PDA

View Full Version : PIKA fara motiv .



bulllet
20-12-2015, 10:51 PM
NICK: BULLET
IP: 5.14.240.65
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Xela cred pt ca ea a spus ca ma scoate iar..
MOTIVUL: Fara motiv...eu inteleg ca nu suporta cand alt player joaca mai bn ca ea dar sa iau pika degeaba ...mi sa cerut scanare ..am fc si am fost in regula..dp 10 min am luat ban pe motiv de bug..cand am intrat am intrebat dc am luat ban si am primit pika..Frate daca vedeti ca joaca altu mai bn ca voi ii dati afara fara motiv ? Va credeti asa buni ?..nu mai suferiti atat ca nu o sa mai vina nimeni pe servar din cauza voastra.
DOVAD la pika ce poza sa mai pun..daca nu am eu dreptate sa imi puna eii demo sau poza ceva la asa zisu bug si sa explice dc am primit pika ;)..ori si cat o sa stearga postarea pt ca oameni slabi asa fac ;)

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Acum la 10 min dp ce am incercat sa intru pe servar am si ban permanent =))) sa imi explice si mie dc ? si dovada pt ban permanent ?...ce sufera uni oamenii...

Cristi..
20-12-2015, 11:09 PM
Copii nu au ce cauta pe acest server ! Invata sa porti respect si o sa primesti respect ! Un sfat pentru viitorul tau ...

bulllet
20-12-2015, 11:14 PM
copii ? frate u realizezi ca esti minor si vb cu mn care sunt inca o data cat tn de varsta? am jignit pe cineva de vb de respect ?pune o dovada sa vad si eu...eu zis sa stai cuminte in banca ta

prohp
20-12-2015, 11:42 PM
Da aveai bug... adica nu se putea uita pe tine ;) ti-a dat ban 15 minute si ai inceput cu gura mare dupa ca oftica... Xela e fondatorul acestui server si nu se oftica asa repede pentru ca este un jucator bun ;) asa ca e o reclamatie facuta degeaba .!

Lova3x
21-12-2015, 12:04 AM
Daca tu vorbesti ca un om matur eu ma sinucid,motivul banului nu a fost ca esti tu mai bun ca el ,ci, ce prostii poti spune,ai primit ban 10 minute pentru bug,nu esti singurul care primeste ,si apoi intrii si te iei cu XeLa ca a dat ban din invidie ca joci tu mai bine ca el ,iti spun ceva,ca el nu joci nici 10% mai bine ,si noi ,cei care suntem pe server ,nu tinem `pika` unul pe altul ,suntem ca o familie ,si jucam doar din distractie. Sper ca te-am lamurit.

Black^
21-12-2015, 12:34 AM
Daca tu vorbesti ca un om matur eu ma sinucid,motivul banului nu a fost ca esti tu mai bun ca el ,ci, ce prostii poti spune,ai primit ban 10 minute pentru bug,nu esti singurul care primeste ,si apoi intrii si te iei cu XeLa ca a dat ban din invidie ca joci tu mai bine ca el ,iti spun ceva,ca el nu joci nici 10% mai bine ,si noi ,cei care suntem pe server ,nu tinem `pika` unul pe altul ,suntem ca o familie ,si jucam doar din distractie. Sper ca te-am lamurit :IDEM Lova3x :D

XeLa
21-12-2015, 01:24 AM
Imi beam apa minerala linistit, ma uitam pe canalul nostru de la munca Digisport la stirile depre FCSB, vorbind in acelasi timp la telefon.Cand imi fuge privirea pe monitor pentru 1 secunda si vad pe chat-ul adminilor ca scrie cineva ca un jucator Bullet de care eu nu am auzit pana astazi are bug.Am facut ceea ce fac zilnic, am dat un ban de 10-15 min ca sa se poata uita adminii pe el.Dupa vreo 10-15 min revine pe server acest Bullet inapoi si incepe sa faca galerie la mine ca i-am dat ban din invidie si tot felul de aberatii puerile care nu isi aveau rostul.Toti colegii de aici ma cunosc ca nu fac chestii de genu, din contra, imi place sa mai am concurenta, un exemplu sunt cei din Bombardierii care toata lumea ii bana si eu le luam apararea (Judo,Puiu etc).
Dragul meu Bullet, mie de cativa ani mi-a trecut febra asta pe care o ai tu momentan in tine, joc acest joc din 1999 , am invatat prin sali, am jucat in 2007-2008 la profesionisti (PGL) ,am mai castigat cate un mouse, cate o atentie, pe idolii vostri din The Elder Gods (TEG) SeDaN,Perry,Dany,Ony de la vremea aia ii stiu personal si ii am si acum in lista de steam, crede-ma , iti spun sincer si colegii mei care m-au vazut personal stiu cum gandesc si ce fel de mentalitate am, nu m-as oftica niciodata pentru un player care se misca cat de cat bine atata timp cat el are bun simt si isi vede de joc, din contra, l-as respecta.Nu cred ca un admin de cand e aici m-a vazut vreodata sa injur pe cineva cand ma omoara sau sa le caut nod in papura ca joaca bine.Eu sincer iti spun nu te-am vazut cum joci, daca o faci bine ai respectul meu dar sa stii ca ce ai facut astazi nu a fost frumos, si ce ai patit tu astazi se intampla cu foarte multi jucatori care au bug pt ca adminii nu ii pot urmari.
Poate dupa ce o sa vezi ce ti-am scris aici o sa zici ca sufar dar crede-ma ca asta e realitatea si nu ma feresc sa o impartasesc alaturi de colegii mei.
Ai ban-ul scos si te rog sa ai mai multa atentie pe viitor!