PDA

View Full Version : Cerere Unban



-JeuS-
21-12-2015, 02:00 PM
NUME: -JeuS-
IP: 25.87.166.171 sau 91.89.90.86 numai stiu sigur
VARSTA: 14
ID DE STEAM: nu am steam docamdata
DATA: numai stiu data cand mi-a dat.
ORA: intre 5-8
HARTA: de_dust2_china parca
ADMINI PE SERVER: 7days
MOTIV: nu inteleg dece mi-a dat ban , prima data a fost cand mi-a zis sa descarc ceva si sa dau scan , bun l-am descarcat si am dat scan , si la nustiu cate minute 10-15 sa zicem, mi-a dat ban ! zic ma frate ce dracu ... si mereu cand intru pe furien cu numele -JeuS- imi da ban .. si nici macar nu-mi spune dece las-o drq de treaba .. ma verificat si superdoza si asu parca si 7days si a spus ca sunt curat si vine dark si imi da el ban fara motiv nu ? ca e el marele.... mda deci unban mai repede ! si am facut si reclamatie pentru dark ! astept cat mai repede unbanul
DOVEZI: nu am dovezii pentru ca nu apucam sa fac , la 10 secunde cand intram pe sv imi dadea si ban
MENTIUNI: am fost verificat de 5 ori si au zis ca-s curat, nu vad rostu banari mele. Astept dovada pt care am luat ban.. !

mihai3d
21-12-2015, 02:20 PM
Imi pare rau sa te anunt, dar ai de asteptat mult si bine. Doar daca nu cumva vrei sa platesti o taxa si joci pana te plictisesti, si vorbeste frumos ca aici esti pe un forum, nu la coltul blocului.

J.Vardy
21-12-2015, 05:02 PM
inca nu ai terminat?ia si strange frumos bani,si ii platesti taxa lu tiger,daca esti atat de impertinent sa te gasesc cu coduri,si o zic dupa un wcd scan.

Star|WarGods ★
21-12-2015, 08:33 PM
prietene ai loat si vei loa ban pana nu platesti taxa unban !! si nu mai fa reclamati si cereri inutile !!!!

k1d # Fabi [:x]
16-01-2016, 05:52 PM
Nume: k1d # Fabi [;x]
Ip:nu stiu
Varsta:11 ani
Id de steam: nu am
Data:nu stiu
Ora:nu stiu
Harta:de_cbble
Admini pe server:ThaDark
MOTIV: sa mentionat aim cand eu defapt nu aveam si cand descarcam wcd aveam lag prea mare si ma scos cand am intrat el tot imi dadea ban
REPEDE UNBAN!!!!
Dovezi:na-m avut timp sa fac
Mentiuni: am mai fost de 2 ori verificat si sa spus ca sunt curat

Rappa^Boy
16-01-2016, 06:49 PM
;106102']Nume: k1d # Fabi [;x]
Ip:nu stiu
Varsta:11 ani
Id de steam: nu am
Data:nu stiu
Ora:nu stiu
Harta:de_cbble
Admini pe server:ThaDark
MOTIV: sa mentionat aim cand eu defapt nu aveam si cand descarcam wcd aveam lag prea mare si ma scos cand am intrat el tot imi dadea ban
REPEDE UNBAN!!!!
Dovezi:na-m avut timp sa fac
Mentiuni: am mai fost de 2 ori verificat si sa spus ca sunt curat

Faci cerere unban unde trebuie, si nu conteaza de cate ori ai fost verificat!

-WickedSick-
16-01-2016, 08:00 PM
Plateste taxa de unban pentru a mai putea juca!
:locked: