa in urma pronuntarilor colegilor mei , care sustin ca nu respecti regulamentul , iar tu Asule , observ ca ai ramas in urma cu "actualizarile" , topicul acela cu downgrade , nu mai are "viata" demult , daca-l lasam , nu mai aveati niciunul grad pe server , fiindca la un momendat a-ti fi gresit cu totii , pana si tu probabil , iar cu cererea de vip ,nu inteleg ce nu a fost in neregula ? .. Scrie destul de clar in regulament ca cererile upgrade se vor efectua la un interval de 21 de zile . Iar cererile respinse se vor relua la un interval de 10 zile . Imi spui si mie unde scrie despre cererile vip ? Unde si la ce interval se fac? .. Ca eu nu vad.. :-j
:locked: